Halák

Jaroslav Halák
Boston Bruins

Dátum narodenia: 13. 05. 1985
Miesto narodenia: Bratislava, SVK
Výška: 179 cm
Váha: 80 kg
Draft: Montreal, 2003 (271. miesto)
SlovakNHL.sk

Najnovšie články

Halák zvládne všetky úlohy, Bruins mu veria. Mohli by nakoniec povolať aj Cehlárika?
Kevin Paul Dupont z denníka Boston Globe sa cez víkend zaoberal niekoľkými otázkami týkajúcimi sa zostavy Bostonu v dohrávanej porcii sezóny 2019/20. Dve sa pritom týkali aj slovenských hokejistov.

Halák je na play-off pripravený: Na tréningu predviedol fantastický zákrok + video
Či je to zápas, tréning alebo pouličný hokej, každý pekný moment zahreje srdce prvého hokejového fanúšika, najmä pokiaľ ide o zákroky brankárov. Jeden taký predviedol v rámci prípravy hráčov Bostonu Jaroslav Halák.

Nikto nebol na Long Islande lepší: Halákovo ocenenie asi neprekvapí
Na Eyes on Isles sa pozreli na hráčov, ktorí v histórii newyorskej organizácie nosili číslo 41. Z nich sa rozhodli vybrať toho najlepšieho. Asi nikoho neprekvapí, že sa ním stál slovenský brankár Jaroslav Halák.

Chára by v dueloch o nasadenie hrať nemusel, Halák by mohol dostať šancu
Hlavný tréner tímu Boston Bruins, Bruce Cassidy, nevylučuje, že keď sa tím vráti do akcie, tak v trojzápasovej fáze o nasadenie v prvom kole play-off dopraje skúseným hráčom voľno.

Toto 16 najlepších brankárov v play-off. Hlasy dostal aj Halák
Odborníci z oficiálnej ligovej stránky sa rozhodli zostaviť prostredníctvom hlasovania rebríček 16 najlepších brankárov, ktorí sa potenciálne zapoja do rozšíreného play-off v tomto ročníku. Hlasy dostal aj Jaroslav Halák, ale do rebríčka sa nakoniec nedostal.

© 2020 SlovakNHL.sk | Osobné údaje a cookies