«

Video

Marián Masaryk | 19.11.2017   VIDEO
Fanshop tímu New Jersey Devils - tričká, šiltovky a dresy »
Po množstve asistencií sa nováčik Will Butcher dočkal premiérového gólu v NHL. Strelil ho v sobotnom zápase New Jersey proti Winnipegu. Pridal k nemu aj ďalšiu prihrávku, ale ani jeho dva body nezabránili prehre 2:5.

Dvadsaťdvaročný americký obranca dal gólovú bodku za súbojom v 48. minúte, predtým v 27. minúte asistoval pri prvom góle Devils. Po prvých 19 dueloch v lige má na konte už 14 prihrávok a 15 bodov. Patrí mu s nimi druhé miesto v tímovej produktivite.

„Vždy som o tom sníval. Síce som si nepredstavoval, že dorazím puk zblízka do odkrytej brány, ale aj tak je to výnimočné,“ opísal Butcher svoj prvý presný zásah kariéry.