20. 10. 2019

12. 10. 2019

27. 09. 2019

25. 09. 2019
Útočník Kyle Palmieri, ktorý vynechal pondelkový tréning pre zranenie dolnej časti tela, v utorok opäť trénoval s tímom. Tréner New Jersey John Hynes po tréningu povedal, že v stredajšom prípravnom zápase proti Bostonu hrať nebude. Devils ukončia prípravu v piatok proti Columbusu.

24. 09. 2019
Útočník Kyle Palmieri utrpel zranenie v dolnej časti tela a v pondelok vynechal tréning tímu New Jersey Devils. Jeho stav sa bude posudzovať na dennej báze. Tréner John Hynes pritom v pondelok povedal, že očakáva Palmieriho účasť už n utorkovom tréningu. Skúsený útočník si v jednom prípravnom zápase pripísal asistenciu. Devils odohrajú v príprave ešte dva duely.

16. 07. 2019
Maskot tímu New Jersey Devils nemá za sebou najšťastnejší deň. Pri tom, ako sa snažil rozdávať radosť na detskej oslave, sa nezmestil do kože a následne nechtiac rozbil sklenené okno. Nikomu sa, našťastie, nič nestalo:

05. 07. 2019
Obranca P.K. Subban je známy pre svoj zmysel pre humor. Nová posila tímu New Jersey Devils sa cez sviatočný deň, 4. júla, držala tradície a druhý rok po sebe sa obliekla do rovnakých plaviek, aké na sebe mala jeho priateľka, lyžiarska legenda Lindsey Vonnová. Je evidentné, komu tie plavky pristali viac:

11. 06. 2019
Krídelník Jesper Boqvist podpísal trojročnú nováčikovskú zmluvu s New Jersey, ktoré ho draftovalo v roku 2017 z celkového 36. miesta. Dvadsaťročný Švéd hrával v tejto sezóne za Brynäs v SHL. Odohral 51 zápasov, v ktorých strelil 13 gólov a pridal 22 asistencií.

14. 05. 2019
Útočníci Michail Malcev z Ruska a Fabian Zetterlund zo Švédska podpísali trojročné nováčikovské zmluvy s New Jersey, ktoré ich draftovalo v roku 2016 (102. miesto), resp. 2017 (63. miesto). Dvadsaťjedenročný Malcev si v tejto sezóne zahral aj v KHL za rodný Petrohrad – v 13 dueloch zaznamenal gól a asistenciu. Väčšinu sezóny strávil vo VHL, kde získal 17 bodov (7+10) v 31 dueloch. O dva roky mladší Zetterlund odohral v tomto ročníku 16 zápasov za Färjestad v SHL. Pripísal si dva góly a dve asistencie.

17. 04. 2019
Brankár Gilles Senn podpísal dvojročný vstupný kontrakt s New Jersey, ktoré ho draftovalo v roku 2017 z celkového 129. miesta. Dvadsaťtriročný švajčiarsky rodák má za sebou sezónu v tíme Davos HC z NLA. V 20 dueloch mal 90,1% úspešnosť zákrokov a priemer 3,19 inkasovaného gólu na zápas.

04. 04. 2019
Obranca Jeremy Davies podpísal dvojročnú vstupnú zmluvu s New Jersey, ktoré ho draftovalo v roku 2016 zo 192. miesta. Dvadsaťdvaročný Kanaďan má za sebou tri roky na Severovýchodnej univerzite. V poslednom ročníku odohral 37 zápasov so ziskom 8 gólov a 28 asistencií.

22. 03. 2019
Český útočník Pavel Zacha vynechal 16 zápasov pre zranenie hornej časti tela, ale vo štvrtkovom zápase proti Bostonu sa vrátil do zostavy New Jersey. Odohral 17 minút a pripísal si asistenciu, mínusový bod a streli. V tejto sezóne odohral 54 zápasov, v ktorých si pripísal 11 gólov a 7 asistencií.

13. 03. 2019
Brankár New Jersey MacKenzie Blackwood má za sebou ťažký večer, keď inkasoval deväť gólov pri prehre 4:9 s Calgary. Okrem toho sa mu v jednom momente nepošťastilo ani pri pití. Najlepšie to znázorní video:

26. 02. 2019
Devils dohrávali pondelkový zápas proti Montrealu bez dvoch útočníkov. John Quenneville utrpel nešpecifikované zranenie v druhej tretine, kým Miles Wood opustil duel už v prvej tretine so zranením v dolnej časti tela. Spôsobil mu ho spoluhráč Damon Severson, ktorý ho trafil strelou do pravej nohy.

Brankár Evan Cormier podpísal ako voľný hráč trojročnú nováčikovskú zmluvu s New Jersey a putoval do Binghamtonu z AHL. Z neho Devils povolali Mackenzieho Blackwooda, ktorý vykompenzuje odchod Keitha Kinkaida. Dvadsaťjedenročný Cormier bol draftovaný v roku 2016 zo 105. miesta. V tomto ročníku si zachytal za Univerzitu Guelphu v OUAA, Binghamton v AHL a Adirondack v ECHL. V AHL mal v siedmich dueloch 93,4% úspešnosť zákrokov.

25. 02. 2019
New Jersey umiestnilo na waiver listinu nechránených hráčov obrancu Erica Grybu. Tridsaťročný Kanaďan odohral v tejto sezóne za Devils desať zápasov, v ktorých si pripísal mínusový bod a 10 trestných minút. Naposledy bol do prvého tímu povolaný 31. januára. Teraz ho tím chce poslať naspäť do Binghamtonu.

18. 02. 2019
Český útočník New Jersey Pavel Zacha vynechal prvý zápas v tejto sezóne zo zdravotných dôvodov. Pre zranenie hornej časti tela nehral v nedeľu proti Buffalu. Jeho stav sa posudzuje na dennej báze. Dvadsaťjedenročný rodák z Brna zaznamenal 11 gólov a šesť asistencií v 53 dueloch tejto sezóny.

01. 02. 2019
Tím New Jersey Devils si po prvýkrát od 21. novembra musel vo štvrtok poradiť bez obrancu Samiho Vatanena. Ten štvrtkový duel proti Rangers vynechal pre zranenie tváre/otras mozgu, ktoré utrpel v pondelkovom zápase proti Pittsburghu. Chýbať bude neurčitý čas. V tejto sezóne si pripísal 46 zápasov, v ktorých zaznamenal 17 bodov (4+13). V priemere hráva 21 minút a 44 sekúnd na zápas. Z „farmy“ bol povolaný Eric Gryba.

21. 01. 2019
New Jersey poslalo brankára Coryho Schneidera na kondičný pobyt do tímu Binghamton Devils z nižšej AHL. Americký rodák nechytal v posledných 17 zápasoch pre zranenie brušného svalstva. Predtým mal bilanciu 0-5-1 s 85,2% úspešnosťou zákrokov.

20. 01. 2019
Tím New Jersey Devils po sobotnom popoludňajšom zápase aktivoval z listiny zranených hráčov brankára Coryho Schneidera, ktorý vynechal posledných 17 zápasov pre zranenie brušného svalstva. Do záložného tímu Binghamton Devils z AHL putoval Mackenzie Blackwood, ktorý v sobotu inkasoval tri góly zo 14 striel. Bol to jeho štvrtý štart z posledných piatich zápasov New Jersey. V tejto sezóne má bilanciu 5-4-0 s 92,4% úspešnosťou zákrokov, kým Schneider má bilanciu 0-5-1 s 85,2% úspešnosťou zákrokov.

25. 10. 2019 -

20. 10. 2019 - New Jersey sa v sobotu vrátil do akcie kapitán Andy Greene. Skúsený obranca odohral po štvorzápasovej absencii spôsobenej zranením hornej časti tela 21 a pol minúty. V zápase proti Vancouveru nebodoval. V tejto sezóne si svoje bodové konto ešte neotvoril a po štyroch dueloch má na konte dva plusové body.
12. 10. 2019 - Obranca Andy Greene, ktorý vynechal štvrtkový zápas so zranením hornej časti tela, bol v piatok zapísaný na listinu zranených hráčov. New Jersey potom povolalo z Binghamtonu obrancu Matta Tennysona. Green v prvých dvoch zápasoch sezóny nebodoval a pripísal si dva plusové body. V priemere hrával 19 minút na zápas.
27. 09. 2019 - Český útočník Pavel Zacha odohrá svoj prvý prípravný zápas za New Jersey v piatok proti Columbusu. Po tom, čo podpísal trojročnú zmluvu 10. septembra, bol pre vybavovanie si víz schopný pricestovať do Newarku až túto stredu.

Vújtek (03.10.2016 - 08:14:40):
môze byt Brigant nie, napr. Jakubech áno ... ale vzdy si to Hapal logicky obháji a hned sa k tomu aj musel v médiach vyjadrovat zatial čo Ernie by musel vzdy obhajovat tak 1/4 zostavy minimálne a ked sa ho na to niekto z tých pár novinárov opýta tak ešte sa cíti podráždený, akoby nemali ani právo.... na druhu stranu aspon sa nám tu kazdý rok stará o hlavnu tému. Fakt sa teším uz o mesiac na turnaj do Norska koho zoberie. :-D

peto10 (03.10.2016 - 01:29:04):
Ale páni už dosť!!! Toto je téma o MSJ a nie o futbale, našej lige alebo o projekte. O tom môžte diskutovať v príslušných témach. Toto je téma čisto o nomináciách a o samotných majstrovstvách.