Partneri: SlovakNHL.sk
Dnes je 21. 7. 2018, 19:34.

Krátke správy

8. 04. 2009 8:01
Peter Budaj vychytal svoje druhé čisté konto v tejto sezóne a celkovo siedme v kariére. Colorado však podľahlo San Jose 0:1 po samostatných nájazdoch. Slovenského brankára v nich prekonal Joe Pavelski.
6. 04. 2009 7:12
Peter Budaj zastavil 20 striel Vancouveru a pomohol Coloradu k víťazstvu 4:1. Slovenský brankár, ktorý vychytal svoje 20. víťazstvo v sezóne, bol vyhlásený za druhú hviezdu zápasu.
30. 03. 2009 6:52
Peter Budaj dnes v noci inkasoval štyri góly z 31 striel v zápase Colorada proti Anaheimu, v ktorom sa z víťazstva 4:1 tešili domáci hráči Ducks.

Hodnotenie Marcela Hossu, Svatoša a Budaja


Barry Chobotar, ktorý píše články pre FOXSports.com sa pustil do hodnotenia hráčov, ktorí boli pred sezónou voľnými hráčmi. Hodnoteniu neunikli ani slovenskí hokejisti Marcel Hossa, Marek Svatoš a Peter Budaj.

Marcel Hossa (New York Rangers)
Marcel Hossa bol vymenený z Montrealu do New Yorku Rangers, kde je súčasťou druhého útoku. Dvadsaťštyriročný Hossa strelil štyri góly a zaznamenal päť bodov v šiestich zápasoch.
známka: B-
SlovakNHL.sk : Marcel Hossa zatiaľ podáva slušné a vyrovnané výkony. S hodnotením pána Chobotara súhlasíme.

Marek Svatoš (Colorado Avalanche)
Po strate Petra Forsberga potrebovali Avalanche hráča, ktorý by prispel svojou rýchlosťou a umením k zlepšeniu útoku Colorada. Dvadsaťtriročný Svatoš dal v štyroch stretnutiach päť gólov.
známka: B
SlovakNHL.sk : Marek Svatoš je momentálne asi najviditeľnejší Slovák v NHL. My jeho vystúpenie hodnotíme známkou B+.

Peter Budaj (Colorado Avalanche)
Po katastrofálnom začiatku brankára Davida Aebischera sa šance v Colorade chytil dvadsaťtriročný Budaj. Tréner Joel Quenneville priznáva, že jeho mužom je Aebischer, ale Colorado hrá lepšie s Budajom medzi žrďami.
známka: B-
SlovakNHL.sk: Peter si pravdepodobne zaslúži ohodnotenie B-, ale redakcia SlovakNHL mu dáva čisté B.

Napíšte aj váš názor. Využite na to komentáre alebo diskusiu.


19.10.2005 :: Jozef Struhár (Hymy)
Jozef Struhár, známy aj ako Hymy, je zakladateľom a šéfredaktorom SlovakNHL.sk.