Zatvoriť

Prihlásenie


Meno:  
Heslo:  
  trvalé prihlásenie 
   
SlovakNHL
Mobilná verzia SlovakNHL.sk
Peter Budaj Marko Daňo Marián Gáborík Jaroslav Halák Marián Hossa Zdeno Chára Tomáš Jurčo Martin Marinčin Richard Pánik Andrej Sekera Tomáš Tatar
MSJ 2018 · KHL · SlovakFitness.sk  
 
»
18. 01.
kurzy
01:00info
NJD
WSH
NHL live
01:00info
NYI
BOS
01:30info
NYR
BUF
01:00info
PHI
TOR
01:00info
CBJ
DAL
01:30info
OTT
STL
01:30info
TBL
VGK
02:00info
NSH
ARI
03:00info
COL
SJS
04:00info
LAK
PIT
NHL live
19. 01.
kurzy
01:30info
FLA
VGK
01:30info
WSH
MTL
NHL live
04:00info
ANA
LAK
NHL live
«

Komunita > Blogy

HOCKEY FANS FOREWER

avatar

Olympijský rok 2018 - prehľad

Publikované: 26. 12. 2017, Autor: LukasPN   Zobraziť blog »
Zdravím čitateľov,
v tomto príspevku si môžete spraviť prehľad o tom kde, kedy a s kým si naši chlapci zmerajú sily na nasledujúcich troch veľkých medzinárodných hokejových podujatiach ako sú
Majstrovstvá sveta 20-ročných (Buffalo, USA), Zimné Olympijské Hry (Pchjongčang)
a tradičných MS v hokeji A-kategórie (Dánsko).

Pevne verím, že či už pracujúcim, alebo aj študentom tento prehľad trochu napomôže si lepšie rozvrhnúť voľno a povinnosti tak, aby ste si mohli nerušene užiť aj tieto hokejové sviatky ;-)


V prípade záujmu môžete pod blog napísať aj svoje tipy na umiestnenie našich reprezentantov na všetkých troch podujatiach a na jar uvidíme komu tipy vyšli a kto naopak veril, či neveril. Takže?


Ako príklad uvediem moje pre niekoho možno optimistickejšie tipy :-)
U20 - 7.miesto
ZOH - 7.miesto
MS - 8.miesto


x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x



MS V HOKEJI 2018, KATEGÓRIA 20-ROČNÝCH - BUFFALO, USA
(26.12.2017 - 05.01.2018)


Zostava SR´20 na MS juniorov 2018:
brankári:
Roman Durný, Dávid Hrenák, Jakub Kostelný
obrancovia:
Martin Bodák, Martin Fehérváry, Samuel Fereta, Tomáš Hedera
Michal Ivan, Marek Korenčik, Dávid Matejovič, Vojtech Zeleňák
útočníci:
Samuel Buček, Viliam Čacho, Miloš Kelemen, Filip Krivošík,
Peter Kundrik, Adam Liška, Miloš Roman, Adam Ružička,
Erik Smolka, Samuel Solenský, Marián Studenič, Alex Tamáši


Zloženie základných skupín:
A-skupina: USA, Kanada, Fínsko, Slovensko, Dánsko
B-skupina: Švédsko, Rusko, Česko, Bielorusko, Švajčiarsko

Program SR v A-skupine:
streda 27. decembra: Slovensko - Kanada (01:00 h SEČ)
štvrtok 28. decembra: USA - Slovensko (02:00h SEČ)
sobota 30. decembra: Fínsko - Slovensko (22:00 SEČ)
nedeľa 31. decembra: Slovensko - Dánsko (24:00 SEČ)


Kompletný program:
Utorok 26.12.
A-skupina: 22:00h Kanada - Fínsko (KeyBank Center),
A-skupina: 02:00h Dánsko - USA (KeyBank Center) - 27.12. ráno
B-skupina: 18.00h Česko - Rusko (KeyBank Center),
B-skupina: 20:00h Bielorusko - Švédsko (HarborCenter)

Streda 27.12.
A-skupina: 01:00h Slovensko - Kanada (KeyBank Center) - 28.12. ráno
B-skupina: 21:00h Švajčiarsko - Bielorusko (KeyBank Center)

Štvrtok 28.12.
A-skupina: 18.00h Fínsko - Dánsko (KeyBank Center),
A-skupina: 02.00h USA - Slovensko (KeyBank Center) - 29.12. ráno
B-skupina: 20.00h Rusko - Švajčiarsko (HarborCenter),
B-skupina: 22.00h Švédsko - Česko (KeyBank Center)

Piatok 29.12.
A-skupina: 21.00h Kanada - USA (New Era Field)
B-skupina: 18.00h Bielorusko - Rusko (HarborCenter)

Sobota 30.12.
A-skupina: 22.00h Fínsko - Slovensko (KeyBank Center),
A-skupina: 02:00h Dánsko - Kanada (KeyBank Center) - 31.12. ráno
B-skupina: 18.00h Česko - Bielorusko (KeyBank Center),
B-skupina: 20.00h Švédsko - Švajčiarsko (HarborCenter)

Nedeľa 31.12.
A-skupina: 22:00h USA - Fínsko (KeyBank Center),
A-skupina: 24.00h Slovensko - Dánsko (HarborCenter)
B-skupina: 18.00h Švajčiarsko - Česko (KeyBank Center),
B-skupina: 02.00h Rusko - Švédsko (KeyBank Center) - 1.1. ráno

Utorok 02.01.
18:00h Štvrťfinále 1 (KeyBank Center)
20:00h 1.zápas o zotrvanie (HarborCenter)
22.00h Štvrťfinále 2 (KeyBank Center)
24:00h Štvrťfinále 3 (HarborCenter)
02.00h Štvrťfinále 4 (KeyBank Center) - 3.1. ráno

Štvrtok 04.01.
18:00h 2.zápas o zotrvanie (KeyBank Center)
22.00h Semifinále 1 (KeyBank Center)
02.00h Semifinále 2 (KeyBank Center) - 5.1. ráno

Piatok 05.01.
18:00h 3.zápas o zotrvanie (KeyBank Center) - len ak bude potrebný
22:00h o 3. miesto (KeyBank Center)
02:00h Finále (KeyBank Center) - 6.1. ráno



x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x



ZOH 2018, OLYMPIJSKÝ HOKEJOVÝ TURNAJ, A-KATEGÓRIA - PCHJONGČANG
(14.02.2018 - 25.02.2018)

Zloženie základných skupín:
A-skupina: Kanada, Česko, Švajčiarsko, Južná Kórea
B-skupina: Rusko, USA, Slovensko, Slovinsko
C-skupina: Švédsko, Fínsko, Nemecko, Nórsko

Program SR v B-skupine:
streda 14. februára: Slovensko - Rusko (13:10h SEČ)
piatok 16. februára: USA - Slovensko (04:10h SEČ)
sobota 17. februára: Slovinsko - Slovensko (13:10h SEČ)


Kompletný program:
Streda 14.02.
B-skupina: 13:10h Slovensko - Rusko (hala Kangnung)
B-skupina: 13:10h USA - Slovinsko (hala Kwantong)

Štvrtok 15.02.
A-skupina: 13:10h Česko - Kórea (Kangnung)
A-skupina: 13:10h Švajčiarsko - Kanada (Kwantong)
C-skupina: 04:10h Fínsko - Nemecko (Kangnung)
C-skupina: 08:40h Nórsko - Švédsko (Kangnung)

Piatok 16.02.
B-skupina: 04:10h USA - Slovensko (Kangnung)
B-skupina: 08:40h Rusko - Slovinsko (Kangnung)
C-skupina: 13:10h Fínsko - Nórsko (Kangnung)
C-skupina: 13:10h Švédsko - Nemecko (Kwantong)

Sobota 17.02.
A-skupina: 04:10h Kanada - Česko (Kangnung)
A-skupina: 08:40h Kórea - Švajčiarsko (Kangnung)
B-skupina: 13:10h Rusko - USA (Kangnung)
B-skupina: 13:10h Slovensko - Slovinsko (Kwantong)

Nedeľa 18.02.
A-skupina: 08:40h Česko - Švajčiarsko (Kangnung)
A-skupina: 13:10h Kanada - Kórea (Kangnung)
C-skupina: 04:10h Nemecko - Nórsko (Kangnung)
C-skupina: 13:10h Švédsko - Fínsko (Kwantong)

Utorok 20.02.
04:10h Kvalifikácia play-off 1 (Kangnung)
08:40h Kvalifikácia play-off 2 (Kangnung)
13:10h Kvalifikácia play-off 3 (Kangnung)
13:10h Kvalifikácia play-off 4 (Kwantong)

Streda 21.02.
04:10h Štvrťfinále 1 (Kangnung)
08:40h Štvrťfinále 2 (Kangnung)
13:10h Štvrťfinále 3 (Kangnung)
13:10h Štvrťfinále 4 (Kwantong)

Piatok 23.02.
08:40h Semifinále 1 (Kangnung)
13:10h Semifinále 2 (Kangnung)

Sobota 24.02.
13:10h o 3.miesto (Kangnung)

Nedeľa 25.02.
05:10h Finále (Kangnung)



x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x



MS V HOKEJI 2018, A-KATEGÓRIA - DÁNSKO
(04.05.2018 - 20.05.2018)

Zloženie základných skupín:
A-skupina (Kodaň - Royal Arena):
Rusko, Švédsko, Česko, Švajčiarsko, Bielorusko, Slovensko, Francúzsko, Rakúsko
B-skupina (Herning - Jyske Bank Boxen Arena):
Kanada, Fínsko, USA, Nemecko, Nórsko, Lotyšsko, Dánsko, Kórejská republika

Program SR v A-skupine:
sobota 5. mája: Česko - Slovensko (20:15h SEČ)
nedeľa 6. mája: Slovensko - Švajčiarsko (20:15h SEČ)
utorok 8. mája: Rakúsko - Slovensko (16:15h SEČ)
štvrtok 10. mája: Slovensko - Francúzsko (16:15h SEČ)
sobota 12. mája: Slovensko - Švédsko (12:15h SEČ)
pondelok 14. mája: Rusko - Slovensko (16:15h SEČ)
utorok 15. mája: Bielorusko - Slovensko (16:15h SEČ)


Kompletný program:
Piatok 04.05.
A-skupina: 16:15h Rusko - Francúzsko (Royal Arena)
A-skupina: 20:15h Švédsko - Bielorusko (Royal Arena)
B-skupina: 16:15h USA - Kanada (Jyske Bank Boxen Arena)
B-skupina: 20:15h Nemecko - Dánsko (Jyske Bank Boxen Arena)

Sobota 05.05.
A-skupina: 12:15h Švajčiarsko - Rakúsko (Royal Arena)
A-skupina: 16:15h Francúzsko - Bielorusko (Royal Arena)
A-skupina: 20:15h Česko - Slovensko (Royal Arena)
B-skupina: 12:15h Nórsko - Lotyšsko (Jyske Bank Boxen Arena)
B-skupina: 16:15h Fínsko - J.Kórea (Jyske Bank Boxen Arena)
B-skupina: 20:15h Dánsko - USA (Jyske Bank Boxen Arena)

Nedeľa 06.05.
A-skupina: 12:15h Rakúsko - Rusko (Royal Arena)
A-skupina: 16:15h Švédsko - Česko (Royal Arena)
A-skupina: 20:15h Slovensko - Švajčiarsko (Royal Arena)
B-skupina: 12:15h J.Kórea - Kanada (Jyske Bank Boxen Arena)
B-skupina: 16:15h Nemecko - Nórsko (Jyske Bank Boxen Arena)
B-skupina: 20:15h Lotyšsko - Fínsko (Jyske Bank Boxen Arena)

Pondelok 07.05.
A-skupina: 16:15h Bielorusko - Rusko (Royal Arena)
A-skupina: 20:15h Švédsko - Francúzsko (Royal Arena)
B-skupina: 16:15h USA - Nemecko (Jyske Bank Boxen Arena)
B-skupina: 20:15h Kanada - Dánsko (Jyske Bank Boxen Arena)

Utorok 08.05.
A-skupina: 16:15h Rakúsko - Slovensko (Royal Arena)
A-skupina: 20:15h Česko - Švajčiarsko (Royal Arena)
B-skupina: 16:15h J.Kórea - Lotyšsko (Jyske Bank Boxen Arena)
B-skupina: 20:15h Fínsko - Nórsko (Jyske Bank Boxen Arena)

Streda 09.05.
A-skupina: 16:15h Švajčiarsko - Bielorusko (Royal Arena)
A-skupina: 20:15h Švédsko - Rakúsko (Royal Arena)
B-skupina: 16:15h Nemecko - J.Kórea (Jyske Bank Boxen Arena)
B-skupina: 20:15h Fínsko - Dánsko (Jyske Bank Boxen Arena)

Štvrtok 10.05.
A-skupina: 16:15h Slovensko - Francúzsko (Royal Arena)
A-skupina: 20:15h Česko - Rusko (Royal Arena)
B-skupina: 16:15h USA - Lotyšsko (Jyske Bank Boxen Arena)
B-skupina: 20:15h Nórsko - Kanada (Jyske Bank Boxen Arena)

Piatok 11.05.
A-skupina: 16:15h Francúzsko - Rakúsko (Royal Arena)
A-skupina: 20:15h Bielorusko - Česko (Royal Arena)
B-skupina: 16:15h Dánsko - Nórsko (Jyske Bank Boxen Arena)
B-skupina: 20:15h USA - J.Kórea (Jyske Bank Boxen Arena)

Sobota 12.05.
A-skupina: 12:15h Slovensko - Švédsko (Royal Arena)
A-skupina: 16:15h Rakúsko - Bielorusko (Royal Arena)
A-skupina: 20:15h Rusko - Švajčiarsko (Royal Arena)
B-skupina: 12:15h Lotyšsko - Nemecko (Jyske Bank Boxen Arena)
B-skupina: 16:15h Dánsko - J.Kórea (Jyske Bank Boxen Arena)
B-skupina: 20:15h Kanada - Fínsko (Jyske Bank Boxen Arena)

Nedeľa 13.05.
A-skupina: 16:15h Francúzsko - Česko (Royal Arena)
A-skupina: 20:15h Švajčiarsko - Švédsko (Royal Arena)
A-skupina: 16:15h Nórsko - USA (Jyske Bank Boxen Arena)
B-skupina: 20:15h Nemecko - Fínsko (Jyske Bank Boxen Arena)

Pondelok 14.05.
A-skupina: 16:15h Rusko - Slovensko (Royal Arena)
A-skupina: 20:15h Česko - Rakúsko (Royal Arena)
B-skupina: 16:15h J.Kórea - Nórsko (Jyske Bank Boxen Arena)
B-skupina: 20:15h Kanada - Lotyšsko (Jyske Bank Boxen Arena)

Utorok 15.05.
A-skupina: 12:15h Švajčiarsko - Francúzsko (Royal Arena)
A-skupina: 16:15h Bielorusko - Slovensko (Royal Arena)
A-skupina: 20:15h Rusko - Švédsko (Royal Arena)
B-skupina: 12:15h Fínsko - USA (Jyske Bank Boxen Arena)
B-skupina: 16:15h Kanada - Nemecko (Jyske Bank Boxen Arena)
B-skupina: 20:15h Lotyšsko - Dánsko (Jyske Bank Boxen Arena)

Štvrtok 17.05.
16:15h Štvrťfinále 1 (Royal Arena)
20:15h Štvrťfinále 2 (Royal Arena)
16:15h Štvrťfinále 3 (Jyske Bank Boxen Arena)
20:15h Štvrťfinále 4 (Jyske Bank Boxen Arena)

Sobota 19.05.
15:15h Semifinále 1 (Royal Arena)
20:15h Semifinále 2 (Royal Arena)

Nedeľa 20.05.
15:45h o 3.miesto (Royal Arena)
20:15h Finále (Royal Arena)


Zdieľať článok na Facebooku

Hodnotenie: +4.6
Na hodnotenie musíte byť prihlásený!
Komentáre k príspevku
29. 12. 2017 - 13:13
vďaka za súhrn Lukáš
moje tipy:
U20 - 6.miesto
ZOH - 8.miesto
MS - 6.miesto
30. 12. 2017 - 16:52
Ďakujem
Pridať komentár
Ak chcete prispiet do diskusie, prosím prihláste sa alebo ak ešte nemáte vlastný úcet, zaregistrujte sa.
Fanda-NHL.sk
Tipovacia súťaž
Najnovšie články
Aktuálne v diskusii
SlovakFitness.sk
https://www.autodielyexpert.sk/diely-online
COOKIES   |   REKLAMA   |   O NÁS   |   MAPA WEBU   |   RSS   |   FACEBOOK

© 2005 - 2018 SlovakNHL.sk. Všetky loga a známky NHL a tímov, ako aj dalšie tu zobrazené materiály sú majetkom NHL, NHL Enterprises, L. P. a príslušných tímov.

ODPORÚČAME:  NHL live  |  Chudnutie  |  Dobrý spánok  |  Aquaparky na Slovensku

Webdesign and Internet media - Streftec
MADE IN PARTIZÁNSKE