Nasledujúci zápas

-
19. 03. 2024 -

Novinky z tímu

18. 03. 2024 - Do zostavy Anaheimu sa v nedeľnom zápase proti St. Louis vrátili útočníci Leo Carlson, ktorý vynechal osem zápasov pre otras mozgu, a Max Jones, ktorý vynechal tri zápasy pre chorobu. Jones pri prehre 2:4 nebodoval, Carlson zaznamenal asistenciu.
15. 03. 2024 - Slovenský útočník Pavol Regenda v úvode tretej tretiny prekonal Marc-Andre Fleuryho, aby sa tešil z prvého gólu v tejto sezóne. radosť však netrvalo dlho a rozhodcovia gól po trénerskej výzve neuznali pre predchádzajúce postavenie mimo hry. Anaheim tak prišiel o kontaktný gól a nakoniec prehral s Minnesotou 0:2. Regenda v dueli odohral necelých 12 minút s „mínuskou“, dvoma strelami a troma bodyčekmi.

10. 02. 2024 - Center Anaheimu Mason McTavish vynechal piatkový zápas proti Edmontonu pre zranenie hornej časti tela. Nie je známe, ako dlho by mohol chýbať, ani, kedy k zraneniu došlo. Posledný zápas pred prestávkou dohral. V tejto sezóne zaznamenal 13 gólov a 31 bodov v 43 stretnutiach.

Vújtek (03.10.2016 - 08:14:40):
môze byt Brigant nie, napr. Jakubech áno ... ale vzdy si to Hapal logicky obháji a hned sa k tomu aj musel v médiach vyjadrovat zatial čo Ernie by musel vzdy obhajovat tak 1/4 zostavy minimálne a ked sa ho na to niekto z tých pár novinárov opýta tak ešte sa cíti podráždený, akoby nemali ani právo.... na druhu stranu aspon sa nám tu kazdý rok stará o hlavnu tému. Fakt sa teším uz o mesiac na turnaj do Norska koho zoberie. :-D

peto10 (03.10.2016 - 01:29:04):
Ale páni už dosť!!! Toto je téma o MSJ a nie o futbale, našej lige alebo o projekte. O tom môžte diskutovať v príslušných témach. Toto je téma čisto o nomináciách a o samotných majstrovstvách.