Halák

Jaroslav Halák
Boston Bruins

Dátum narodenia: 13. 05. 1985
Miesto narodenia: Bratislava, SVK
Výška: 179 cm
Váha: 80 kg
Draft: Montreal, 2003 (271. miesto)
SlovakNHL.sk

Najnovšie články

Video: Top 10 zákrokov Jaroslava Haláka v sezóne 2019/20
Momentálne sme už vstúpili do asi najtichšieho obdobie mimosezónneho obdobia a stále ani nevieme, ako dlho bude čakanie na novú sezónu ešte trvať. Potešme sa však aspoň tým, čo sa stalo v sezóne minulej. Oficiálna ligová stránka nám priniesla najkrajšie zákroky Jaroslava Haláka.

Férovejšie porovnanie brankárov: Legenda najlepšia, Halák druhý
Jaroslav Halák patrí v tejto pokročilej štatistike medzi najlepších brankárov od jej vzniku. Peter Budaj je na opačnom konci.

Bruins koketujú s výmenou Raska. Mohol by byť Halák jednotkou?
Podľa informácií Franka Seravalliho z televízie TSN sa tím Boston Bruins rozhodol zistiť, čo by mohol získať v prípadnej výmene brankára Tuukku Raska.

Odborník: Halák sa nevyrovnal s postom jednotky ideálne, Raskovi opäť pomohol
Jaroslav Halák zostáva stále veľmi dobrým brankárom „1B“. Myslí si to Steve Conroy, ktorý hodnotil bránkovisko Bostonu Bruins v rámci hodnotenia po sezóne, ktorá zahŕňala skvelú základnú časť a nevydarené play-off.

Halák s Raskom vraj netvoria najlepšie bránkovisko NHL
Základná časť NHL je už dávno za nami a v súčasnosti sa pomaly blížime k vrcholu play-off. Preto sa Matthew Zator pozrel na dlhodobú časť ročníka a zostavil rebríček všetkých 31 tímov na základe kvality jednotlivých postov. Teraz sa pozrieme na bránkovisko.

© 2020 SlovakNHL.sk | Osobné údaje a cookies