SlovakNHL.sk

Články

Vegas sa vracia do tréningu hviezdny kapitán!
13. 04. 2024 - Tím Vegas Golden Knights v piatok oznámil, že kapitán Mark Stone dostal v piatok povolenie vrátiť sa do tímového tréningu v drese, ktorý ešte nepovoľuje fyzické kontakty.
Vegas podpísalo mohutný kontrakt s hviezdnou akvizíciou spred uzávierky
12. 04. 2024 - Tím Vegas Golden Knights vo štvrtok oznámil, že podpísal novú osemročnú zmluvu s priemernou ročnou hodnotou 7,35 milióna amerických dolárov s obrancom Noahom Hanifinom.
Eichel vykázaný: Pichol hviezdu Wild do hrude. Tá sa revanšovala + video
31. 03. 2024 - Hviezdny útočník tímu Vegas Golden Knighs, Jack Eichel, nedohral sobotný zápas proti tímu Minnesota Wild, keď hokejkou pichol do hrude útočníka Kirilla Kaprizova a rozhodcovia ho poslali predčasne pod sprchy.
Vegas sa v sobotu zranil hrdina cesty za Stanleyho pohárom
24. 03. 2024 - Tím Vegas Golden Knights zdolal v sobotu tím Columbus Blue Jackets pomerom 4:2, ale musel sa zmieriť so stratou jedného z hrdinov minuloročného play-off. Nešpecifikované zranenie utrpel brankár Adin Hill.
Marchessault si vybral skvelý čas na najlepšiu sezónu. Čakanie na zmluvu mu nevadí
23. 03. 2024 - Jonathan Marchessault si svoju najlepšiu sezónu v kariére neohol vybrať v lepší čas. V lete mu vyprší šesťročný kontrakt v hodnote 30 miliónov amerických dolárov, vďaka čomu bude musieť tím Vegas Golden Knights urobiť veľké rozhodnutie.
Splní sa prianie Hertla? Kedy by sa mohol pripojiť na ľade ku Golden Knights?
12. 03. 2024 - Hviezdny český útočník Tomáš Hertl nehral od 27. januára, kedy ešte obliekal dres tímu San Jose Sharks. Jeho najbližší zápas už bude v drese tímu Vegas Golden Knights. Kedy by k nemu mohlo prísť?
Traja hráči sa v piatok sťahovali v NHL aj bez výmeny
09. 03. 2024 - Na waiver listinu nechránených hráčov neboli v piatok zapísaní žiadni hráči. Z ôsmich, ktorí na ňu boli zapísaní vo štvrtok, zaujali konkurenciu traja.
Najšokujúcejšia výmena dňa? Last minute prestup českej superhviezdy
08. 03. 2024 - Namiesto domácich majstrovstiev sveta v hokeji by Tomáš Hertl mohol bojovať o Stanleyho pohár. Tím San Jose Sharks ho totiž v samom závere prestupového obdobia vymenil do tímu Vegas Golden Knights.
Jeden hráč z waiver listiny sa sťahoval, ďalší ôsmi na ňu pribudli. Aj zvučné mená!
08. 03. 2024 - Tím Nashville Predators si z waiver listiny nechránených hráčov osvojil útočníka Jareta Anderson-Dolana. Ďalších osem hráčov bolo na ňu zapísaných vo štvrtok.
Vegas sa posilňuje: Dohodlo sa na výmene s Washingtonom!
06. 03. 2024 - Tím Vegas Golden Knights si ešte o čosi zvýši svoj výškový priemer. S tímom Washington Capitals sa dohodol na výmene, prostredníctvom ktorej za dve draftové voľby získal útočníka Anthonyho Manthu.

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_num_rows() in /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/listovanie.php:4 Stack trace: #0 /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/obsah.php(500): include() #1 /www/s/l/u4131/public_html/_sub/goldenknights/index.php(200): include('/www/s/l/u4131/...') #2 {main} thrown in /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/listovanie.php on line 4