Daňo

Marko Daňo
Winnipeg Jets

Dátum narodenia: 30. 11. 1994
Miesto narodenia: Eisenstadt, AUT
Výška: 180 cm
Váha: 83 kg
Draft: Columbus, 2013 (27. miesto)
SlovakNHL.sk

Najnovšie články

Daňo je šťastný, že je späť v Manitobe
Marko Daňo sa vrátil z amerického Colorado do kanadskej Manitoby a v pondelok sa po prvýkrát pripojil aj k svojím novým spoluhráčom zo záložného tímu Winnipegu, Manitoba Moose.

Daňo sa vracia do organizácie Winnipegu
To, čo sme avizovali pred pár dňami, sa stalo skutočnosťou. Tím Colorado Avalanche umiestnil slovenského útočníka Marka Daňa na waiver listinu nechránených hráčov. Ak si ho z nej nikto nevyberie, poputuje na „farmu“ do AHL.

Daňo viedol Colorado s bodyčekmi, Rantanen hrdinom jeho tímu
V nedeľu sa v NHL tešili z výhier Dallas, Carolina, Chicago, Vegas a Colorado, z ktorého víťazstva sa priamo na ľade tešil aj Marko Daňo. Hrdinom jeho tímu sa stal Mikko Rantanen.

Daňo sa vrátil do Winnipegu, ale Colorado opäť neuspelo
V piatok sa v kanadsko-americkej NHL odohralo šesť zápasov a v jednom malo zastúpenie aj Slovensko. Marko Daňo sa pri návrate do Winnipegu bodovo nepresadil a netešil sa ani z výhry. Päťbodový výkon zažil jeho niekdajší spoluhráč Blake Wheeler.

Daňo sa vrátil do zostavy, Avalanche a Penguins opäť prehrali
Na stredu sa v kanadsko-americkej NHL naplánovali tri zápasy. Z výhier sa v nich tešili hráči Washingtonu, Anaheimu a Nashvillu. Colton Sissons vsietil hetrik, Marko Daňo nebodoval.

© 2018 SlovakNHL.sk | Osobné údaje a cookies