SlovakNHL.sk

Fehérváry utrpel v zápase proti Slafkovskému nepríjemné zranenie + video

Slovenský obranca v službách Washingtonu, Martin Fehérváry, odohral len minútu a pol v sobotnom zápase proti Montrealu krajana Juraja Slafkovského. Osudným sa mu stalo zranenie z úvodu prvej tretiny.

Fehérváry korčuľoval s pukom za svoju bránu, no stratil nad ním kontrolu a keď sa ju snažil získať skôr, ako ho získa Brendan Gallagher, stratil pevnú pôdu pod nohami a spadol na ľad. Následne potreboval asistenciu pri odchode do šatne, pričom nezaťažoval ľavú nohu.


Capitals neskôr informovali, že sa bratislavský rodák nevráti do zápasu pre zranenie dolnej časti tela. Novinárka Bailey Johnsonová zase prezradila, že Fehérváry chodil po hale o barlách. Zdal sa byť v dobrej nálade, ale mal bolesti.

Hlavný tréner Spencer Carbery po zápase povedal, že nemá k dispozícii žiadne informácie o stave svojho zverenca a pravdepodobne ich nebudeme poznať skôr ako v pondelok. Mohol by však podľa neho nejaký čas vynechať.

Dvadsaťštyriročný Fehérváry odohral v tejto sezóne 47 zápasov so ziskom 12 bodov. V predošlom zápase si vyrovnal osobné maximum, keď zaznamenal svoju 10. asistenciu. Od bodového maxima ho delá päť bodov.

// Publikované: 18. 02. 2024
 

Posledný zápas

16. 04. 2024
PHI 
-
 WSH

1:2

(0:1, 1:0, 0:1)

Nasledujúci zápas

Žiadne zápasy nie sú naplánované.

Novinky z tímu

18. 04. 2024 - Generálny manažér Washingtonu Brian MacLellan v stredu potvrdil, že sa Ryan Leonard v play-off ku Capitals nepripojí a strávi ešte jeden rok na Bostonskej vysokej škole. Vedenie tímu jeho rozhodnutie podporuje. Devätnásťročný americký útočník bol draftovaný vlani z 8. miesta.
15. 04. 2024 - Tím Washington Capitals odohrá posledné dva zápasy bez obrancu Nicka Jensena, ktorý opustil sobotný zápas proti Tampe Bay na nosidlách. Podľa trénera Spencera Carberyho sa vyhol najhoršiemu scenáru a v nedeľu bol prítomný v tréningovom zariadení tímu.
09. 04. 2024 - Útočník T.J. Oshie bude s Capitals v Detroite, kde ich v utorok čaká veľmi dôležitý zápas v boji o play-off. Je pritom možné, že sa veterán vráti do akcie po tom, čo vynechal štyri zápasy pre zranenie hornej časti tela. V pondelok trénoval a cítil sa dobre, no o o jeho štarte sa rozhodne až v deň zápasu.

Aktuálne v diskusii


Vújtek (03.10.2016 - 08:14:40):
môze byt Brigant nie, napr. Jakubech áno ... ale vzdy si to Hapal logicky obháji a hned sa k tomu aj musel v médiach vyjadrovat zatial čo Ernie by musel vzdy obhajovat tak 1/4 zostavy minimálne a ked sa ho na to niekto z tých pár novinárov opýta tak ešte sa cíti podráždený, akoby nemali ani právo.... na druhu stranu aspon sa nám tu kazdý rok stará o hlavnu tému. Fakt sa teším uz o mesiac na turnaj do Norska koho zoberie. :-D

peto10 (03.10.2016 - 01:29:04):
Ale páni už dosť!!! Toto je téma o MSJ a nie o futbale, našej lige alebo o projekte. O tom môžte diskutovať v príslušných témach. Toto je téma čisto o nomináciách a o samotných majstrovstvách.

Slováci v tíme

Reklama

O tíme v kocke

Vznik:
Aréna: (kapacita: )
Adresa:
Oficiálny web:
Farma(AHL):
Najväčšie úspechy:
Vyradené čísla:
Slováci v tíme: