Fanshop tímu Florida Panthers - tričká, šiltovky a dresy »

Video

Acciari si ukončil rok trvajúce suchoty hetrikom + video

Jozef Struhár    |  07.03.2021
Tím Florida Panthers v sobotu zdolal Nashville 6:2, aby sa vyrovnal Tampe s najvyššom počtom bodov v Centrálnej divízii. Významne k tomu pomohol Noel Acciari, ktorý strelil svoje prvé tri góly v tejto sezóne.

Acciari ukončil 14-zápasové gólové i bodové suchoty v 12. minúte druhej tretiny, keď zvyšoval vedenie Panthers na 3:1. Druhý gól pridal o sedem minút neskôr a tretí hetrik v kariére spečatil v 17. minúte tretej tretiny, keď využil presilovku.

„Boli to skvelé pocity. Dúfal som, že dnes jeden gól strelím, už len streliť prvý gól v sezóne bolo skvelé. Streliť ďalšie dva bolo určite vzrušujúce a veľa chalanov už na mňa vyvíja tlak pred zajtrajším zápasom proti Caroline,“ povedal po zápase.

„Snažil som sa hrať jednoducho, nestláčať príliš hokejku a streliť ten prvý gól. Niekedy k vám prichádzajú po skupinkách a dnes večer sa mi pošťastili hneď tri. Dúfajme, že v takejto hre budem pokračovať. Budem sa snažiť pomáhať tímu, či už to bude skórovaním alebo len blokovaním strely.“

Acciari strávil prvé štyri sezóny v NHL v Boston a za Panthers hráva od ročníka 2019/20. Práve v ňom dosiahol svoje prvé dva hetriky v kariére – 16. a 20. decembra. Vlani dokopy nastrieľal 20 gólov v 66 stretnutiach, čím si vytvoril osobné maximum. Naposledy skóroval 27. februára 2020.

Mohlo by vás zaujímať:

Zobraziť komentáre k článku (4) Komentáre k článku (4)
Panzerschreck Ignorovať07. 03. 2021 11:17
Noel je pracant a dríč. Veľmi mi chýba u Bruins. Bola chyba ho pustiť preč.
catsfan Ignorovať07. 03. 2021 18:04
Je to veľký srdciar a pracant. Minulú sezonu dal dva hattricky za sebou tak snáď si to zopakuje aj teraz
Rapt0rk0 Ignorovať07. 03. 2021 19:27
Nedal on jeden z tých hetrikov Rinnnemu aj minulý rok? i keď ja sa mám čo smiať, nám dal Rinne gól
Rapt0rk0 Ignorovať07. 03. 2021 19:29