Halák

Jaroslav Halák
Boston Bruins

Dátum narodenia: 13. 05. 1985
Miesto narodenia: Bratislava, SVK
Výška: 179 cm
Váha: 80 kg
Draft: Montreal, 2003 (271. miesto)
SlovakNHL.sk

Najnovšie články

Poputuje do Bostonu aj Vezinova trofej? Tuukka patrí medzi elitu, tvrdí Halák
Boston v tejto sezóne získal Prezidentovu trofej a jeho brankári Jenningsovu. Tuukka Rask predvádzal také výkony, že by nebolo prekvapujúce, ak by si vyslúžil aj Vezinovu trofej.

Halák po druhýkrát v kariére získava v NHL trofej, radosť má aj Chára
S oficiálnym rozhodnutím NHL obnoviť sezónu 2019/20 už len s play-off sa definitívne ukončila aj základná časť. A tým pádom sme spoznali aj výhercov niektorých trofejí.

Halák: Verím, že sa tento ročník dohrá. Takto sa udržiavam v kondícii
Slovenský brankár tímu Boston Bruins, Jaroslav Halák, prezradil v rozhovore s denníkom Nový Čas, ako vníma aktuálnu situáciu v NHL, ktorá sa snaží obnoviť prerušený ročník 2019/20. Radí sa na stranu optimistov.

Top sezóny: Halák a ďalší traja Slováci medzi klubovými rekordérmi
Sam McCaig z The Hockey News sa po kariérnych štatistikách zameral aj na klubových rekordérov v rámci jednej sezóny. Pozrite si prehľad najproduktívnejších hráčov i najúspešnejších brankárov, v ktorom nechýbajú ani štyria Slováci.

Halák si neoficiálne zvýšenie platu zaslúži. Lepší je len jeden náhradník
Ryan Szporer sa v čase prerušenia sezóny NHL zameral na brankársky post a snažil sa zostaviť rebríček piatich najlepších brankárskych náhradníkov. Samozrejme, nemohol v ňom chýbať ani slovenský gólman Jaroslav Halák.

© 2020 SlovakNHL.sk | Osobné údaje a cookies