Partneri: SlovakNHL.sk
Dnes je 27. 11. 2020, 23:59.

Krátke správy

8. 04. 2009 8:01
Peter Budaj vychytal svoje druhé čisté konto v tejto sezóne a celkovo siedme v kariére. Colorado však podľahlo San Jose 0:1 po samostatných nájazdoch. Slovenského brankára v nich prekonal Joe Pavelski.
6. 04. 2009 7:12
Peter Budaj zastavil 20 striel Vancouveru a pomohol Coloradu k víťazstvu 4:1. Slovenský brankár, ktorý vychytal svoje 20. víťazstvo v sezóne, bol vyhlásený za druhú hviezdu zápasu.
30. 03. 2009 6:52
Peter Budaj dnes v noci inkasoval štyri góly z 31 striel v zápase Colorada proti Anaheimu, v ktorom sa z víťazstva 4:1 tešili domáci hráči Ducks.

Diskusia (message board)

Autor(Name):
E-mail:
Správa(Post):
Napíšte "dva" číslom:

Vaše príspevky:

Meno: Roman | Dátum: 6. 04. 2014
» Ahojte, chcem nadviazat na message Juraja z 15.05.2013 kde popisuje pohybovu hru FAJNBALL. Ide skutocne o ojedinelu hru, ktora na malom priestore, bez investicii do oblecenia stane sa v priebehu par minut skutocnou radostou. Čítajte viac: http://kosice.korzar.sme.sk/c/7160846/v-budimire-otvorili-nove-fajnballove-ihrisko.html#ixzz2y6VhLc3F

Meno: petko | Dátum: 25. 02. 2014
» Jeden hrac by vas nevitrhol..... pekne si to povedal.Hlavne ze ty si bol opora teamu...Hociaky brankar z nasej slovnaft extra liga by namutil viacej vody ako ty... a Sarky by urcite pomohol..... viac ako ty teamu.. pozor na vyhlasenia...

Meno: danka | Dátum: 25. 10. 2013
» ahoj, chcem sa opýtať, niekde som čítala, že Peťo nomináciu na ZOH v Soči naisto odmietne, je to pravda? a prečo? ďakujem, Danka

Meno: Juraj | Dátum: 15. 05. 2013
» Pekný deň Ponúkame Vám hru, ktorá rozvíja pohybové schopnosti. Vytvorenie jedného z prvých zariadení na svete , ktoré Vám pomôže zvýšiť alebo načasovať výkon športovcov - olympionikov . Pre ministerstvo školstva, pre hokej / brankári / (prestavba na FAJNBALLOVÉ ihrisko). Dovoľte mi predstaviť Vám, čo je to fajnball a prečo je dôležitý pre budúcnosť detí, ale aj dospelých vzhľadom na ich zdravý telesný vývoj. Fajnball je pohybová hra, ktorá podľa vedcov najlepšie reflektuje potrebu detí hýbať sa, so zámerom zabrániť narastaniu percenta obéznych detí v posledných rokoch. Hra je vhodná aj pre imobilné deti. Je kombináciou zdravého pohybu a prospešnej súťaživosti. Žiaci (ale aj dospelí) nachádzajú v hre obľúbenú zábavu, uvoľnenie, oslobodenie od povinností a všednosti každodenného života, prežívajú vzrušenie, radosť a pohybové uspokojenie. Usilujú sa neviazane prejaviť svoju silu. Činnosť hráča je uvedomená, speje k ovládaniu pravidiel hry na základe vlastných schopností a proti úsiliu súpera. Hra má pevné a presné pravidlá. Samotná hra teda nielen baví, ale zároveň prospieva zdraviu, zvyšuje sebavedomie detí. Poskytuje príležitosť na všestranný rozvoj a nenásilnou formou učí deti disciplíne a rešpektu. http://www.fajnball.sk/

Meno: Bruno | Dátum: 14. 04. 2013
» Peter aj v tomto ročníku NHL podáva veľmi kvalitné výkony a jednoznačne ukazuje trénerovi Montrealu,že nie je len dvojka.V posledných ôsmich zápasoch vychytal šesť víťaztiev a to aj nám Petrovim Fandom robí veľkú radosť.Peter drž sa,mi Bystričania Ti fandíme!

Meno: Janci | Dátum: 28. 04. 2012
» Ahoj Peter, volam sa janci a vediem skupinku mladych chlapcov v jednom krestanskom spolocenstve. Tito chalani sa velmi zaujimaju o hokej a my sa snazime nadchnut ich pre Jezisa. Chcem ta poprosit ci by si nam nemohol napisat nejake svedectvo o tvojom vztahu s Jezisom(o obrateni, alebo vitaznej mentalite).Velka vdaka. Nech sa ti dari.

Meno: Ladislav Nodi | Dátum: 11. 04. 2012
» Dobry den, chcel by som sa Petra Budaja spytat no moznost uplatnenia mladeho hraca / vek 12-13 rokov /, ktory momentalne hrava na Slovensku. Planujeme sa prestahovat do Kanady a rad by som vedle ako tam funguje mladeznicky hokej, teda ake su moznosti uplatnenia. Ak by bola moznost sa osobne porozpravat v lete na Slovensku, bol by som velmi vdacny. Dakujem, Laco Bodi, Kosice.

Meno: pipo | Dátum: 15. 03. 2012
» len sa chcem spytat preco su neni aktualizovane profilove fotky Petra.

Meno: rono12 | Dátum: 15. 01. 2012
» Peter bol dobrý brankár len mal aj veľa chýb.Na ľade pôsobí absolútne bez emócií – keď dostane zlý gól alebo pochybí obrana, nič si z toho nerobí. Nedokáže tak nakopnúť tím, správne ho nahnevať.Najviac sme mu mohli vyčítať nezmyslené vyrážanie pukov, čo istým spôsobom kritizoval aj Milan Hejduk. Budaj sa jednoducho nepohol nikam ďalej. Buď mal zlý vstup do zápasu, zle ho skončil alebo to bolo aj – aj.

Meno: rono12 | Dátum: 15. 01. 2012
» Peter bol dobrý brankár len mal aj veľa chýb.Na ľade pôsobí absolútne bez emócií – keď dostane zlý gól alebo pochybí obrana, nič si z toho nerobí. Nedokáže tak nakopnúť tím, správne ho nahnevať.Najviac sme mu mohli vyčítať nezmyslené vyrážanie pukov, čo istým spôsobom kritizoval aj Milan Hejduk. Budaj sa jednoducho nepohol nikam ďalej. Buď mal zlý vstup do zápasu, zle ho skončil alebo to bolo aj – aj.

1 / 211 > >>