Špekulácie
Kings by radi získali dynamického obrancu
Známy „insider“ Darren Dreger z televízie TSN informuje, že tím Los Angeles Kings hľadá na hráčskom trhu „dynamického obrancu“.Kalifornský tím vyhral šesť z posledných siedmich zápasov a bojuje o postup do play-off. Generálny manažér Rob Blake by pritom chcel tento boj podporiť posilnením zadných radov.
Podobne ako Canucks, aj Kings by radi získali ľavorukého, dynamického obrancu, ktorý by mal 25 a menej rokov.
Los Angeles má dostatok útočníkov, najmä na pozícii centra, ktorých by bolo ochotné sa vzdať, aby získalo obrancu, ktorý by bol prínosom.
„Pripomína mi to veľkú výmenu Columbusu a Nashvillu spred pár rokov. Ryan Johansen za Setha Jonesa. Ak by niečo také mohol Rob Blake zrealizovať, urobil by to bez mihnutia oka,“ poznamenal Dreger.
Kings majú dostatok miesta aj pod platovým stropom – 15,1 milióna amerických dolárov.
Mohlo by vás zaujímať:
tohoto sa celkom bojím, keď Blake naposledy dotrepal "dynamického obrancu" bol to Phaneuf a obávam sa protihodnoty žiaľ Rob nevie robiť dobré výmeny
Viem, že DeAngelo je pravák ale LA by nemusel stať veľa a miesto pod stropom pre neho majú
Chceš niečo napísať? Prihlás sa registruj sa
Nové na SlovakFitness a SlovakKHL
Neprehliadnite
Krátke správy
Najnovšie články
























Aktuálne v diskusii
MS 2021 - Bielorusko a Lotyšs...79 prisp.Slovensko U20764 prisp.Marko Daňo326 prisp.Mladé slovenské talenty9867 prisp.San Jose Sharks340 prisp.Nehokejové témy:
Lyzovanie - Petra Vlhova1 prisp.Hokejovy agent - zmysel ci nez...2 prisp.
Lyzovanie - Petra Vlhova1 prisp.Hokejovy agent - zmysel ci nez...2 prisp.
To najlepšie z blogov