SlovakNHL.sk

Tréner Vegas verejne vyzval Jacka Eichela k zlepšeniu

Väčšinu sezóny bolo Vegas na čele Pacifickej divízie, no po trápení v poslednom období sa zaradilo za Seattle. Prehralo štyri z posledných piatich zápasov, za čo mohli z veľkej miery zranenia kľúčových hráčov. Iní zase nepodávali výkony, aké by mali. Tréner Bruce Cassidy poukázal v piatok na hviezdneho centra Jacka Eichela.

„Jack pre nás jednoducho nie je rovnakou hnacou silou na oboch koncoch ľadu ako bol na začiatku ročníka. Očakávania sa u neho nenapĺňajú. Potrebuje byť lepší, hlavne, keď nám v ofenzíve chýba niekoľko hráčov. Musí byť jedným z hnacích motorov,“ povedal Cassidy podľa Sportsnet.

V posledných troch zápasoch zaznamenal Eichel len jednu asistenciu a štyri mínusové body. Ku koncu roka 2022 vynechal takmer mesiace pre zranenie dolnej časti tela, no v 33 dueloch má na konte 15 gólov a 34 bodov. Jeho pokles produktivity prišiel v čase, keď tímu chýba Mark Stone.

„Myslím si, že v poslednom čase sme mali pasažierov, hráčov, na ktorých sa spoliehame, že budú lepší,“ skonštatoval Cassidy. „Potrebujeme od niektorých našich hráčov, na ktorých sa spoliehame, aby boli lepší. Pred časom sme si prešli zraneniami a išlo nám to dobre. Naša snaha bola dobrá. Nemali sme vtedy pasažierov.“

Golden Knights v sobotu privítajú Washington a následne absolvujú šesťzápasový výjazd.

// Publikované: 21. 01. 2023
 

Posledný zápas

28. 03. 2023
VGK 
-
 EDM

4:7

(2:3, 1:3, 1:1)

Nasledujúci zápas

SJS 
-
 VGK
30. 03. 2023 -

Novinky z tímu

25. 03. 2023 - Hlavný tréner tímu Vegas Golden Knights, Bruce Cassidy, v piatok oznámil, že domov do Las Vegas sa vrátili útočník Reilly Smith (zranenie), obranca Alec Martinez (osobné dôvody) a brankár Logan Thompson (zranenie). Tímu nebudú dispozícii v sobotnom zápase proti Edmontonu.
31. 01. 2023 - Brankár Logan Thompson bude reprezentovať tím Vegas Golden Knights na zápase hviezd v Sunrise. A tomu zodpovedá aj maska, ktorú na exhibícii využije – farbami i motívmi v sebe skrýva floridskú dušu:

16. 01. 2023 - Útočník Vegas William Carrier nebude hrať v pondelkovom zápase proti Dallasu pre zranenie hornej časti tela, ktoré utrpel v sobotnom zápase proti Edmontonu. Potvrdil to tréner Bruce Cassidy. Tím stále čaká na viac informácií o jeho stave. Carrier zaznamenal 11 gólov a 16 bodov v prvých 43 dueloch sezóny.

Aktuálne v diskusii


Vújtek (03.10.2016 - 08:14:40):
môze byt Brigant nie, napr. Jakubech áno ... ale vzdy si to Hapal logicky obháji a hned sa k tomu aj musel v médiach vyjadrovat zatial čo Ernie by musel vzdy obhajovat tak 1/4 zostavy minimálne a ked sa ho na to niekto z tých pár novinárov opýta tak ešte sa cíti podráždený, akoby nemali ani právo.... na druhu stranu aspon sa nám tu kazdý rok stará o hlavnu tému. Fakt sa teším uz o mesiac na turnaj do Norska koho zoberie. :-D

peto10 (03.10.2016 - 01:29:04):
Ale páni už dosť!!! Toto je téma o MSJ a nie o futbale, našej lige alebo o projekte. O tom môžte diskutovať v príslušných témach. Toto je téma čisto o nomináciách a o samotných majstrovstvách.

Slováci v tíme

V súčasnosti v tíme nepôsobí slovenský hráč. V minulosti obliekal dres Golden Knights Tomáš Tatar.

Reklama

O tíme v kocke

Vegas Golden Knights

Vznik: 2017
Aréna: T-Mobile Arena (kapacita: 17 500)
Adresa: Paradise, Nevada
Oficiálny web: www.vegasgoldenknights.com
Farma(AHL): Chicago Wolves
Najväčšie úspechy: finále Stanley Cupu (2018)
Vyradené čísla: 58 (počet obetí streľby v meste), 99 (W.Gretzky)
Slováci v tíme: Tomáš Tatar