Gáborík

Marián Gáborík
Ottawa Senators

Dátum narodenia: 14. 02. 1982
Miesto narodenia: Trenčín, SVK
Výška: 186 cm
Váha: 83 kg
Draft: Minnesota, 2000 (3. miesto)
SlovakNHL.sk

Najnovšie články

Dával by návrat Gáboríka do Columbusu zmysel?
Ak by sa tím Ottawa Senators rozhodol vykúpiť zo zmluvy slovenského útočníka Mariána Gáboríka, mohol by si ho niektorý z tímov za menší peniaz upísať. Dával by zmysel jeho návrat do Columbusu?

Medzi kandidátmi na vykúpenie zo zmluvy je aj Gáborík
Po skončení bojov o Stanleyho pohár už myšlienky smerujú na vstupný draft, ktorý nás čaká budúci týždeň. Ešte predtým sa však v NHL otvorí okno na vykupovanie hráčov zo zmlúv. Kto patrí medzi najväčších adeptov na opustenie svojho súčasného pôsobiska?

Príde dnes Marián Gáborík o svoj rekord?
Slovenský útočník tímu Ottawa Senators, Marián Gáborík, síce v sobotu hrať nebude, ale jeho meno by sa mohlo objaviť po jednom zápase. Po zápase, v ktorom by mohol prísť o svoj rekord.

Gáborík absolvoval operáciu. Na novú sezónu bude pripravený
Tím Ottawa Senators vo štvrtok informoval, že slovenský krídelník Marián Gáborík podstúpil operáciu chrbta. Mal by sa z nej zotavovať niekoľko týždňov, ale do tréningového kempu pred novou sezónou bude opäť úplne zdravý.

Už vieme, za akým špecialistom smeroval Gáborík
To, že si slovenský útočník Marián Gáborík v tejto sezóne nezahrá, bolo zrejmé už niekoľko dní. Teraz je to istota. Namiesto odchodu na výjazd so spoluhráčmi z tímu Ottawa Senators totiž nabral smer Los Angeles.

© 2018 SlovakNHL.sk | Osobné údaje a cookies