SlovakNHL.sk

Zdeno Chára nemusí ísť na operáciu

Aj napriek tomu, že kapitán Bostonu Zdeno Chára v priebehu sezóny utrpel zranenia ramena, kolena a slabín, nebude potrebovať počas leta žiadny operačný zákrok. Nebude tak v podobne situácii ako pred rokom, kedy absolvoval operáciu ramena.

Zdeno Chára

Zdeno Chára

„Chára mal problémy s ramenom, kolenom a slabinami. V tomto poradí sú zrejme tie zranenia zoradené aj podľa vážnosti,“ povedal Peter Chiarelli, generálny manažér Bruins.

Krejčí, Kessel, Ference a Recchi podstúpia počas leta chirurgické zákroky. Mnoho ďalších hráčov Bruins, vrátane Cháru, hralo aj počas play-off s rôznymi následkami zranení, avšak jediné, čo budú potrebovať bude oddych a rehabilitácie.

„Zranenia sú vždy súčasťou play-off. Myslím si, že tím mal dostatočne kvalitný káder, aby sme mohli ísť ďalej aj so zraneniami, ktoré nás trápili. Samozrejme, že nám mohlo pomôcť, keby sme mali viac zdravých hráčov, ale máme tu toľko dobrých chlapcov, že to nie je ospravedlnenie,“ povedal Chára.

Po výstupnej lekárskej prehliadke a záverečnom mítingu tímu mohol trenčiansky rodák zobrať zo šatne svoj výstroj zabalený vo veľkej čiernej taške a nasmerovať svoju cestu domov, kde si po náročnej sezóne na chvíľu oddýchne nielen fyzicky, ale aj psychicky.

// Publikované: 19. 05. 2009
 

Posledný zápas

21. 02. 2021
BOS 
-
 PHI

7:3

(2:2, 4:0, 1:1)

Nasledujúci zápas

BOS 
-
 BUF
27. 03. 2021 -

Novinky z tímu

22. 02. 2021 - Tím Boston Bruins sa na podnet kapitána Patricea Bergerona rozhodol prísť na nedeľný zápas pri jazere Tahoe štýlovo – hráči sa obliekli tak, aby pripomenuli 90. roky minulého storočia. Zapojil sa do toho aj Jaroslav Halák, ktorý urobil krok ďalej a nosil aj parochňu, ktorou pripomenul preslávené „háro“ Jaromíra Jágra z úvodu vtedajšieho desaťročia:


A ešte pár fotiek v štýlovom oblečení:

21. 02. 2021 - Útočník David Krejčí vynechá nedeľný zápas Bostonu proti Philadelphii, ktorý sa odohrá pod holým nebom pri jazere Tahoe. Dôvodom je zranenie dolnej časti tela, ktoré utrpel v druhej tretine štvrtkového stretnutie s New Jersey. Hrať v nedeľu nebude ani obranca Kevin Miller. Nahradia ich Jack Studnicka a Urho Vaakanainen.
13. 02. 2021 - V NHL sú hráči, ktorí chcú chodiť z ľadu ako poslední. V piatok sa dvaja takí stretli a vznikol z toho nevídaný moment. Brad Marchand z Bostonu a Mika Zibanejad z NY Rangers nechceli odísť z ľadu skôr, ako ich sok, keď skončilo rozkorčuľovanie. Obaja si pevne trvali na svojom a z ľadu ich nedostala ani roľba. Nakoniec o všetkom rozhodla hra kameň, papier, nožničky. Vyhral ju Švéd, a tak Marchand nespokojne musel odísť z ľadu ako prvý. Všetko to trvalo cez 5 minút.

Aktuálne v diskusii


Vújtek (03.10.2016 - 08:14:40):
môze byt Brigant nie, napr. Jakubech áno ... ale vzdy si to Hapal logicky obháji a hned sa k tomu aj musel v médiach vyjadrovat zatial čo Ernie by musel vzdy obhajovat tak 1/4 zostavy minimálne a ked sa ho na to niekto z tých pár novinárov opýta tak ešte sa cíti podráždený, akoby nemali ani právo.... na druhu stranu aspon sa nám tu kazdý rok stará o hlavnu tému. Fakt sa teším uz o mesiac na turnaj do Norska koho zoberie. :-D

peto10 (03.10.2016 - 01:29:04):
Ale páni už dosť!!! Toto je téma o MSJ a nie o futbale, našej lige alebo o projekte. O tom môžte diskutovať v príslušných témach. Toto je téma čisto o nomináciách a o samotných majstrovstvách.

Slováci v tíme

charaZdeno
CHRA

obranca
#33, C

Reklama

O tíme v kocke

Boston Bruins

Vznik: 1924
Aréna: TD Garden (kapacita: 17 565)
Adresa: TD Garden, Suite 250, Boston, MA 02114
Oficiálny web: www.bostonbruins.com
Farma(AHL): Providence Bruins
Najväčšie úspechy: 6x Stanley Cup (1929, 1939, 1941, 1970, 1972, 2011)
Vyradené čísla: 2 (E.Shore), 3 (L.Hitchman), 4 (B.Orr), 5 (A.Clapper), 7 (P.Esposito), 8 (C.Neely), 9 (J.Bucyk), 15 (M.Schmidt), 16 (R.Middleton), 24 (T.O'Reilly), 77 (R.Bourque), 99 (W.Gretzky)
Slováci v tíme: Jozef Stumpel, Milan Jurina, Zdeno Chra, Miroslav atan, Andrej Meszro, Peter Cehlrik