Daňo

Marko Daňo
Winnipeg Jets

Dátum narodenia: 30. 11. 1994
Miesto narodenia: Eisenstadt, AUT
Výška: 180 cm
Váha: 83 kg
Draft: Columbus, 2013 (27. miesto)
SlovakNHL.sk

Najnovšie články

Daňo a Marinčin majú v rukách kvalifikačné ponuky. Kto ďalší ich dostal?
V pondelok o piatej hodine popoludní východného času nastala v NHL uzávierka, do ktorej mohli tímy predkladať kvalifikačné ponuky svojim obmedzeným voľným hráčom. A dva tímy ich dali aj slovenským hokejistom.

Daňo poriadne nehrával, ale vo Winnipegu chce zostať
Slovenský útočník Marko Daňo odohral v uplynulej sezóne len 23 zápasov a zvyšné vynechal pre rozhodnutie trénera. Napriek tomu by však rád pokračoval v službách tímu Winnipeg Jets. Povedal to v rozhovore pre denník Nový Čas.

Daňo bodoval pri výhre nad Pánikom, Chára vyhral súboj s Tatarom
V jedenástich utorkových zápasoch NHL sme videli aj piatich Slovákov. Bodoval iba Marko Daňo, ktorý ukončil bezbodovú sériu pri víťazstve Winnipegu. Z výhry sa okrem neho tešil už iba Zdeno Chára. Dustin Byfuglien a Nicklas Bäckström dosiahli míľniky.

Daňo i Gáborík zvíťazili, Thornton s Fleurym prepísali históriu
V piatich nedeľných zápasoch NHL sa predstavili aj dvaja slovenskí útočníci. Marko Daňo ani Marián Gáborík opäť nebodovali, ale obaja sa tešili z výhier. Mikkel Bödker dosiahol míľnik, kým Connor Hellebuyck prepisoval klubovú históriu a Joe Thornton s Marc-Andre Fleurym ligovú.

Daňo si odskočil na Slovensko. Verí, že mu pobyt doma pomôže
Plánoval ísť s kamarátmi na golf do Arizony, nakoniec ho okolnosti priviali naspäť na Slovensko. Slovenský útočník Winnipegu, Marko Daňo, sa počas voľného týždňa vrátil domov, kde pripravil jedno veľké prekvapenie.

© 2018 SlovakNHL.sk | Osobné údaje a cookies