SlovakNHL.sk

Články

Ukončí Jonathan Toews po tejto sezóne kariéru?
18. 03. 2023 - Tím Chicago Blackhawks vymenil pred prestupovou uzávierkou svojho ikonického útočníka Patricka Kanea. Ďalšia tímová legenda, dlhoročný kapitán Jonathan Toews, absentuje pre zdravotné problémy. A je možné, že sa k tímu už tiež nevráti.
Nováčik Chicaga absolvoval operáciu. Bez hokeja bude mesiace
17. 03. 2023 - Útočník Cole Guttman z tímu Chicago Blackhawks absolvoval v utorok operáciu ramena. V tejto sezóne ho už v akcii neuvidíme.
Raddysh pomohol k vzácnemu výsledku proti Bruins hetrikom + video
15. 03. 2023 - Dominantný tím tejto sezóny, Boston Bruins, prehral v utorok druhý zápas po sebe. A jedným z faktorov bol aj útočník Taylor Raddysh, ktorý k výhre Chicaga 6:3 pomohol troma gólmi.
Traja mladíci podpísali nováčikovské zmluvy. Aj jeden Čech
14. 03. 2023 - V NHL sa aj v pondelok podpisovali nováčikovské zmluvy – dvojročnú podpísal americký center Aidan McDonough s Vancouverom, trojročné podpísali americký útočník Ryder Rolston so Chicagom a český obranca Marek Alscher s Floridou.
Je možné, že si Chicago v lete upíše hráča, ktorého vymenilo
07. 03. 2023 - Tím Chicago Blackhawks vymenil pred prestupovou uzávierkou útočníka Maxa Domiho do Dallasu, no to neznamená, že by sme ho nemohli v budúcnosti vidieť v drese tímu z „veterného mesta“ opäť.
Chicago urobilo 3 výmeny: Sťahujú sa aj Domi či Chudobin
03. 03. 2023 - Tím Chicago Blackhawks urobil vo štvrtok tri výmeny, prostredníctvom ktorých sa rozlúčil s troma hráčmi. Ďalších troch vo svojej organizácii privítal.
Na waiver listine pribudli opäť dvaja hráči. Jeden podpísal zmluvu
02. 03. 2023 - Mark Friedman a Brock McGinn nezaujali nikoho, no v stredu pribudli na waiver listine nechránených hráčov ďalší dvaja hráči – útočník David Gust zo Chicaga a brankár Evan Cormier z Winnipegu.
Je to tu: Patrick Kane bol vymenený!
01. 03. 2023 - Odchod Patricka Kanea zo Chicaga sa stal v utorok realitou. Vo výmene troch tímov ho získal tím New York Rangers, pričom v nej vypomohla aj Arizona.
Toronto a Chicago si vymenili štyroch hráčov a draftové voľby
27. 02. 2023 - Tím Toronto Maple Leafs získal v pondelok obrancu Jakea McCabea a útočníka Sama Lafferyho od tímu Chicago Blackhawks. Opačným smerom putovali útočníci Joey Anderson a Pavel Gogolev. Súčasťou výmeny boli aj draftové voľby.
Čo je nové s výmenou Kanea do New Yorku? Spomína sa aj Adam Sýkora
27. 02. 2023 - Jeden hviezdny útočník už dres zmenil. Ako je na tom aktuálne situácia okolo Patricka Kanea a jeho príchodu na Manhattan?

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_num_rows() in /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/listovanie.php:4 Stack trace: #0 /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/obsah.php(500): include() #1 /www/s/l/u4131/public_html/_sub/blackhawks/index.php(199): include('/www/s/l/u4131/...') #2 {main} thrown in /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/listovanie.php on line 4