-
Chicago NJD
29. 03. 2024 -

Novinky z tímu

25. 03. 2024 - Slovenský obranca Šimon Nemec si v nedeľnom zápase New Jersey proti Islanders ukončil päťzápasovú sériu bez bodu, aby pomohol k výhre 4:0. V siedmej minúte druhej tretiny prihrával Alexandrovi Holtzovi na gól po tom, čo predviedol skvelú prácu pri mantineli, aby získal puk od kapitána New Yorku Andersa Leeho. Pre Nemca to bol 19. bod (3+16) v sezóne, v ktorej odohral 50 zápasov.

17. 03. 2024 - Slovenský obranca Šimon Nemec si v sobotnom zápase New Jersey proti Arizone vyskúšal pozíciu brankára. V samom závere zápasu, keď sa Devils snažili urobiť niečo so stavom 1:3 odvolaním brankára, bol nútený rodák z Liptovského Mikuláša postaviť sa pri útoku Coyotes do brány. A predviedol v nej aj jeden úspešný zákrok:

15. 03. 2024 - Slovenský obranca Šimon Nemec prispel k štvrtkovej výhre New Jersey 6:2 nad Dallasom aj jednou asistenciou. Bodoval tak v druhom zápase po sebe, čo sa mu naposledy podarilo 27. januára a 6. februára. Po 44 zápasoch má na konte 18 bodov (3+15).

Vújtek (03.10.2016 - 08:14:40):
môze byt Brigant nie, napr. Jakubech áno ... ale vzdy si to Hapal logicky obháji a hned sa k tomu aj musel v médiach vyjadrovat zatial čo Ernie by musel vzdy obhajovat tak 1/4 zostavy minimálne a ked sa ho na to niekto z tých pár novinárov opýta tak ešte sa cíti podráždený, akoby nemali ani právo.... na druhu stranu aspon sa nám tu kazdý rok stará o hlavnu tému. Fakt sa teším uz o mesiac na turnaj do Norska koho zoberie. :-D

peto10 (03.10.2016 - 01:29:04):
Ale páni už dosť!!! Toto je téma o MSJ a nie o futbale, našej lige alebo o projekte. O tom môžte diskutovať v príslušných témach. Toto je téma čisto o nomináciách a o samotných majstrovstvách.