SlovakNHL.sk

Články

Hrôzostrašne vyzerajúci Hoffman je frustrovaný z disciplinárky + foto
26. 03. 2023 - Skúsený útočník tímu Montreal Canadiens, Mike Hoffman, nie je spokojný s výkonom Oddelenia hráčskej bezpečnosti NHL po tom, čo sa stal obeťou nepekného zákroku.
Zimomriavky: Harvey-Pinard prvým hetrikom napodobnil Kaprizova + video
26. 03. 2023 - Montreal si v sobotu poradil pomerne hladko s Columbusom, ktorý zdolal 8:2. O tri góly sa pritom postaral Rafael Harvey-Pinard, ktorý dosiahol svoj prvý hetrik v NHL.
Skaut o Mešárovi: Občas privedie trénerov k šialenstvu, ale má na druhý útok v NHL
24. 03. 2023 - Slovenský útočník Filip Mešár patrí medzi najväčšie nádeje tímu Montreal Canadiens. Podľa zámorského analytika a bývalého skauta Jasona Bukalu má potenciál na to, aby bol raz hráčom druhého útoku tímu NHL.
Obavy skauta sa u Slafkovského potvrdili. Toto v NHL podcenil
24. 03. 2023 - Bývalý skaut a súčasný analytik, Jason Bukala z televízie Sportsnet, hodnotil nádeje tímu Montreal Canadiens. A ako prvému sa venoval Jurajovi Slafkovskému, poslednej draftovej jednotke.
Anderson si už v tejto sezóne nezahrá
24. 03. 2023 - Tím Montreal Canadiens vo štvrtok oznámil, že útočník Josh Anderson vynechá zvyšok aktuálnej sezóny pre zranenie členka.
Mešár v rebríčku nádejí klesol. Zaujal však krásnou akciou + video
23. 03. 2023 - Šikovný slovenský útočník Filip Mešár si neudržal svoju pozíciu v rebríčku nádejí tímu Montreal Canadiens, ktorý každý týždeň prináša Marc Dumont z Montreal Hockey Now.
Slafkovský je súčasťou prekvapivo veľkej skupiny „jéčkarov“ + foto
22. 03. 2023 - Tím Montreal Canadiens absolvoval v pondelok v Bell Centre tímové fotografovanie. Nechýbal ani Juraj Slafkovský. Stal sa súčasťou fotografie, ktorá poukázala na niečo, čo si väčšina z fanúšikov zrejme v plnej miere ani neuvedomila.
Obranca Canadiens si už v sezóne nezahrá
22. 03. 2023 - Tím Montreal Canadiens oznámil, že obranca Kaide Guhle vynechá zvyšok tejto sezóny pre zranenie členka. Klubu sa v utorok zranil aj útočník Josh Anderson.
St. Louis sa o Slafkovského neobáva: Bude v poriadku
20. 03. 2023 - Mladí hráči potrebujú hrávať, aby sa rozvíjali. Slovenský útočník z tímu Montreal Canadiens, Juraj Slafkovský, však pre zranenie dolnej časti tela prišiel pravdepodobne o celý zvyšok sezóny už v strede januára. Tréner Martin St. Louis však verí, že sa to ňom negatívne nepodpíše.
Mešár si polepšil: Vyzeral fantasticky, no mal trochu aj smolu
18. 03. 2023 - Marc Dumont z Montreal Hockey Now vydal aktuálne rebríček nádejí tímu Montreal Canadiens, v ktorom sumarizuje ich výkony za ostatný týždeň. Slovenský útočník Filip Mešár si v ňom polepšil.

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_num_rows() in /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/listovanie.php:4 Stack trace: #0 /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/obsah.php(500): include() #1 /www/s/l/u4131/public_html/_sub/canadiens/index.php(200): include('/www/s/l/u4131/...') #2 {main} thrown in /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/listovanie.php on line 4