SlovakNHL.sk

Články

Ex-skauta potešil Slafkovský hlavne zlepšením v jednom aspekte. Na Celebriniho nemá
16. 06. 2024 - Bývalý skaut a súčasný analytik televízie Sportsnet, Jason Bukala, porovnal tohtoročnú očakávanú draftovú jednotku Macklina Celebriniho s predošlými štyrmi predchodcami, medzi ktorých sa radí aj útočník Juraj Slafkovský.
Žiaden Nečas či Zegras: Mohli by sa Canadiens zamerať na zisk týchto útočníkov?
16. 06. 2024 - Tím Montreal Canadiens sa nedávno spájal s akvizíciou dvoch veľkých mien medzi mladými útočníkmi NHL. Nakoniec by však mohol získať do svojej ofenzívy hráča, ktorého menu sa až do takej miery pozornosť nedostáva.
Canadiens podpísali zmluvu s fínskym útočníkom, ktorý sa zviditeľnil aj na MS
16. 06. 2024 - Jeho bratranec je momentálne hráčom St. Louis Blues a dlhý čas pôsobil v NHL aj jeho ujo.
Slafkovský tipuje, že Slovensko zažije na Eure úspech. Spoluhráč to vidí úplne inak
15. 06. 2024 - V piatok v nemeckom Mníchove odštartovalo futbalové EURO 2024. Ešte pred jeho začiatkom dostali útočníci Montrealu Canadiens, Juraj Slafkovský a Brendan Gallagher, za úlohu natipovať jeho priebeh.
Napodobní Mešár Slafkovského? Expert mu stále verí: Čaká ho veľký ročník i veľká pozornosť
13. 06. 2024 - Filip Mešár strávil posledné dve sezóny v Kitcheneri z juniorskej OHL, ale ešte celkom do popredia nevyskočil. Tvrdí to Tyler Major-Mcnicol z A Winning Habit, ktorý slovenského útočníka zaradil na desiate miesto svojho rebríčka najväčších nádejí tímu Montreal Canadiens.
Pomôže rastúci strop Slafkovskému? Chce ho vedenie vyriešiť čím najskôr?
13. 06. 2024 - Prioritou tohto leta pre tím Montreal Canadiens je podpísanie dlhodobým kontraktov s kľúčovými členmi hráčskeho jadra, útočníkom Jurajom Slafkovským a obrancom Kaidenom Guhlem. Myslí si to Arpon Basu z The Athletic.
Skauti riešili otázku: Ako by dopadli Slafkovský a Reinbacher na tohtoročnom drafte?
12. 06. 2024 - Kanadský denník Le Journal de Quebec sa obrátil na troch skautov, ktorí riešili otázku, ako by na tohtoročnom drafte dopadli prvé voľby tímu Montreal Canadiens z predošlých dvoch draftových tried.
Sú Nečas a Zegras pre Montreal reálne už mimo hry?
12. 06. 2024 - Podľa Arpona Basuho z The Athletic tím Montreal Canadiens stále preskúmava možnosť získanie útočníkov Martina Nečasa z Carolina alebo Trevora Zegrasa z Anaheimu. Je tu však jeden háčik.
V zámorí spájajú ďalšieho mladého slovenského útočníka s Canadiens
12. 06. 2024 - Tím Montreal Canadiens má vo svojom systéme dvoch slovenských útočníkov – za prvý tím nastupuje Juraj Slafkovský a v OHL odohral posledné dve sezóny Filip Mešár. Mohol by k nim pribudnúť ďalší mladý útočník spod Tatier?
Expert sa zamýšľa nad budúcou zostavou Canadiens: Slafkovský s novým krídlom, Mešár v základe?
11. 06. 2024 - Hoci sezóna 2023/24 ešte neskončila a pred nami je ročník 2024/25, zámorský expert sa pozerá už na sezónu 2025/26. Ako by v nej mohla vyzerať základná zostava tímu Montreal Canadiens?

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_num_rows() in /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/listovanie.php:4 Stack trace: #0 /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/obsah.php(500): include() #1 /www/s/l/u4131/public_html/_sub/canadiens/index.php(200): include('/www/s/l/u4131/...') #2 {main} thrown in /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/listovanie.php on line 4