SlovakNHL.sk

Vyhli sa brank├írska jednotka a hviezdny center Flyers v├í┼żnym zraneniam?

T├şm Philadelphia Flyers v piatok informoval, ┼że zranenie strednej ─Źasti tela brank├íra Cartera Harta a dolnej ─Źasti tela ├║to─Źn├şka Seana Couturiera sa bud├║ posudzova┼ą denne. Zd├í sa teda, ┼że sa obaja vyhli v├í┼żnej┼íiemu poraneniu.

Hart utrpel zranenie v stredaj┼íom z├ípase proti Buffalu. V ├║vode prvej tretiny po kol├şzii s Kyleom Okposom mu venovali pozornos┼ą zdravotn├şci t├şmu, ale pokra─Źoval v z├ípase. Nakoniec ho opustil po inkasovan├ş druh├ęho g├│lu e┼íte pred prvou prest├ívkou.

Couturier vynechal utorkov├Ż tr├ęning, ale v stredu hral. Tr├ęner John Tortorella povedal, ┼że zranenie utrpel v priebehu stredaj┼íieho z├ípasu.

Hart m├í v tejto sez├│ne bilanciu 4-3-0 s 91,3% ├║spe┼ínos┼ąou z├íkrokov. Couturier v nej zaznamenal dva g├│ly a ┼íes┼ą asistenci├ş v ├┤smich stretnutiach. V tejto sez├│ne sa vr├ítil do akcie zo zranenie chrbta, ktor├ę si vy┼żiadalo aj oper├íciu.

// Publikovan├ę: 04. 11. 2023
 

Posledný zápas

02. 03. 2024
PHI 
-
 OTT

4:2

(1:0, 2:1, 1:1)

Nasledujúci zápas

PHI 
-
 STL
04. 03. 2024 -

Novinky z t├şmu

25. 02. 2024 - Philadelphia nast├║pila na sobotn├Ż z├ípas proti Rangers bez ├║to─Źn├şka Travisa Konecnyho. Najprodukt├şvnej┼í├ş hr├í─Ź t├şmu nedokon─Źil piatkov├Ż tr├ęning pre ne┼ípecifikovan├ę zranenie, ktor├ę sa posudzuje na dennej b├íze.
24. 02. 2024 - ├Üto─Źn├şk Tyson Foerster d├║fa, ┼że sa v sobotnom z├ípase proti Rangers vr├íti do zostavy Philadelphie. Dvadsa┼ądvaro─Źn├Ż Kana─Ćan vynechal ┼ítyri z├ípasy pre zranenie prav├ęho chodidla, ale v piatok absolvoval kompletn├Ż tr├ęning. ÔÇ×Bol├ş to, ale rehabilitoval som a c├ştim sa teraz dos┼ą dobre,ÔÇť poznamenal. O ┼ítarte sa rozhodne v de┼ł z├ípasu.
17. 02. 2024 - Obranca Cam York sa v piatok z├║─Źastnil tr├ęningu Philadelphie, ale zost├íva ot├ízne, ─Źi bude hra┼ą v sobotnom z├ípase proti New Jersey, ktor├Ż sa odohr├í pod hol├Żm nebom v r├ímci Stadium Series. York sa zranil vo ┼ítvrtok, ke─Ć ho na mantinel narazil Simon Benoit z Toronta. Duel nedohral ani Sean Couturier, ktor├Ż v piatok tr├ęnoval a v sobotu by mal hra┼ą.

Aktuálne v diskusii


V├║jtek (03.10.2016 - 08:14:40):
m├┤ze byt Brigant nie, napr. Jakubech ├íno ... ale vzdy si to Hapal logicky obh├íji a hned sa k tomu aj musel v m├ędiach vyjadrovat zatial ─Źo Ernie by musel vzdy obhajovat tak 1/4 zostavy minim├ílne a ked sa ho na to niekto z t├Żch p├ír novin├írov op├Żta tak e┼íte sa c├şti podr├í┼żden├Ż, akoby nemali ani pr├ívo.... na druhu stranu aspon sa n├ím tu kazd├Ż rok star├í o hlavnu t├ęmu. Fakt sa te┼í├şm uz o mesiac na turnaj do Norska koho zoberie. :-D

peto10 (03.10.2016 - 01:29:04):
Ale p├íni u┼ż dos┼ą!!! Toto je t├ęma o MSJ a nie o futbale, na┼íej lige alebo o projekte. O tom m├┤┼żte diskutova┼ą v pr├şslu┼ín├Żch t├ęmach. Toto je t├ęma ─Źisto o nomin├íci├ích a o samotn├Żch majstrovstv├ích.

Slováci v tíme

V s├║─Źasnosti v t├şme nep├┤sob├ş slovensk├Ż hr├í─Ź. V minulosti obliekali dres Flyers Michal Handzu┼í, Radovan Som├şk, Branko Radivojevi─Ź, ┼átefan Ru┼żi─Źka a Andrej Mesz├íro┼í.

Reklama

O tíme v kocke

Philadelphia Flyers

Vznik: 1967
Ar├ęna: Wells Fargo Center (kapacita: 19 523)
Adresa: Wells Fargo Center, 3601 South Broad Street, Philadelphia, PA 19148-5290
Oficiálny web: www.philadelphiaflyers.com
Farma(AHL): Adirondack Phantoms
Najv├Ą─Ź┼íie ├║spechy: 2x Stanley Cup (1974, 1975)
Vyraden├ę ─Ź├şsla: 1 (B.Parent), 2 (M.Howe), 4 (B.Ashbee), 7 (B.Barber), 16 (B.Clarke), 31 (P.Lindbergh), 88 (E.Lindros), 99 (W.Gretzky)
Slov├íci v t├şme: Michal Handzu┼í, Radovan Som├şk, Branko Radivojevi─Ź, ┼átefan Ru┼żi─Źka, Andrej Mesz├íro┼í