Halák

Jaroslav Halák
Boston Bruins

Dátum narodenia: 13. 05. 1985
Miesto narodenia: Bratislava, SVK
Výška: 179 cm
Váha: 80 kg
Draft: Montreal, 2003 (271. miesto)
SlovakNHL.sk

Najnovšie články

Ako to vyzerá s Halákom a Raskom v boji o Jenningsovu trofej?
V utorok sme videli súboj dvoch tímov, ktorých v tejto sezóne zdobí defenzíva. Išlo aj o súboj brankárov, ktorí sú v hre o Jenningsovu trofej. Ako sa tento boj vyvíja?

Jaro! Jaro! Takto si pripomenuli Haláka na Long Islande + video
Tím New York Islanders po minulej sezóne opustili dvaja kľúčoví muži – hviezdny útočník John Tavares a brankár Jaroslav Halák. Kým niekdajšieho kapitána fanúšikovia pri návrate vybučali, slovenský brankár sa dočkal vrúcneho privítania.

Halák bol ako stena. Som šťastný, že sme vyhrali, povedal po zápase
Slovenský brankár Jaroslav Halák sa nedostal medzi tri hviezdy sobotného zápasu, ale veľkou mierou pomohol Bostonu k výhre 2:1 nad Columbusom, ktorá sa zrodila v predĺžení.

Černák zažiaril a strelil víťazný gól, Halák ukončil sériu prehier Bruins
V dvanástich sobotných zápasoch NHL hrali aj ôsmi Slováci. Bodoval iba Erik Černák, ktorý prispel ku klubovému rekordu gólom a dostal sa medzi hviezdy. Jaroslav Halák vychytal výhru. Corey Crawford zaznamenal čisté konto, traja známi hráči dosiahli míľniky.

Don Cherry obdivuje Cháru, vyzdvihol aj Haláka
Nie je tajomstvom, že Don Cherry má vrúcny vzťah k tímu Boston Bruins, ktorý v minulosti päť rokov viedol ako hlavný tréner. Nečudo, že má radosť z toho, v akej forme sa „Medvede“ v ostatnom čase prezentujú.

© 2019 SlovakNHL.sk | Osobné údaje a cookies