Gáborík

Marián Gáborík
Ottawa Senators

Dátum narodenia: 14. 02. 1982
Miesto narodenia: Trenčín, SVK
Výška: 186 cm
Váha: 83 kg
Draft: Minnesota, 2000 (3. miesto)
SlovakNHL.sk

Najnovšie články

Staal svojím jubileom napodobnil Gáboríka, Ovečkina či Crosbyho + video
Jedným z hráčov, ktorí v sobotu pomohli Minnesote k siedmej výhre z ostatných ôsmich zápasov, bol aj veterán Eric Staal. Strelil gól, ktorý mu spôsobil dvojnásobnú radosť. Pokoril ním totiž hranicu 400 presných zásahov v NHL.

Sekera a Gáborík začnú ročník na listine zranených hráčov
Ide o očakávanú správu, ale slovenskí reprezentanti, obranca Andrej Sekera a krídelník Marián Gáborík, boli svojimi klubmi pred štartom nového ročníka zapísaní na listinu zranených hráčov. Rovnako ako pred rokom.

Pochybnosti nad Gáboríkom: Bude ešte hrať? Stále je v Los Angeles
Dostupnosť Mariána Gáboríka pre tím Ottawa Senators v novej sezóne je stále vo vzduchu. Skúsený slovenský útočník ešte stále nedostal od doktorov zelenú k návratu do akcie po tom, čo v apríli absolvoval operáciu chrbtice.

Dával by návrat Gáboríka do Columbusu zmysel?
Ak by sa tím Ottawa Senators rozhodol vykúpiť zo zmluvy slovenského útočníka Mariána Gáboríka, mohol by si ho niektorý z tímov za menší peniaz upísať. Dával by zmysel jeho návrat do Columbusu?

Medzi kandidátmi na vykúpenie zo zmluvy je aj Gáborík
Po skončení bojov o Stanleyho pohár už myšlienky smerujú na vstupný draft, ktorý nás čaká budúci týždeň. Ešte predtým sa však v NHL otvorí okno na vykupovanie hráčov zo zmlúv. Kto patrí medzi najväčších adeptov na opustenie svojho súčasného pôsobiska?

© 2018 SlovakNHL.sk | Osobné údaje a cookies