(0:2, 1:1, 0:1)

Nasledujúci zápas

Žiadne zápasy nie sú naplánované.

Novinky z tímu

08. 04. 2024 - Útočník New Jersey Curtis Lazar by mohol vynechať zvyšok sezóny pre zranenie hornej časti tela, ktoré utrpel v sobotnom zápase proti Ottawe. „Nie je na tom skvelo. Neviem, či ho ešte uvidíme v zvyšku sezóny,“ poznamenal v nedeľu tréner Travis Green. Devils odohrajú v základnej časti už len štyri stretnutia a majú minimálnu šancu na postup do play-off.
03. 04. 2024 - Slovenský obranca Šimon Nemec bol v tretej tretine nútený opustiť utorkový zápas New Jersey proti Pittsburghu po tom, čo ho na mantinel nebezpečne narazil Jevgenij Malkin. Dobrou správou však bolo, že sa rodák z Liptovského Mikuláša neskôr ešte vrátil do akcie a nakoniec vynechal len jedno striedanie. Pri prehre 3:6 odohral 18 a štvrť minúty s dvoma mínusovými bodmi. Malkin dostal za zákrok menší trest za narazenie.

25. 03. 2024 - Slovenský obranca Šimon Nemec si v nedeľnom zápase New Jersey proti Islanders ukončil päťzápasovú sériu bez bodu, aby pomohol k výhre 4:0. V siedmej minúte druhej tretiny prihrával Alexandrovi Holtzovi na gól po tom, čo predviedol skvelú prácu pri mantineli, aby získal puk od kapitána New Yorku Andersa Leeho. Pre Nemca to bol 19. bod (3+16) v sezóne, v ktorej odohral 50 zápasov.

Vújtek (03.10.2016 - 08:14:40):
môze byt Brigant nie, napr. Jakubech áno ... ale vzdy si to Hapal logicky obháji a hned sa k tomu aj musel v médiach vyjadrovat zatial čo Ernie by musel vzdy obhajovat tak 1/4 zostavy minimálne a ked sa ho na to niekto z tých pár novinárov opýta tak ešte sa cíti podráždený, akoby nemali ani právo.... na druhu stranu aspon sa nám tu kazdý rok stará o hlavnu tému. Fakt sa teším uz o mesiac na turnaj do Norska koho zoberie. :-D

peto10 (03.10.2016 - 01:29:04):
Ale páni už dosť!!! Toto je téma o MSJ a nie o futbale, našej lige alebo o projekte. O tom môžte diskutovať v príslušných témach. Toto je téma čisto o nomináciách a o samotných majstrovstvách.