Partneri: SlovakNHL.sk
Dnes je 19. 7. 2019, 03:36.

Krátke správy

8. 04. 2009 8:01
Peter Budaj vychytal svoje druhé čisté konto v tejto sezóne a celkovo siedme v kariére. Colorado však podľahlo San Jose 0:1 po samostatných nájazdoch. Slovenského brankára v nich prekonal Joe Pavelski.
6. 04. 2009 7:12
Peter Budaj zastavil 20 striel Vancouveru a pomohol Coloradu k víťazstvu 4:1. Slovenský brankár, ktorý vychytal svoje 20. víťazstvo v sezóne, bol vyhlásený za druhú hviezdu zápasu.
30. 03. 2009 6:52
Peter Budaj dnes v noci inkasoval štyri góly z 31 striel v zápase Colorada proti Anaheimu, v ktorom sa z víťazstva 4:1 tešili domáci hráči Ducks.

Najobľúbenejší hráč syna Petra Budaja? Jeho otec to nie je, alebo?

Peter Budaj mladší sa v prvej prestávke štvrtkového otváracieho zápasu play-off dostal do pozornosti vďaka milému rozhovoru. V ňom ukázal, že hoci svojho otca miluje, jeho najobľúbenejším hráčom Lightning je niekto iný.

Sedemročný syn banskobystrického rodáka označil za svojho obľúbenca útočníka Nikitu Kučerova. „Kučerov!“ odvetil na otázku jednoznačne.

Následne si veľmi rýchlo uvedomil, že by mu mohlo hroziť domáce väzenie, a tak ku svojej pôvodnej odpovedi pohotovo dodal: „... a môj otec!“

Syn slovenského brankára bol pred zápasom priamo na ľade ako „Dieťa bleskov“, ktoré pred každým zápasom pomáha nažhaviť miestnych fanúšikov. Reprezentoval tak floridský mládežnícky tím Brandon Jr. Bulls, za ktorý hráva ako obranca. Gól svojmu otcovi ešte nestrelil...


13.04.2018 :: Jozef Struhár (Hymy)
Jozef Struhár, známy aj ako Hymy, je zakladateľom a šéfredaktorom SlovakNHL.sk.