Golden Knights majú za sebou prvý zápas

Nováčik v kanadsko-americkej NHL, tím Vegas Golden Knights, má za sebou ďalší premiérový zápis vo svojej histórii. V kalifornskom El Segundo absolvoval svoj prvý zápas.

Samozrejme, išlo o meranie síl nádejí. Zlatí rytieri sa postavili Kráľom z Los Angeles a hoci prvý gól zápasu strelil český útočník Tomáš Hyka, nakoniec sa z výhry 6:2 tešil domáci tím, ktorý v druhej tretine vyrovnal stav a v tretej tretine rozhodol o svojej výhre štyrmi gólmi.

Prvý gól strelil Tomáš Hyka:

Generálny manažér George McPhee zápas pochopiteľne sledoval a po ňom vyzdvihol najmä výkony útočníka Alexa Tucha, obrancu Jakea Bischoffa a brankára Logana Thompsona, ktorý počas svojho pobytu v bráne neinkasoval ani jeden gól.

Obe mužstvá mladých nádejí sa stretnú v odvete už v stredu. Golden Knights svoj prvý riadny prípravný zápas v rámci tréningového kempu absolvujú už v nedeľu vo Vancouveri.

We're packing punch on the scoreboard and on the ice.