Peter Budaj Marko Daňo Marián Gáborík Jaroslav Halák Marián Hossa Zdeno Chára Tomáš Jurčo Martin Marinčin Richard Pánik Andrej Sekera Tomáš Tatar

«

Video

Marián Masaryk | 14.02.2018   VIDEO
Fanshop tímu New Jersey Devils - tričká, šiltovky a dresy »
Obranca Philadelphie Radko Gudas sa opäť prezentoval tvrdým zákrokom. V utorkovom zápase proti New Jersey Devils vrazil na mantinel útočníka Taylora Halla hneď po tom, ako skóroval z ostrého uhla.

Štyri minúty po začiatku druhej tretiny Hall prenikol po ľavej strane popri Gudasovi a prekonal Michala Neuvirtha strelou z veľkého uhla.

Vzápätí ho však Gudas pribrzdil bodyčekom a nasmeroval ho rovno do mantinelu, do ktorého tvrdo narazil chrbtom i hlavou. Značne otrasený sa pomaly dvíhal z ľadu a duel do konca tretiny opustil.

„Narazil som na mantinel chrbtom a potom celkom tvrdo aj hlavou. Išiel som do kabíny, prešiel som protokolom pre otras mozgu a bol som pripravený opäť hrať. V tretej tretine i v predĺžení som sa cítil dobre,“ opísal Hall po zápase celú situáciu i svoj stav.

Hall sa v tretej tretine vrátil do hry, pridal aj druhý gól a tešil sa z výhry 5:4 po nájazdoch. Gudas nedostal za zákrok od rozhodcov žiaden trest. Navyše, neskôr tiež skóroval. Na jeho zákrok si však možno posvieti Oddelenie hráčskej bezpečnosti NHL.

Čo myslíte, bude sa liga zaoberať týmto zákrokom?

MacTavish Ignorovať14. 02. 2018 06:42
Ok, pred poslednym trestom to bol psychopat, od navratu mi pripada ako vymeneny. V com vidis psychopaticky tento zakrok? To, ze Hall po strele prestal hrat, neznamena, ze Gudas je psychopat.
Ten.opalenej Ignorovať14. 02. 2018 06:18
Tu ho máme nespolahliveho Neuwirtha. Elliota bude škoda hlavne teraz keď je reálna šanca postupu do play-off . Ten Neuwirth je veľmi nevyspytateľný raz zachyta nenormálne dobre následne vyhori jedným slovom úplná neistota v bránke . Gudas otloukalek ligy aj keď som fandím Flyers gudas mi nesedí hra ako zakerak a tvrdas no keď sa ma pobiť tak ho vždy dobiju.
ELAGO Ignorovať14. 02. 2018 08:24
Toto bola trošku nešťastná náhoda, Hall stratil stabilitu na korčuliach, Gudas dohral niečo, čo nemusel, lebo tam už nešlo o súboj o puk. Našťastie to dobre dopadlo, Hall mohol hrať ďalej.
DarroCGY Ignorovať14. 02. 2018 14:57
Tvrde to bolo ale ciste... sam Hall isiel do extremu, Gudas ho len doslovne zaklincoval...
martingrind Ignorovať14. 02. 2018 18:28
toto zasa nebol nejaký úmysel myslím, ale Radko by mal už dostať konečne od niekoho poriadne po papuli (napr. od Zdena) , lebo je to špinavý zákerák, hnusák, fuj
Mike023 Ignorovať15. 02. 2018 10:20