Adrian Kempe zažiaril a dosiahol prvý hetrik v kariére + video

V prvých dvoch tretinách tomu nič nenasvedčovalo, nakoniec mladý útočník Los Angeles Adrian Kempe opúšťal víťazný zápas proti Montrealu so svojím prvým hetrikom v kariére.

Kempe duel opustil so štyrmi bodmi, keď pridal asistenciu. Všetky štyri body pritom zaznamenal v tretej tretine. Prvým gólom v sezóne v 48. minúte prelomil nerozhodný stav, ďalšími dvoma upravil skóre na konečných 5:1 v 57. a 59. minúte.

„Niekedy som na to tlačil až príliš. Po tom, čo som strelil ten prvý gól, som sa o trochu cítil lepšie a všetko išlo hladšie. Všetko sa mi darilo a všetko padalo do brány,“ povedal švédsky rodák po zápase.

Dvadsaťjedenročný rodák z Kramforsu potreboval odohrať v tejto sezóne šesť zápasov, aby si otvoril bodové konto. V minulom ročníku, jeho prvom v NHL, zaznamenal dva góly a štyri asistencie v 25 stretnutiach.

Autor: Jozef Struhár | Vydané: 19. 10. 2017 | Rubrika: Video