Halák

Jaroslav Halák
New York Islanders

Dátum narodenia: 13. 05. 1985
Miesto narodenia: Bratislava, SVK
Výška: 179 cm
Váha: 80 kg
Draft: Montreal, 2003 (271. miesto)
SlovakNHL.sk

Najnovšie články

Pokročilé štatistiky: Bola sezóna Haláka skutočne taká zlá?
Počas ostatných mesiacov nás rôzne periodiká zásobovali titulkami: „Deraví brankári Ostrovanov", „Budúcnosť Haláka v NHL je sporná", „Je Halák hodný jednotky NHL?", „Halák s Greissom tvoria najhoršiu brankársku dvojicu NHL“. Bolo to však skutočne také zlé?

Halák je rád: Má 20. výhru i perfektnú bilanciu proti Rangers
Slovenský brankár Jaroslav Halák sa po trojzápasovej odmlke vrátil do brány Islanders vo štvrtkovom derby proti Rangers. Svoj tím doviedol s 34 zákrokmi k víťazstvu 2:1, ktoré bolo jeho druhé po sebe a 20. v sezóne. Splnil si ním svoj cieľ.

Halák opäť zdolal Rangers, Pánik asistoval pri prehre
Vo štvrtok sa v NHL odohral tucet zápasov aj s kvartetom Slovákov. Ako jediný bodoval Richard Pánik, Jaroslav Halák vychytal ďalšie víťazstvo proti mestskému rivalovi. Zdeno Chára a Tomáš Tatar zbierali mínusky pri prehrách. Columbus a New Jersey si zaistili play-off, Nashville Prezidentovu trofej.

Halák je chorý. Mohol by u Islanders zotrvať ešte rok?
Thomas Greiss sa v piatok vrátil do zostavy Islanders a v bráne štartoval Christopher Gibson. Kde bol Jaroslav Halák? Mimo hry, pretože ochorel. Kde bude po sezóne? To je otázka, ktorá je stále otvorená. Možno aj na Long Islande.

Halák ukončil dlhú sériu prehier, Sekera nebodoval
V deviatich utorkových zápasoch NHL hrala iba dvojica Slovákov. Kým Jaroslav Halák konečne pretrhol dlhú šnúru bez víťazstva, Andrej Sekera nebodoval pri prehre. Dvaja hráči strelili hetrik.

© 2018 SlovakNHL.sk | Osobné údaje a cookies