SlovakNHL.sk

Golden Knights by mohli urýchliť hľadanie trénera

Nový tím NHL, Vegas Golden Knights, by mohol spoznať meno svojho historicky prvého hlavného trénera ešte pred koncom aktuálnej sezóny. Túto možnosť pripustil majiteľ Bill Foley.

„Povedal by som, že v tomto bode to vyzerá tak, že je šanca 50 na 50, že budeme poznať nášho hlavného trénera skôr ako sa skončí táto sezóna,“ povedal Foley pre Las Vegas Review Journal.

Pôvodným plánom nového tímu NHL bolo vymenovať trénera po skončení základnej časti niekedy v apríli či dokonca až po draftoch v júni. Termín však bol urýchlený vraj pre možný záujem o Gerarda Gallanta, ktorý bol 27. novembra vyhodený z Floridy. O neho sa pritom zaujímajú aj Islanders.

Foley dostal od miestneho denníka otázku, či je Gallant kandidátom číslo jeden na post trénera. Jeho odpoveď bola očakávaná: „Bez komentára. Verím však, že budeme mať veľmi dobrého trénera.“

// Publikované: 25. 01. 2017
 

Posledný zápas

25. 02. 2021
SJS 
-
 VGK

ODL

()

Nasledujúci zápas

VGK 
-
 MIN
01. 03. 2021 -

Novinky z tímu

09. 02. 2021 - Slovenský útočník Tomáš Jurčo, ktorý figuruje v taxi zostave tímu Vegas Golden Knights, zaujal svojou prítomnosťou na pondelkovom tréningu zámorského reportéra Davida Schoena. Košický rodák pár posledných tréningov z nešpecifikovaných dôvodov vynechal:

06. 02. 2021 - Tím Vegas Golden Knights sa po nútenom voľne v piatok vrátil do akcie a pri výhre nad Los Angeles bol na lavičke aj tréner Peter DeBoer, ktorý vynechal tréningy pred duelom. Na rozdiel od neho, obranca Alex Pietrangelo, stále nie je k tímu k dispozícii a dodržiava covidový protokol.
05. 02. 2021 - Vegas sa už v piatok vráti do akcie v zápase proti Los Angeles. Stále pritom nie je známe, či v akcii uvidíme aj obrancu Alexa Pietrangela a hlavného trénera Petera DeBoera. Obaja vynechali prvý tréning po uzavretí tréningových zariadení, ku ktorému došlo 27. januára, a na ľade chýbali aj vo štvrtok, kedy sa vrátil do služby asistent trénera Ryan Craig. Asistent Ryan McGill zostal mimo ľadu.

Aktuálne v diskusii


Vújtek (03.10.2016 - 08:14:40):
môze byt Brigant nie, napr. Jakubech áno ... ale vzdy si to Hapal logicky obháji a hned sa k tomu aj musel v médiach vyjadrovat zatial čo Ernie by musel vzdy obhajovat tak 1/4 zostavy minimálne a ked sa ho na to niekto z tých pár novinárov opýta tak ešte sa cíti podráždený, akoby nemali ani právo.... na druhu stranu aspon sa nám tu kazdý rok stará o hlavnu tému. Fakt sa teším uz o mesiac na turnaj do Norska koho zoberie. :-D

peto10 (03.10.2016 - 01:29:04):
Ale páni už dosť!!! Toto je téma o MSJ a nie o futbale, našej lige alebo o projekte. O tom môžte diskutovať v príslušných témach. Toto je téma čisto o nomináciách a o samotných majstrovstvách.

Slováci v tíme

V sasnosti v tme nepsob slovensk hr. V minulosti obliekal dres Golden Knights Tom Tatar.

Reklama

O tíme v kocke

Vegas Golden Knights

Vznik: 2017
Aréna: T-Mobile Arena (kapacita: 17 500)
Adresa: Paradise, Nevada
Oficiálny web: www.vegasgoldenknights.com
Farma(AHL): Chicago Wolves
Najväčšie úspechy: finle Stanley Cupu (2018)
Vyradené čísla: 58 (poet obet streby v meste), 99 (W.Gretzky)
Slováci v tíme: Tom Tatar