Chára

Zdeno Chára
Boston Bruins

Dátum narodenia: 18. 03. 1977
Miesto narodenia: Trenčín, SVK
Výška: 203 cm
Váha: 105 kg
Draft: NY Islanders, 1996 (56. miesto)
SlovakNHL.sk

Najnovšie články

Chára má už 42 rokov, ale stále dokáže vyhrať bitku + video
Zdeno Chára oslávil 42. narodeniny a krátko na to dostal šancu aj po bitkárskej stránke ukázať, že ešte nepatrí do starého železa. A kapitán Bostonu v pästnom súboji ukázal, že stále dokáže mať mladších súperov pod kontrolou.

Vie si Chára predstaviť súboj v klietke proti McGregorovi? + video
Conor McGregor je populárny bitkár z UFC, ktorý presedlal v jednej exhibícii na profesiu boxera. Mohol by jeho krok zopakovať kapitán Bostonu, Zdeno Chára a stať sa na jeden večer bitkárom v klietke?

Chára na koniec kariéry nemyslí: Do konca sezóny chce splniť sľub, ktorý dal otcovi
Hviezdny slovenský obranca Zdeno Chára práve dnes oslavuje svoje 42. narodeniny. Hoci je to vek, v ktorom si väčšina hokejistov dopriava športový dôchodok, kapitán Bostonu na koniec kariéry ešte nemyslí.

Video: Chára odstrelil hokejku Scheifeleho pomaly až do vesmíru
Slovenský obranca tímu Boston Bruins, Zdeno Chára, je silný chlap. To vieme všetci. Vo štvrtkovom zápase proti Winnipegu však svoju silu prezentoval nevídaným spôsobom.

Chára a Černák asistovali, Pánik odohral jubilejný duel
V desiatich štvrtkových zápasoch hrali aj štyria Slováci, z ktorých dvaja bodovali. Zdeno Chára a Erik Černák si pripísali po asistencii. Richard Pánik odohral jubilejný duel. Vinnie Hinostroza strelil hetrik, Anders Nilsson a Casey DeSmith vychytali nuly. Tampa Bay si vyrovnala rekord v počte výhier v sezóne.

© 2019 SlovakNHL.sk | Osobné údaje a cookies