SlovakNHL.sk

Bolí nás to, povedal tréner Capitals. Priniesol nepovzbudivé správy o Fehérvárym

Slovenský obranca Martin Fehérváry nedohral sobotný zápas Washingtonu proti Montrealu, keď už v úvode prvej tretine pri nešťastnom páde utrpel zranenie dolnej časti tela. Viac informácií o jeho stave malo prísť v pondelok a aj prišlo.

Fehérváry korčuľoval s pukom za svoju bránu, no stratil nad ním kontrolu a keď sa ju snažil získať skôr, ako ho získa Brendan Gallagher, stratil pevnú pôdu pod nohami a spadol na ľad. Následne potreboval asistenciu pri odchode do šatne, pričom nezaťažoval ľavú nohu.


Capitals v pondelok informovali, že jeho stav sa bude posudzovať na týždennej báze.

„Bude sa to sledovať týždeň po týždni. Či to bude jeden týždeň alebo dva, na taký horizont sa tu pozeráme,“ poznamenal hlavný tréner Spencer Carbery. „Bolí nás to, pretože Marty pre nás robí veľa vecí. Hrá s Johnom (Carlsonom), hrá veľké minúty. Hlavne v hre piatich proti piatim hrá proti top formáciám.“

Fehérváry odohral v tejto sezóne 47 zápasov so ziskom 12 bodov. Pre zranenie v nej absentoval predtým už dvakrát – v novembri vynechal päť zápasov pre zranenie dolnej časti tela, v decembri jeden duel pre zranenie hornej časti tela.

// Publikované: 20. 02. 2024
 

Posledný zápas

16. 04. 2024
PHI 
-
 WSH

1:2

(0:1, 1:0, 0:1)

Nasledujúci zápas

Žiadne zápasy nie sú naplánované.

Novinky z tímu

18. 04. 2024 - Generálny manažér Washingtonu Brian MacLellan v stredu potvrdil, že sa Ryan Leonard v play-off ku Capitals nepripojí a strávi ešte jeden rok na Bostonskej vysokej škole. Vedenie tímu jeho rozhodnutie podporuje. Devätnásťročný americký útočník bol draftovaný vlani z 8. miesta.
15. 04. 2024 - Tím Washington Capitals odohrá posledné dva zápasy bez obrancu Nicka Jensena, ktorý opustil sobotný zápas proti Tampe Bay na nosidlách. Podľa trénera Spencera Carberyho sa vyhol najhoršiemu scenáru a v nedeľu bol prítomný v tréningovom zariadení tímu.
09. 04. 2024 - Útočník T.J. Oshie bude s Capitals v Detroite, kde ich v utorok čaká veľmi dôležitý zápas v boji o play-off. Je pritom možné, že sa veterán vráti do akcie po tom, čo vynechal štyri zápasy pre zranenie hornej časti tela. V pondelok trénoval a cítil sa dobre, no o o jeho štarte sa rozhodne až v deň zápasu.

Aktuálne v diskusii


Vújtek (03.10.2016 - 08:14:40):
môze byt Brigant nie, napr. Jakubech áno ... ale vzdy si to Hapal logicky obháji a hned sa k tomu aj musel v médiach vyjadrovat zatial čo Ernie by musel vzdy obhajovat tak 1/4 zostavy minimálne a ked sa ho na to niekto z tých pár novinárov opýta tak ešte sa cíti podráždený, akoby nemali ani právo.... na druhu stranu aspon sa nám tu kazdý rok stará o hlavnu tému. Fakt sa teším uz o mesiac na turnaj do Norska koho zoberie. :-D

peto10 (03.10.2016 - 01:29:04):
Ale páni už dosť!!! Toto je téma o MSJ a nie o futbale, našej lige alebo o projekte. O tom môžte diskutovať v príslušných témach. Toto je téma čisto o nomináciách a o samotných majstrovstvách.

Slováci v tíme

Reklama

O tíme v kocke

Vznik:
Aréna: (kapacita: )
Adresa:
Oficiálny web:
Farma(AHL):
Najväčšie úspechy:
Vyradené čísla:
Slováci v tíme: