SlovakNHL.sk

Články

Uvidíme v novej sezóne inverzné retro dresy Flyers a Penguins? + foto
21. 10. 2020 - V zámorí sa začalo špekulovať o tom, že by pennsylvánske tímy mohli v budúcej sezóne využiť špeciálne retro dresy. Nešlo by o presné kópie uniforiem využitých v minulosti, ale o ich inverznú podobu.
Nolan Patrick akceptoval kvalifikačnú ponuku Flyers
17. 10. 2020 - Mladý center Nolan Patrick podpísal v piatok novú zmluvu s tímom Philadelphia Flyers. Ide o ročný kontrakt v hodnote 874 125 amerických dolárov, ktorý reprezentuje kvalifikačnú ponuku pennsylvánskeho tímu.
Flyers si upísali svoju prvú voľbu z tohtoročného draftu
15. 10. 2020 - Nádejný útočník Tyson Foerster podpísal v stredu trojročnú nováčikovskú zmluvu s tímom Philadelphia Flyers, ktorý ho draftoval v tomto roku z celkového 23. miesta.
Flyers si upísali Gustafssona i voľbu z tohtoročného draftu
13. 10. 2020 - Tím Philadelphia Flyers podpísal v pondelok ročnú zmluvu v hodnote troch miliónov amerických dolárov so skúseným obrancom Erikom Gustafssonom. Okrem toho s „letcami“ podpísal trojročnú nováčikovskú zmluvu krídelník Zayde Wisdom.
Flyers predĺžili zmluvu so skúseným obrancom
06. 10. 2020 - Obranca Justin Braun nebude neobmedzeným voľným hráčom. V pondelok podpísal s tímom Philadelphia Flyers novú dvojročnú zmluvu v celkovej hodnote 3,6 milióna amerických dolárov.
Niskanena už v NHL s pukom na hokejke neuvidíme
06. 10. 2020 - Obranca Matt Niskanen v pondelok informoval tím Philadelphia Flyers o tom, že sa v 33 rokoch rozhodol ukončiť aktívnu hráčsku kariéru. Túto informáciu priniesol Elliotte Friedman z televízie Sportsnet.
Flyers predĺžili zmluvu s Brianom Elliottom
04. 10. 2020 - Tím Philadelphia Flyers v sobotu podpísal novú jednoročnú zmluvu v hodnote 1,5 milióna amerických dolárov s brankárom Brianom Elliottom, ktorý mohol byť neobmedzeným voľným hráčom.
Olympijský víťaz a držiteľ Stanleyho pohára má problémy so zákonom
01. 10. 2020 - Simon Gagne, ktorý má vo svojej zbierke Stanleyho pohár i zlatú olympijskú medailu, bol vo svojej rodnej provincii Quebec zatknutý za jazdu pod vplyvom.
Flyers predlžili zmluvu so švédskym obrancom
28. 09. 2020 - Tím Philadelphia Flyers podpísal novú dvojročnú zmluvu v hodnote 3,2 milióna amerických dolárov s obrancom Robertom Haggom, ktorý mohol byť obmedzeným voľným hráčom.
Philadelphia predáva tretieho najlepšie plateného obrancu
29. 09. 2020 - Tím Philadelphia Flyers dal na známosť, že k dispozícii na výmenu je aj obranca Shayne Gostisbehere. S odvolaním na svoje zdroje o tom informoval Pierre LeBrun z The Athletic.

1 / 97 > >>

 

Posledný zápas

05. 09. 2020
PHI 
-
 NYI

0:4

(0:2, 0:1, 0:1)

Nasledujúci zápas

Žiadne zápasy nie sú naplánované.

Novinky z tímu

29. 09. 2020 - Útočník Chris Stewart v nedeľu oznámil koniec svojej hráčskej kariéry a netrvalo dlho, aby si v NHL našiel novú prácu. Tím Philadelphia Flyers ho v pondelok najal do pozície rozvojového trénera. Práve Flyers boli tímom, za ktorý nastupoval v kariére naposledy. V uplynulej sezóne odohral 16 zápasov. „Teším sa na začiatok novej kapitoly. Flyers sú prvotriedna organizácia s množstvom ľudí, od ktorých sa môžem učiť. Pokúsim sa využiť moje skúsenosti z viac ako 13 rokoch profesionálneho hrania, aby som pomohol mladším hráčom dosiahnuť ich vytúžený cieľ,“ poznamenal Stewart.
24. 08. 2020 - Gritty, populárny maskot tímu Philadelphia Flyers, sa pokúsil ísť podporiť hráčov svojho mužstva do Toronta. V nedeľu doň pricestoval, no omylom to nebolo kanadské mesto z Ontária, ale americké mesto zo štátu Ohio.


Gritty si tiež pomýlil miestnu rieku s riekou Niagara a samotným mestom bol prekvapený. Čakal, že bude vyzerať inak.Maskota však najviac prekvapila americká vlajka. Následne volal komisárovi NHL Garymu Bettmanovi, aby mu to vysvetlil. Následne sa vrátil domov do Philadelphia, odkiaľ bude podporovať Flyers v pondelkovom zápase proti Islanders.


22. 08. 2020 - Ešte predtým, ako si vzdali rešpekt podaním rúk, absolvovali hráči Flyers a Canadiens po skončení posledného zápasu série ešte jednu šarvátku. Na začiatku toho bol Derek Grant, ktorý po záverečnej snahe Montrealu o vynútenie predĺženia, poťapkal po hlave Nicka Suzukiho tak, ako to Suzuki urobil skôr v sérii Carterovi Hartovi. Flyers ju nakoniec vyhrali 4:2 na zápasy.

Aktuálne v diskusii


Vújtek (03.10.2016 - 08:14:40):
môze byt Brigant nie, napr. Jakubech áno ... ale vzdy si to Hapal logicky obháji a hned sa k tomu aj musel v médiach vyjadrovat zatial čo Ernie by musel vzdy obhajovat tak 1/4 zostavy minimálne a ked sa ho na to niekto z tých pár novinárov opýta tak ešte sa cíti podráždený, akoby nemali ani právo.... na druhu stranu aspon sa nám tu kazdý rok stará o hlavnu tému. Fakt sa teším uz o mesiac na turnaj do Norska koho zoberie. :-D

peto10 (03.10.2016 - 01:29:04):
Ale páni už dosť!!! Toto je téma o MSJ a nie o futbale, našej lige alebo o projekte. O tom môžte diskutovať v príslušných témach. Toto je téma čisto o nomináciách a o samotných majstrovstvách.

Slováci v tíme

V súčasnosti v tíme nepôsobí slovenský hráč. V minulosti obliekali dres Flyers Michal Handzuš, Radovan Somík, Branko Radivojevič, Štefan Ružička a Andrej Meszároš.

Reklama

O tíme v kocke

Philadelphia Flyers

Vznik: 1967
Aréna: Wells Fargo Center (kapacita: 19 523)
Adresa: Wells Fargo Center, 3601 South Broad Street, Philadelphia, PA 19148-5290
Oficiálny web: www.philadelphiaflyers.com
Farma(AHL): Adirondack Phantoms
Najväčšie úspechy: 2x Stanley Cup (1974, 1975)
Vyradené čísla: 1 (B.Parent), 2 (M.Howe), 4 (B.Ashbee), 7 (B.Barber), 16 (B.Clarke), 31 (P.Lindbergh), 88 (E.Lindros), 99 (W.Gretzky)
Slováci v tíme: Michal Handzuš, Radovan Somík, Branko Radivojevič, Štefan Ružička, Andrej Meszároš