SlovakFitness.sk  SlovakFitness.sk  ›  Káva a jej deväť unikátnych prínosov
SlovakFitnessChudnutie, budovanie svalov
Slováci v CHL, USHLSlováci v CHL, USHL, NCAA
Menu
InstagramFacebookTwitter
SlovakNHL.sk
Účet používateľa Vyhľadávanie
Zavrieť SlovakNHL.sk
»
07. 10.
kurzy
20:00info
NSH
SJS
08. 10.
kurzy
20:00info
SJS
NSH
«

Slováci v NHL

Kto patrí medzi najväčšie slovenské sklamania poslednej sezóny?

Jozef Struhár  /  06.08.2022
 

Dnes sa pozrieme na výsledky dvoch otázok z našej Letnej ankety. Zistíme, ktorý Slovák vás v poslednej sezóne sklamal najviac a ktorá udalosť vo vás zanechala rovnaké pocity.

Najviac slovenských sklamaní sa nachádzalo v metropolitnej oblasti New Yorku. Trojciferné počty hlasov dostali Tomáš Tatar a Christián Jaroš z New Jersey, ako aj Richard Pánik z NY Islanders. Z 929 respodentov pritom až 435 najviac sklamal Tatar. To činí 46,8% podiel.

Jaroš najviac sklamal 21,9 % opýtaných, Pánik 19,7 %. Ďalšími v poradí sú Andrej Sekera z Dallasu (3,9 %), Jaroslav Halák z Vancouveru (3,3 %) a Marián Studenič, ktorý si zahral za New Jersey a Dallas (2,9 %). Ostatní nedosiahli ani na 1-percentný podiel.

Čo vás v poslednej sezóne najviac sklamalo? Odpovedalo 934 ľudí.

Z piatich ponúknutých možností boli dve vyrovnané – 29,4 % opýtaných najviac sklamala Tatarova prvá sezóna v New Jersey, 28,1 % opýtaných zase Halákov osud vo Vancouveri.

Nepotešila ani sezóna Jaroša a jeho koniec v zámorí. Túto možnosť si vybralo 22,1 % hlasujúcich. Pánikov pobyt na farme najviac sklamal 18,1 % opýtaných. Nevydarený debut Adama Húsku v bráne Rangers sklamalo 1,9 % respondentov a zvyšok označil možnosť „iné“.
Nové na SlovakFitness a SlovakKHL
Neprehliadnite
Krátke správy
Najnovšie články
Aktuálne v diskusii
SlovakFitness.sk
SlovakNHL.sk - správy, výsledky, štatistiky z NHL Facebook   Instagram   Twitter   RSS Webdesign and Internet media - Streftec
© 2005 - 2022 SlovakNHL.sk. Všetky loga a známky NHL a tímov, ako aj dalšie tu zobrazené materiály sú majetkom NHL, NHL Enterprises, L. P. a príslušných tímov.

Reklama na webe   |   O nás & kontakt   |   Mapa webu   |   Osobné údaje   |   Cookies
Odporúčame:  NHL live  |  FlashSport.sk  |  Chudnutie  |  Sprievodca výberom tréningového plánu