SlovakNHL.sk

Články

Golden Knights by mohli robiť výmeny už pred uzávierkou
01. 02. 2017 - Nový tím NHL Vegas Golden Knights by mal svoje mužstvo skladať až v júni, ale už pred aktuálnou prestupovou uzávierkou, ktorá nastane 1. marca, by mohol jeho generálny manažér robiť výmeny.
Las Vegas už vie, aké zápasy odohrá v príprave
26. 01. 2017 - Prípravné obdobie pred budúcou sezónou sa začne v septembri, ale už teraz vieme, aké zápasy počas neho odohrá nový tím na mape NHL, Vegas Golden Knights.
Golden Knights by mohli urýchliť hľadanie trénera
25. 01. 2017 - Nový tím NHL, Vegas Golden Knights, by mohol spoznať meno svojho historicky prvého hlavného trénera ešte pred koncom aktuálnej sezóny. Túto možnosť pripustil majiteľ Bill Foley.
Golden Knights už majú vyhliadnutý záložný tím
03. 01. 2017 - Nový tím NHL, Vegas Golden Knights, si musí okrem potrebného personálu nájsť aj tím z nižšej AHL, ktorý mu bude slúžiť ako „farma“. A už sa objavil aj horúci kandidát.
Poznáme prvých vážnych kandidátov na post trénera Golden Knights?
19. 12. 2016 - Generálny manažér nového tímu Vegas Golden Knights, George McPhee, už buduje zoznam kandidátov na post hlavného trénera. Bruce Garrioch z denníka Ottawa Sun pritom už vie, aké dve mená sa na ňom nachádzajú.
Padol Golden Knights do oka brankár Antti Raanta?
14. 12. 2016 - Špekulovalo sa o tom, či neskončí v Las Vegas Jimmy Howard. Teraz to však vyzerá tak, že by generálnemu manažérovi Golden Knights mohol padnúť do oka iný brankár – Fín Antti Raanta z tímu New York Rangers.
NHL nebude zvažovať zmenu mena ani loga Golden Knights
09. 12. 2016 - Včera sme vás informovali o tom, že tím Vegas Golden Knights má problém s tým, že Patentový úrad Spojených štátov amerických zamietol jeho žiadosť o registráciu ochrannej známky. Už na to zareagovala aj liga.
Las Vegas má ďalší problém so svojím názvom!
08. 12. 2016 - Dva týždne po slávnostnom odhalení identity 31. tímu NHL je tu ďalšia komplikácia s názvom „Vegas Golden Knights“. V stredu na to poukázala Mary Clarkeová.
Sedem potenciálnych trénerov pre Vegas Golden Knights
02. 12. 2016 - Tím Vegas Golden Knights vstúpi do NHL v budúcej sezóne ako prvý veľký profesionálny športový klub v Nevade. Už poznáme jeho arénu, názov i logo. Zostavu spoznáme v lete, no ešte predtým musí tím vymenovať hlavného trénera.
NHL i Foley veria, že meno tímu Las Vegas zostane nezmenené
30. 11. 2016 - Zatiaľ čo armádny parašutistický oddiel Golden Knights zvažuje svoje ďalšie kroky, vo vedení nového tímu NHL z Las Vegas i vo vedení samotnej ligy nepanujú obavy z toho, že by mohlo dôjsť k premenovaniu Vegas Golden Knights.

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_num_rows() in /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/listovanie.php:4 Stack trace: #0 /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/obsah.php(500): include() #1 /www/s/l/u4131/public_html/_sub/goldenknights/index.php(43): include('/www/s/l/u4131/...') #2 {main} thrown in /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/listovanie.php on line 4