SlovakNHL.sk

Na waiver listine sú hráči Capitals a Golden Knights

Na waiver listine nechránených hráčov skončili vo štvrtok dvaja hráči – na bežnej útočník Washingtonu Matthew Phillips, na nepodmienečnej útočník Marcus Kallionkieli z organizácie Vegas Golden Knights.

Dvadsaťpäťročný Phillips odohral v tejto sezóne 27 zápasov, v ktorých zaznamenal gól a štyri asistencie. Väčšinu posledného mesiac strávil na tribúne. S Capitals má platný ročný kontrakt v hodnote 775 000 amerických dolárov.

Vegas zapísalo Kallionkieli na waiver listinu, pretože s ním končí zmluvu. Dvadsaťdvaročný Fín bol draftovaný tímom z Nevady v roku 2019 z celkového 139. miesta, ale v NHL nikdy nehral. V tejto sezóne pôsobil v Poľsku, kde za STS Sanok odohral 16 zápasov so ziskom 10 bodov (4+6). Neskôr sa pripojil k tímu Kiekko-Espoo z druhej najvyššej fínskej ligy. V štyroch dueloch zaznamenal gól a štyri asistencie.

// Publikované: 16. 02. 2024
 

Posledný zápas

16. 04. 2024
PHI 
-
 WSH

1:2

(0:1, 1:0, 0:1)

Nasledujúci zápas

Žiadne zápasy nie sú naplánované.

Novinky z tímu

18. 04. 2024 - Generálny manažér Washingtonu Brian MacLellan v stredu potvrdil, že sa Ryan Leonard v play-off ku Capitals nepripojí a strávi ešte jeden rok na Bostonskej vysokej škole. Vedenie tímu jeho rozhodnutie podporuje. Devätnásťročný americký útočník bol draftovaný vlani z 8. miesta.
15. 04. 2024 - Tím Washington Capitals odohrá posledné dva zápasy bez obrancu Nicka Jensena, ktorý opustil sobotný zápas proti Tampe Bay na nosidlách. Podľa trénera Spencera Carberyho sa vyhol najhoršiemu scenáru a v nedeľu bol prítomný v tréningovom zariadení tímu.
09. 04. 2024 - Útočník T.J. Oshie bude s Capitals v Detroite, kde ich v utorok čaká veľmi dôležitý zápas v boji o play-off. Je pritom možné, že sa veterán vráti do akcie po tom, čo vynechal štyri zápasy pre zranenie hornej časti tela. V pondelok trénoval a cítil sa dobre, no o o jeho štarte sa rozhodne až v deň zápasu.

Aktuálne v diskusii


Vújtek (03.10.2016 - 08:14:40):
môze byt Brigant nie, napr. Jakubech áno ... ale vzdy si to Hapal logicky obháji a hned sa k tomu aj musel v médiach vyjadrovat zatial čo Ernie by musel vzdy obhajovat tak 1/4 zostavy minimálne a ked sa ho na to niekto z tých pár novinárov opýta tak ešte sa cíti podráždený, akoby nemali ani právo.... na druhu stranu aspon sa nám tu kazdý rok stará o hlavnu tému. Fakt sa teším uz o mesiac na turnaj do Norska koho zoberie. :-D

peto10 (03.10.2016 - 01:29:04):
Ale páni už dosť!!! Toto je téma o MSJ a nie o futbale, našej lige alebo o projekte. O tom môžte diskutovať v príslušných témach. Toto je téma čisto o nomináciách a o samotných majstrovstvách.

Slováci v tíme

Reklama

O tíme v kocke

Vznik:
Aréna: (kapacita: )
Adresa:
Oficiálny web:
Farma(AHL):
Najväčšie úspechy:
Vyradené čísla:
Slováci v tíme: