SlovakNHL.sk

Hill urobil v marci rozhodnutie, ktor├ę sa mu m├┤┼że teraz finan─Źne vyplati┼ą

Adin Hill sa stal jedn├Żm z d├┤vodov, pre─Źo sa t├şm Vegas Golden Knights pribl├ş┼żil na rozdiel dvoch v├Żhier k svojmu prv├ęmu Stanleyho poh├íru. A to predt├Żm, ako mu vypr┼í├ş platn├í zmluva.

Joe Smith z The Athletic informuje, ┼że vedenie t├şmu z Nevady sa u┼ż dvadsa┼ąsedemro─Źn├ęmu kanadsk├ęmu brank├írovi ozvalo so snahou podp├şsa┼ą s n├şm nov├║ zmluvu.

ÔÇ×Hill mal siln├║ sez├│nu vo Vegas predt├Żm, ako v marci utrpel zranenie dolnej ─Źasti tela. De┼ł po utrpen├ş zranenia mu ako potenci├ílnemu neobmedzen├ęmu vo─żn├ęmu hr├í─Źovi pon├║kli Golden Knights nov├Ż kontrakt. Bola to pekn├í ponuka s vy┼í┼í├şm platom, ako je jeho s├║─Źasn├Żch 2,175 mili├│na americk├Żch dol├írov ro─Źne,ÔÇť poznamenal Smith.

Hill sa v┼íak rozhodol, ┼że nechce za─Źa┼ą s rokovaniami o novej zmluve sk├┤r, ako sa skon─Ź├ş sez├│na. Teraz sa zd├í, ┼że toto rozhodnutie bolo spr├ívne, preto┼że jeho hodnota medzi─Źasom st├║pla.

Rod├ík z Britskej Kolumbie mal v z├íkladnej ─Źasti 91,5% ├║spe┼ínos┼ą z├íkrokov a priemer 2,45 inkasovan├ęho g├│lu na z├ípas. V play-off si ─Ź├şsla zlep┼íil, ke─Ć pri bilancii 9-2-1 kryl 93,7 % striel a inkasoval 2,06 g├│lu na z├ípas.

// Publikovan├ę: 08. 06. 2023
 

Posledný zápas

13. 06. 2023
VGK 
-
 FLA

9:3

(2:0, 4:1, 3:2)

Nasledujúci zápas

VGK 
-
 SEA
10. 10. 2023 -

Novinky z t├şmu

22. 09. 2023 - O─Źak├ívan├ę sa potvrdilo a t├şm Vegas Golden Knights ozn├ímil, ┼że brank├ír Robin Lehner za─Źne sez├│nu na listine dlhodobo zranen├Żch hr├í─Źov. Absentova┼ą bude neur─Źit├║ dobu. Lehner podst├║pil v auguste 2022 oper├íciu bedrov├ęho k─║bu a vynechal cel├Ż minul├Ż ro─Źn├şk. Mnoh├ş veria, ┼że sa u┼ż do NHL nikdy nevr├íti. Jeho zmluva kon─Ź├ş po sez├│ne 2024/25.
18. 06. 2023 - ─îlenovia t├şmu Vegas Golden Knights, ktor├Ż tento t├Ż┼żde┼ł z├şskal svoj prv├Ż Stanleyho poh├ír, sa v sobotu v Las Vegas podelili o rados┼ą so svojimi fan├║┼íikmi a ─Ćal┼í├şmi pr├ştomn├Żmi prostredn├şctvom majstrovsk├ęho sprievodu. Ten okorenil pobyt v ÔÇ×meste hriechuÔÇť aj turistom, ke─Ć┼że sa konal na legend├írnom Stripe:

04. 06. 2023 - Adin Hill pomohol Vegas s 33 z├íkrokmi k v├Żhre 5:2 v ├║vodnom z├ípase fin├ílovej s├ęrie proti Floride. Jeho najv├Ą─Ź┼í├ş z├íkrok pri┼íiel v ├║vode druhej dvadsa┼ąmin├║tovky, ke─Ć svojou hokejkou senza─Źne zabr├ínil v sk├│rovan├ş Nickovi Cousinsovi, ktor├Ż zakon─Źoval do odkrytej br├íny.

Sum├ír z├ípasu: Dlh├ę ─Źakanie skon─Źilo: Otvorilo sa fin├íle Stanleyho poh├íra

Aktuálne v diskusii


V├║jtek (03.10.2016 - 08:14:40):
m├┤ze byt Brigant nie, napr. Jakubech ├íno ... ale vzdy si to Hapal logicky obh├íji a hned sa k tomu aj musel v m├ędiach vyjadrovat zatial ─Źo Ernie by musel vzdy obhajovat tak 1/4 zostavy minim├ílne a ked sa ho na to niekto z t├Żch p├ír novin├írov op├Żta tak e┼íte sa c├şti podr├í┼żden├Ż, akoby nemali ani pr├ívo.... na druhu stranu aspon sa n├ím tu kazd├Ż rok star├í o hlavnu t├ęmu. Fakt sa te┼í├şm uz o mesiac na turnaj do Norska koho zoberie. :-D

peto10 (03.10.2016 - 01:29:04):
Ale p├íni u┼ż dos┼ą!!! Toto je t├ęma o MSJ a nie o futbale, na┼íej lige alebo o projekte. O tom m├┤┼żte diskutova┼ą v pr├şslu┼ín├Żch t├ęmach. Toto je t├ęma ─Źisto o nomin├íci├ích a o samotn├Żch majstrovstv├ích.

Slováci v tíme

V s├║─Źasnosti v t├şme nep├┤sob├ş slovensk├Ż hr├í─Ź. V minulosti obliekal dres Golden Knights Tom├í┼í Tatar.

Reklama

O tíme v kocke

Vegas Golden Knights

Vznik: 2017
Ar├ęna: T-Mobile Arena (kapacita: 17 500)
Adresa: Paradise, Nevada
Oficiálny web: www.vegasgoldenknights.com
Farma(AHL): Chicago Wolves
Najv├Ą─Ź┼íie ├║spechy: Stanley Cup (2023)
Vyraden├ę ─Ź├şsla: 58 (po─Źet obet├ş stre─żby v meste), 99 (W.Gretzky)
Slov├íci v t├şme: Tom├í┼í Tatar