SlovakNHL.sk

Články

Hurricanes by ešte mohli hľadať pomoc do brány
14. 12. 2020 - Tím Carolina Hurricanes sa v mimosezónnom období rozhodol držať sa svojho brankárskeho tandemu z minulej sezóny. Mohlo by sa to však ešte zmeniť?
Carolina dúfa, že Hamilton podpíše čoskoro dlhodobú zmluvu
13. 11. 2020 - Hoci strany ešte nezačali rokovať o novej zmluve, generálny manažér tímu Carolina Hurricanes, Don Waddell, dúfa, že si v blízkej budúcnosti upíše na dlhší čas hviezdneho obrancu Dougieho Hamiltona.
Hurricanes sa vyhli arbitráži s Foegelem
02. 11. 2020 - Tím Carolina Hurricanes v nedeľu oznámil, že podpísal novú jednoročnú zmluvu v hodnote 2,15 milióna amerických dolárov s útočníkom Warrenom Foegelem. Obe strany sa tak vyhli arbitráži.
Hurricanes sa vyhli arbitráži s niekdajšou sedmičkou draftu
28. 10. 2020 - Tím Carolina Hurricanes a obranca Haydn Fleury sa v utorok dohodli na podpise dvojročnej zmluvy v hodnote 1,3 milióna amerických dolárov, čím sa vyhli arbitrážnemu konaniu naplánovanému na 8. novembra.
Hurricanes zvažujú výmenu známeho obrancu
15. 10. 2020 - Tím Carolina Hurricanes zvažuje možnosť výmeny obrancu Jakea Gardinera. V stredu o tom hovoril Elliotte Friedman z televízie Sportsnet.
Ďalšiu sezónu už nepridá: Williams končí kariéru
09. 10. 2020 - Skúsený útočník Justin Williams vo štvrtok oznámil definitívny koniec hráčskej kariéry, počas ktorej strávil v NHL 19 sezón v štyroch tímoch a trikrát sa tešil zo Stanleyho pohára.
Carolina a Svečnikov už rokujú. Možnosťou je aj premostenie
03. 10. 2020 - Pred pár dňami sme vás informovali o tom, ako by si tím Carolina Hurricanes chcel upísať Andreja Svečnikova najradšej na ďalších osem rokov. Teraz aj generálny manažér Don Wadell potvrdil, že rokovania medzi oboma tábormi už začali. Maximálna dĺžka kontraktu sa však až taká dôležitá momentálne nezdá.
Hurricanes by si chceli upísať Svečnikova na osem rokov
01. 10. 2020 - Tím Carolina Hurricanes by si vraj chcel upísať vychádzajúcu hviezdu Andreja Svečnikova na ďalších osem rokov s ročným platom do 7,5 milióna amerických dolárov. Informuje o tom Elliotte Friedman.
Ďalšia výmena: Montreal získal od Caroliny obrancu
13. 09. 2020 - Druhý deň po sebe nám NHL priniesla aktivitu na prestupovom fronte. Tentoraz tím Montreal Canadiens získal obrancu Joela Edmundsona, za ktorého poslal tímu Carolina Hurricanes voľbu v piatom kole tohtoročného draftu.
Laine do Caroliny? Mohol by tam vytvoriť fínske duo smrti
03. 09. 2020 - Pred pár dňami sa začalo hovoriť, že tím Winnipeg Jets by mohol byť ochotný vymeniť niekoho z dvojice Nikolaj Ehlers-Patrik Laine, aby si vylepšil svoju obranu a šance na zisk Stanleyho pohára. Teraz sa jeden z dua spája s jednou špecifickejšou výmenou.

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_num_rows() in /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/listovanie.php:4 Stack trace: #0 /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/obsah.php(500): include() #1 /www/s/l/u4131/public_html/_sub/hurricanes/index.php(42): include('/www/s/l/u4131/...') #2 {main} thrown in /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/listovanie.php on line 4