Halák

Jaroslav Halák
Boston Bruins

Dátum narodenia: 13. 05. 1985
Miesto narodenia: Bratislava, SVK
Výška: 179 cm
Váha: 80 kg
Draft: Montreal, 2003 (271. miesto)
SlovakNHL.sk

Najnovšie články

Halák bude medzi top voľnými hráčmi, ak Bruins neurobia rozumnú vec
Ak brankár Jaroslav Halák nepodpíše novú zmluvu s Bostonom, stane sa jedným z najžiadanejších voľných hráčov na trhu. Myslia si to aj odborníci z kanadskej športovej televízie Sportsnet.

Kým Halák by mohol opustiť Bruins po tejto sezóne, Rask by mohol po tej ďalšej
Podľa slov brankára bostonských Medveďov, Tuukku Raska, je možné, že po vypršaní jeho aktuálneho osemročného kontraktu v hodnote 56 miliónov amerických dolárov ukončí aktívnu hráčsku kariéru.

Sen Cháru, Haláka a Bruins visí na vlásku: Takýto koniec by bol krutý
NHL aj po prerušení sezóny stále dúfa, že sa jej v nejakej forme podarí obnoviť ročník 2019/20. Ten mali výborne rozbehnutý hráči tímu Boston Bruins, za ktorý hrávajú aj Slováci Zdeno Chára a Jaroslav Halák.

Je absurdné, ako je Halákova kariéra podceňovaná. V tomto je kráľom v NHL
Brankárske jednotky tímov NHL sa vyrovnávajú s veľkou ťarchou na svojich pleciach, ale muži v maskách, ktorí v tímoch čakajú na šancu za nimi, čelia ešte unikátnejšia výzva. Aj preto sa Stephen Ground zameral na najlepších náhradných brankárov súťaže.

Halák má budúcnosť premyslenú: O odchode z NHL neuvažuje
Slovenský brankár Bostonu Jaroslav Halák je v poslednom roku svojej zmluve a v lete sa bude môcť stať neobmedzeným voľným hráčom. Svoju budúcnosť má však podľa Nového Času premyslenú.

© 2020 SlovakNHL.sk | Osobné údaje a cookies