SlovakNHL.sk

Články

Bergevin: Price je stále excelentný brankár, potrebuje však pomoc
04. 03. 2021 - Generálny manažér Montrealu Marc Bergevin v stredu povedal, že rozhodnutie prepustiť trénera brankárov Stephanea Waiteho bolo jeho vlastné a nekonzultoval ho s Careym Priceom.
Päť mladíkov podpísalo v NHL nováčikovské zmluvy
02. 03. 2021 - Mladé nádeje piatich tímov kanadsko-americkej NHL v pondelok podpísali nováčikovskú zmluvy.
Tatar je optimistom: Je to čerstvý štart, všetci sme nabudení
27. 02. 2021 - Tomáš Tatar to mal pred trénerskou zmenou v Montreale náročné. Skončil na tribúne a krátko na to ho Claude Julien nechal sedieť na striedačke. Kormidla sa však teraz chopil Dominique Ducharme, ktorý chce krok po kroku zlepšiť hru Canadiens. Slovenský útočník to berie ako výzvu, na ktorú teší celé mužstvo.
Prečo sa Carey Price trápi? Možno o veciach príliš premýšľam, tvrdí
26. 02. 2021 - Hviezdny brankár tímu Montreal Canadiens, Carey Price, sa v úvode sezóny stretol s kritikou, pretože nepodáva výkony, aké by sa od neho čakali.
Tatar už nebude pôsobiť pod Julienom. Ten dostal výpoveď
24. 02. 2021 - To, o čom sme včera písali, sa stalo realitou skôr, ako by niekto mohol čakať. Tím Montreal Canadiens vyhodil hlavného trénera Claudea Juliena.
Je tréner Claude Julien v Montreale v ohrození?
23. 02. 2021 - Nikde sa nehovorí, že tréner Montrealu Claude Julien by mohol v dohľadnom čase prísť o svoju prácu. To by sa však podľa Kena Campbella z The Hockey News mohlo zmeniť, ak sa on a jeho zverenci nezjednotia v tom, ako chcú hrať.
Tomáš Tatar dostal ďalší „odkaz“ od trénera Juliena
22. 02. 2021 - Slovenský útočník Tomáš Tatar odohral v nedeľu svoj druhý zápas od pobytu na tribúne. Záver duelu medzi Montrealom a Ottawou, ktorý skončil prehrou 2:3 po predĺžení, si však vychutnával ako divák.
Canadiens môžu čeliť ťažkému rozhodovaniu medzi Danaultom a Tatarom
21. 02. 2021 - Koho si vyberú? Na jednej strane je najproduktívnejší hráč minulej sezóny Tomáš Tatar, na druhej Philipp Danault, ktorý dvakrát po sebe skončil v prvej desiatke hlasovania o Selkeho trofej. Takémuto rozhodnutiu by mohli čeliť Canadiens podľa Ryana Szporera.
Tatar bol zaradený medzi tri najväčšie sklamania Canadiens
19. 02. 2021 - Kanadský novinár Jack Weber z Daily Hive zostavil prehľad najväčších troch prekvapením a najväčších troch sklamaní tímu Montreal Canadiens v prvom mesiaci sezóny 2020/21.
Tatar priznal: Bol to šok, ale chcete sa zachovať ako profesionál
18. 02. 2021 - Útočník Montrealu Tomáš Tatar zažil v sobotu niečo, na čo nie je príliš zvyknutý. Po dlhej dobe sledoval zápas svojho tímu z tribúny. S odstupom niekoľkých dní priznal, že ho rozhodnutie trénera prekvapilo a že počas zápasu proti Torontu prežil vlnu emócií.

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_num_rows() in /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/listovanie.php:4 Stack trace: #0 /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/obsah.php(500): include() #1 /www/s/l/u4131/public_html/_sub/canadiens/index.php(43): include('/www/s/l/u4131/...') #2 {main} thrown in /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/listovanie.php on line 4