SlovakNHL.sk

Výborné správy o Fehérvárym. Radi by sme teraz videli toto, hovorí tréner

Slovenský obranca Martin Fehérváry v pondelok potešil svojou prítomnosťou na ľade, kde sa pripojil k tímu Washington Capitals na dopoludňajšom rozkorčuľovaní.

Dvadsaťštyriročný bratislavský rodák mal na sebe dres zakazujúci kontakty a večer vynechal svoj štvrtý zápas pre zranenie dolnej časti tela, ale urobil významný pokrok.

Fehérváry utrpel zranenie 17. februára v zápase proti Montrealu, po ktorom chodil o barlách. Tréner Spencer Carbery následne informoval, že sa zranenie bude posudzovať na týždennej báze.

Účasť na pondelkovom rozkorčuľovaní však naznačuje, že prognóza by mohla byť menej vážna, ako sa predtým myslelo.

V pondelok korčuľoval aj útočník Nic Dowd (horná časť tela), ktorý však tiež v zápase proti Ottawe nehral.

„Napredujú. Radi by sme ich teraz videli potenciálne sa vrátiť do plných tréningoch a potom uvidíme, kam to bude smerovať,“ povedal Carbery v pondelok.

Fehérváry, ktorý už vynechal päť zápasov pre zranenie v dolnej časti tela a jeden zápas pre zranenie v hornej časti tela, odohral v tomto ročníku 47 zápasov so ziskom 12 bodov (2+10) a 22 trestných minút.

// Publikované: 27. 02. 2024
 

Posledný zápas

16. 04. 2024
PHI 
-
 WSH

1:2

(0:1, 1:0, 0:1)

Nasledujúci zápas

NYR 
-
 WSH
21. 04. 2024 -

Novinky z tímu

18. 04. 2024 - Generálny manažér Washingtonu Brian MacLellan v stredu potvrdil, že sa Ryan Leonard v play-off ku Capitals nepripojí a strávi ešte jeden rok na Bostonskej vysokej škole. Vedenie tímu jeho rozhodnutie podporuje. Devätnásťročný americký útočník bol draftovaný vlani z 8. miesta.
15. 04. 2024 - Tím Washington Capitals odohrá posledné dva zápasy bez obrancu Nicka Jensena, ktorý opustil sobotný zápas proti Tampe Bay na nosidlách. Podľa trénera Spencera Carberyho sa vyhol najhoršiemu scenáru a v nedeľu bol prítomný v tréningovom zariadení tímu.
09. 04. 2024 - Útočník T.J. Oshie bude s Capitals v Detroite, kde ich v utorok čaká veľmi dôležitý zápas v boji o play-off. Je pritom možné, že sa veterán vráti do akcie po tom, čo vynechal štyri zápasy pre zranenie hornej časti tela. V pondelok trénoval a cítil sa dobre, no o o jeho štarte sa rozhodne až v deň zápasu.

Aktuálne v diskusii


Vújtek (03.10.2016 - 08:14:40):
môze byt Brigant nie, napr. Jakubech áno ... ale vzdy si to Hapal logicky obháji a hned sa k tomu aj musel v médiach vyjadrovat zatial čo Ernie by musel vzdy obhajovat tak 1/4 zostavy minimálne a ked sa ho na to niekto z tých pár novinárov opýta tak ešte sa cíti podráždený, akoby nemali ani právo.... na druhu stranu aspon sa nám tu kazdý rok stará o hlavnu tému. Fakt sa teším uz o mesiac na turnaj do Norska koho zoberie. :-D

peto10 (03.10.2016 - 01:29:04):
Ale páni už dosť!!! Toto je téma o MSJ a nie o futbale, našej lige alebo o projekte. O tom môžte diskutovať v príslušných témach. Toto je téma čisto o nomináciách a o samotných majstrovstvách.

Slováci v tíme

Reklama

O tíme v kocke

Vznik:
Aréna: (kapacita: )
Adresa:
Oficiálny web:
Farma(AHL):
Najväčšie úspechy:
Vyradené čísla:
Slováci v tíme: