SlovakNHL.sk

Články

Carey Price má za sebou operáciu. Stihne štart sezóny?
24. 07. 2021 - Brankár Montrealu Carey Price podstúpil v piatok operáciu kolena, z ktorej sa bude zotavovať 10 až 12 týždňov. Mal by tak stihnúť štart novej sezóny, hoci začiatok tréningového kempu by mohol vynechať.
Weber sa už zrejme k hokeju nevráti, tvrdí Bergevin
22. 07. 2021 - Kapitán tímu Montreal Canadiens, Shea Weber, nebude hrať v budúcej sezóne a generálny manažér Marc Bergevin vo štvrtok vyhlásil, že sa už „pravdepodobne nevráti k svojej kariére“.
Podpíšu Tatar s Danaultom zmluvu s rovnakým tímom?
21. 07. 2021 - Zdá sa, že Phillip Danault je na odchode z tímu Montreal Canadiens. Podľa Erica Engelsa zo Sportsnet je nepravdepodobné, že sa do tímu vráti. Pripojí sa tak k Tomášovi Tatarovi, ktorého čaká rovnaký osud. Mohol by ich rovnaký osud opäť aj spojiť?
Siahne Seattle po Careym Priceovi? Majiteľom sa páči
20. 07. 2021 - Viac ako kedykoľvek predtým je predstava, že Carey Price odchytal svoj posledný zápas v drese Canadiens, reálnou možnosťou.
Danault v Montreale zrejme naozaj končí. Naznačuje to tento jeho krok
19. 07. 2021 - Už pred pár dňami Pierre LeBrun z TSN hovoril, že tím Montreal Canadiens a center Phillip Danault nie sú blízko k novej zmluve a že hráč pravdepodobne otestuje trh s voľnými hráčmi. To by mohol podčiarknuť aj jeho krok mimo ľadu.
Price má problémy, ktoré si môžu vyžiadať operáciu
19. 07. 2021 - Tím Seattle Kraken by mohol mať ďalší pádny dôvod, prečo si na expanznom drafte nevybrať z Montrealu brankára Careyho Pricea.
Seattlu budú vystavené ďalšie tri veľké mená, z toho dve hviezdy
18. 07. 2021 - Tímy NHL v sobotu odovzdali NHL zoznamy hráčov, ktorých si budú na stredajšom expanznom drafte chrániť. Spoznáme ich v nedeľu, no už teraz je jasné, že Seattlu budú k dispozícii ďalšie zvučné mená.
Trh s voľnými hráčmi otestuje zrejme aj Danault
17. 07. 2021 - Podľa informácií Pierrea LeBruna z TSN sa tím Montreal Canadiens rozhodol nepredložiť centrovi Phillipovi Danaultovi ďalšie ponuky na novú zmluvu, čo otvára možnosť, že hráč koncom mesiaca otestuje trh s voľnými hráčmi.
Top 30 neobmedzených voľných hráčov leta aj so slovenskou stopou
16. 07. 2021 - S blížiacim sa expanzným draftom a prvými vykúpeniami zo zmluvy prišiel čas na aktualizovanie rebríčka top 30 neobmedzených voľných hráčov leta z dielne The Hockey News.
Mohol by Weber ukončiť kariéru? Trápiť to musí aj Nashville
16. 07. 2021 - Ešte v stredu tím Montreal Canadiens dúfal, že novinky o Sheovi Weberovi nebudú až také zlé. Potom však skúsený obranca absolvoval plánovanú návštevu u doktora.

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_num_rows() in /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/listovanie.php:4 Stack trace: #0 /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/obsah.php(500): include() #1 /www/s/l/u4131/public_html/_sub/canadiens/index.php(43): include('/www/s/l/u4131/...') #2 {main} thrown in /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/listovanie.php on line 4