SlovakNHL.sk

Flyers chcú budovať základy. Sú vraj „hladní“ po výmene

Vedenie tímu Philadelphia Flyers by chcelo urobiť nejaké výmeny, ktoré by im pomohli k úspechom v budúcnosti. Tvrdí to Darren Dreger z televízie TSN.

„Môžem vám povedať, že sa zaujímajú a túžia stať sa obchodníkmi na trhu, ale nie je to preto, že by sa pokúšali predať svoje aktíva,“ skonštatoval Dreger.

„Je to preto, že chcú vybudovať pevnejšie základy pre budúcnosť a sú ochotní počúvať ponuky v podstate... u každej pozície - nie na každého hráča, ale u každej pozície. Majú pocit, že majú aktíva na výmenu.“

Flyers majú troch hráčov, s ktorých sa môžu v lete stať neobmedzení voľní hráči – obrancov Nicka Seelera, Seana Walkera a Marca Staala. Majú 30, 29 a 36 rokov, pričom Staal oslávi v januári 37. narodeniny.

Philadelphia má jadro pomerne mladé, keď deväť hráčov má 24 alebo menej hráčov, vrátane Joela Farabeeho, Owena Tippetta či Bobbyho Brinka. Brankár Carter Hart má 25 rokov, útočník Travis Konecny 26, obranca Travis Sanheim 27.

Generálny manažér Daniel Briere pri letnej výmene obrancu Ivana Provorova získal pár vysokých draftových volieb. Vymenil tiež skúseného útočníka Kevina Hayesa, vylúpil zo zmluvy obrancu Tonyho DeAngela a nechal odísť skúseného útočníka Jamesa van Riemsdyka.

Flyers mali prekvapivo dobrý vstup do sezóny, ale momentálne sú štvrtí v Metropolitnej divízii s bilanciou 10-8-1 a mimo postupových miest vo Východnej konferencii.

// Publikované: 24. 11. 2023
 

Posledný zápas

02. 03. 2024
PHI 
-
 OTT

4:2

(1:0, 2:1, 1:1)

Nasledujúci zápas

PHI 
-
 STL
04. 03. 2024 -

Novinky z tímu

25. 02. 2024 - Philadelphia nastúpila na sobotný zápas proti Rangers bez útočníka Travisa Konecnyho. Najproduktívnejší hráč tímu nedokončil piatkový tréning pre nešpecifikované zranenie, ktoré sa posudzuje na dennej báze.
24. 02. 2024 - Útočník Tyson Foerster dúfa, že sa v sobotnom zápase proti Rangers vráti do zostavy Philadelphie. Dvadsaťdvaročný Kanaďan vynechal štyri zápasy pre zranenie pravého chodidla, ale v piatok absolvoval kompletný tréning. „Bolí to, ale rehabilitoval som a cítim sa teraz dosť dobre,“ poznamenal. O štarte sa rozhodne v deň zápasu.
17. 02. 2024 - Obranca Cam York sa v piatok zúčastnil tréningu Philadelphie, ale zostáva otázne, či bude hrať v sobotnom zápase proti New Jersey, ktorý sa odohrá pod holým nebom v rámci Stadium Series. York sa zranil vo štvrtok, keď ho na mantinel narazil Simon Benoit z Toronta. Duel nedohral ani Sean Couturier, ktorý v piatok trénoval a v sobotu by mal hrať.

Aktuálne v diskusii


Vújtek (03.10.2016 - 08:14:40):
môze byt Brigant nie, napr. Jakubech áno ... ale vzdy si to Hapal logicky obháji a hned sa k tomu aj musel v médiach vyjadrovat zatial čo Ernie by musel vzdy obhajovat tak 1/4 zostavy minimálne a ked sa ho na to niekto z tých pár novinárov opýta tak ešte sa cíti podráždený, akoby nemali ani právo.... na druhu stranu aspon sa nám tu kazdý rok stará o hlavnu tému. Fakt sa teším uz o mesiac na turnaj do Norska koho zoberie. :-D

peto10 (03.10.2016 - 01:29:04):
Ale páni už dosť!!! Toto je téma o MSJ a nie o futbale, našej lige alebo o projekte. O tom môžte diskutovať v príslušných témach. Toto je téma čisto o nomináciách a o samotných majstrovstvách.

Slováci v tíme

V súčasnosti v tíme nepôsobí slovenský hráč. V minulosti obliekali dres Flyers Michal Handzuš, Radovan Somík, Branko Radivojevič, Štefan Ružička a Andrej Meszároš.

Reklama

O tíme v kocke

Philadelphia Flyers

Vznik: 1967
Aréna: Wells Fargo Center (kapacita: 19 523)
Adresa: Wells Fargo Center, 3601 South Broad Street, Philadelphia, PA 19148-5290
Oficiálny web: www.philadelphiaflyers.com
Farma(AHL): Adirondack Phantoms
Najväčšie úspechy: 2x Stanley Cup (1974, 1975)
Vyradené čísla: 1 (B.Parent), 2 (M.Howe), 4 (B.Ashbee), 7 (B.Barber), 16 (B.Clarke), 31 (P.Lindbergh), 88 (E.Lindros), 99 (W.Gretzky)
Slováci v tíme: Michal Handzuš, Radovan Somík, Branko Radivojevič, Štefan Ružička, Andrej Meszároš