Fanshop tímu St Louis Blues - tričká, šiltovky a dresy »Uspech.mne.sk

Správy z NHL

Blues sa v stredajšom zápase zranil obranca hrajúci vo forme + video

Jozef Struhár (Hymy) | 16.05.2019
Obranca tímu St. Louis Blues, Vince Dunn, bol nútený opustiť stredajší zápas číslo tri zo série finále Západnej konferencie proti San Jose Sharks.

Tím informoval, že mladý Kanaďan utrpel zranenie hornej časti tela, pre ktoré už nezasiahol do akcie. Utrpel ho, keď ho v strede prvej tretiny trafila do úst strela obrancu Sharks Brendena Dillona. Dvadsaťdvaročný rodák Mississaugy potreboval asistenciu, aby sa dostal do šatne.

Dunnovi sa v tohtoročnom play-off darí, keď si v prvých 15 zápasoch pripísal sedem bodov za dva góly a päť asistencií. Momentálne je neznáme, či pre zranenie vynechá piatkový duel číslo štyri, v ktorom budú Blues reagovať na prehru 4:5 po predĺžení. Viac by malo byť známe vo štvrtok.