Halák

Jaroslav Halák
Boston Bruins

Dátum narodenia: 13. 05. 1985
Miesto narodenia: Bratislava, SVK
Výška: 179 cm
Váha: 80 kg
Draft: Montreal, 2003 (271. miesto)
SlovakNHL.sk

Najnovšie články

Bruins koketujú s výmenou Raska. Mohol by byť Halák jednotkou?
Podľa informácií Franka Seravalliho z televízie TSN sa tím Boston Bruins rozhodol zistiť, čo by mohol získať v prípadnej výmene brankára Tuukku Raska.

Odborník: Halák sa nevyrovnal s postom jednotky ideálne, Raskovi opäť pomohol
Jaroslav Halák zostáva stále veľmi dobrým brankárom „1B“. Myslí si to Steve Conroy, ktorý hodnotil bránkovisko Bostonu Bruins v rámci hodnotenia po sezóne, ktorá zahŕňala skvelú základnú časť a nevydarené play-off.

Halák s Raskom vraj netvoria najlepšie bránkovisko NHL
Základná časť NHL je už dávno za nami a v súčasnosti sa pomaly blížime k vrcholu play-off. Preto sa Matthew Zator pozrel na dlhodobú časť ročníka a zostavil rebríček všetkých 31 tímov na základe kvality jednotlivých postov. Teraz sa pozrieme na bránkovisko.

Halák verí, že budú s Raskom ešte lepší. Chára je bojovník, tvrdí
Slovenský brankár Jaroslav Halák sa cíti dobre, hoci neukončil sezónu tak, ako chcel. Momentálne už pomaly môže myslieť na budúcu sezónu s nádejou, že bude o niečo normálnejšia ako dohrávka. Boston však pred ňou bude riešiť aj pár otázok.

Halák dal Bruins šancu: Chytil všetko, čo mohol. Blysol sa aj skvelými zákrokmi + video
Jaroslav Halák síce prehral štvrtý zápas po sebe a nakoniec sa nestal záchrancom Bostonu v sérii proti Tampe, ale v poslednom zápase päťzápasovej série ukázal, že dokáže dať svojmu tímu šancu na víťazstvo aj v dôležitých chvíľach.

© 2020 SlovakNHL.sk | Osobné údaje a cookies