SlovakNHL.sk

Články

Coyotes nevedia zastaviť prehrávanie. Je tréner v bezpečí?
20. 02. 2024 - Tím Arizona Coyotes prehral v pondelok desiaty zápas po sebe, ale nezdá sa, že by bola na stole možnosť výmeny hlavného trénera, aby sa zmenil tento nepotešujúci trend.
Coyotes urobili zmenu v zostave. Dotkla sa aj Ružičku
18. 02. 2024 - Tím Arizona Coyotes sa dnes predstaví na ľade tímu Colorado Avalanche.
Na jasno ohľadom Coyotes by sme si mohli počkať o trochu dlhšie
11. 02. 2024 - Na pohľad nikdy nekončiaca sága okolo tímu Arizona Coyotes nebude mať pravdepodobné také skoré rozuzlenie, ako sa predpokladalo.
Coyotes majú na stole tri možnosti, ako vyriešiť svoju budúcnosť
07. 02. 2024 - Frank Seravalli z Daily Faceoff informuje, že tím Arizona Coyotes by mohol čoskoro oznámiť významnú novinku ohľadom svojej budúcnosti v šiestom najväčšom štáte Spojených štátov amerických.
Šéf NHLPA by podporil sťahovanie Coyotes: Som extrémne sklamaný a mám vážne obavy
03. 02. 2024 - Výkonný riaditeľ Hráčskej asociácie NHL (NHLPA) Marty Walsh si v piatok nebral servítku pred ústa, keď komentoval situáciu v tíme Arizona Coyotes, ktorý narazil na problémy s výstavbou novej arény a zdá sa, že mu dobre nejde ani komunikácia s hráčskou asociáciou.
Dvaja Slováci boli v AHL suspendovaní + video
30. 01. 2024 - Vedenie nižšej Americkej hokejovej ligy (AHL) v pondelok informovalo, že suspendovalo na jeden zápas slovenských hráčov tímu Tucson Roadrunners Miloša Kelemena a Patrika Kocha.
Obranca Coyotes dostal od disciplinárky trest + video
27. 01. 2024 - Oddelenie hráčskej bezpečnosti NHL potrestalo obrancu tímu Arizona Coyotes Michaela Kesselringa najvyššou možnou pokutou podľa podmienok kolektívnej dohody.
Šéf NHLPA o Coyotes: Hodinky tikajú
25. 01. 2024 - Výkonný riaditeľ Hráčskej asociácie NHL (NHLPA) Marty Walsh prezradil, že jeho organizácia nemá predstavu o budúcnosti Coyotes v Arizone, ale jasne tlačí na NHL, aby čo najskôr našla riešenie.
Obrancu Coyotes čaká niekoľkotýždňová absencia
23. 01. 2024 - Tím Arizona Coyotes v pondelok oznámil, že obranca Troy Stecher vynechá štyri až šesť týždňov pre zranenie dolnej časti tela.
Útočník Seattlu bol suspendovaný, útočník Arizony dostal pokutu + video
20. 01. 2024 - Oddelenie hráčskej bezpečnosti NHL potrestalo v piatok dvoch hráčov – suspendáciu na dva zápasy udelilo útočníkovi Yannimu Gourdemu zo Seattlu a najvyššiu možnú pokutu udelilo útočníkovi Liamovi O’Brienovi z Arizony.

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_num_rows() in /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/listovanie.php:4 Stack trace: #0 /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/obsah.php(500): include() #1 /www/s/l/u4131/public_html/_sub/coyotes/index.php(200): include('/www/s/l/u4131/...') #2 {main} thrown in /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/listovanie.php on line 4