SlovakNHL.sk

Pripravuje Vegas ďalšiu výmenu?

Tom Callahan z Vegas Hockey Now preskúmaval ďalšie kroky, ktoré by mohol urobiť tím Vegas Golden Knights.

Tím z Nevady patrí medzi tie, ktoré budú musieť ešte nejaké transakcie urobiť, aby sa dostali pod hranicu platového stropu. Ten momentálne presahuje o necelý milión amerických dolárov.

Po podpise zmluvy s obrancom Alexom Pietrangelom, po vyhlásení Kellyho McCrimmona, že si tím plánuje udržať brankára Marc-Andre Fleuryho, a len s 21 hráčmi pod zmluvou, je zrejmé, že k nejakej výmene ešte musí prísť.

Callahan si nevyhnutne nemyslí, že by z dlhodobého hľadiska tímu pomohlo, ak by brankár Robin Lehner po letnej operácii začal ročník na listine dlhodobo zranených hráčov.

Dlhodobým riešením je výmena, do ktorej by mohli byť zapojení hráči, ako Jonathan Marchessault, Ryan Reaves, Tomáš Nosek, Alec Martinez či Nick Holden. Všetci by dali tímu priestor na dýchanie, ak by boli vymenení za lacnejšie kontrakty, draftové voľby či budúce vyrovnanie.

// Publikované: 07. 12. 2020
 

Posledný zápas

25. 02. 2021
SJS 
-
 VGK

ODL

()

Nasledujúci zápas

VGK 
-
 MIN
01. 03. 2021 -

Novinky z tímu

09. 02. 2021 - Slovenský útočník Tomáš Jurčo, ktorý figuruje v taxi zostave tímu Vegas Golden Knights, zaujal svojou prítomnosťou na pondelkovom tréningu zámorského reportéra Davida Schoena. Košický rodák pár posledných tréningov z nešpecifikovaných dôvodov vynechal:

06. 02. 2021 - Tím Vegas Golden Knights sa po nútenom voľne v piatok vrátil do akcie a pri výhre nad Los Angeles bol na lavičke aj tréner Peter DeBoer, ktorý vynechal tréningy pred duelom. Na rozdiel od neho, obranca Alex Pietrangelo, stále nie je k tímu k dispozícii a dodržiava covidový protokol.
05. 02. 2021 - Vegas sa už v piatok vráti do akcie v zápase proti Los Angeles. Stále pritom nie je známe, či v akcii uvidíme aj obrancu Alexa Pietrangela a hlavného trénera Petera DeBoera. Obaja vynechali prvý tréning po uzavretí tréningových zariadení, ku ktorému došlo 27. januára, a na ľade chýbali aj vo štvrtok, kedy sa vrátil do služby asistent trénera Ryan Craig. Asistent Ryan McGill zostal mimo ľadu.

Aktuálne v diskusii


Vújtek (03.10.2016 - 08:14:40):
môze byt Brigant nie, napr. Jakubech áno ... ale vzdy si to Hapal logicky obháji a hned sa k tomu aj musel v médiach vyjadrovat zatial čo Ernie by musel vzdy obhajovat tak 1/4 zostavy minimálne a ked sa ho na to niekto z tých pár novinárov opýta tak ešte sa cíti podráždený, akoby nemali ani právo.... na druhu stranu aspon sa nám tu kazdý rok stará o hlavnu tému. Fakt sa teším uz o mesiac na turnaj do Norska koho zoberie. :-D

peto10 (03.10.2016 - 01:29:04):
Ale páni už dosť!!! Toto je téma o MSJ a nie o futbale, našej lige alebo o projekte. O tom môžte diskutovať v príslušných témach. Toto je téma čisto o nomináciách a o samotných majstrovstvách.

Slováci v tíme

V súèasnosti v tíme nepôsobí slovenský hráè. V minulosti obliekal dres Golden Knights TomᚠTatar.

Reklama

O tíme v kocke

Vegas Golden Knights

Vznik: 2017
Aréna: T-Mobile Arena (kapacita: 17 500)
Adresa: Paradise, Nevada
Oficiálny web: www.vegasgoldenknights.com
Farma(AHL): Chicago Wolves
Najväčšie úspechy: finále Stanley Cupu (2018)
Vyradené čísla: 58 (poèet obetí stre¾by v meste), 99 (W.Gretzky)
Slováci v tíme: TomᚠTatar