Správy z NHL
Kapitán Avalanche korčuľoval, hviezdneho obrancu sužuje zranenie
Útočník Gabriel Landeskog v pondelok korčuľoval v drese zakazujúcom kontakty pred dopoludňajším rozkorčuľovaním tímu Colorado Avalanche.
Peter Baugh z The Athletic informuje, že kapitán „lavíny“ zostal na ľade aj asi desať minút od začiatku rozkorčuľovania. Stále ešte nemôže chodiť do kontaktov, no je to pokrok.
Tridsaťročný Landeskog v tejto sezóne nehral po tom, čo v lete podstúpil operáciu kolena. V minulej sezóne odohral 51 zápasov so ziskom 30 gólov a 59 bodov.
Denverský tím nastúpil večer na zápas proti Chicagu bez hviezdneho obrancu Caleho Makara, ktorého trápi zranenie dolnej časti tela. Hlavný tréner Jared Bednar povedal, že jeho stav sa posudzuje denne.
Dvadsaťštyriročný rodák z Calgary odohral v tejto sezóne 55 zápasov, v ktorých zaznamenal 16 gólov a 61 bodov.






















