SlovakNHL.sk

Články

Chára ani po kariére neprestáva udivovať: Zaknihoval víťazstvo!
05. 12. 2023 - Legendárny slovenský obranca Zdeno Chára sa ani po konci hráčskej kariéry nevzdal športovania. Okrem toho, že sa zlepšuje v maratónoch, sa teraz predviedol v skvelom svetle aj na triatlone.
V nedeľu prišla aj výmena: Islanders a Devils si vymenili útočníkov
27. 11. 2023 - Tím New York Islanders v nedeľu získal útočníka Tycea Thompsona od tímu New Jersey Devils výmenou za útočníka Arnauda Durandeaua.
Florida sa lúči s obrancom. Smeruje na Long Island
26. 11. 2023 - Očakávali sa, že by waiver listinou mohol prejsť bez povšimnutia, no situácia so zranením motivovala tím New York Islanders, aby floridským Panthers uchmatol obrancu Mikea Reillyho.
Blíži sa z newyorského Long Islandu výmena?
19. 11. 2023 - Elliotte Friedman z televízie Sportsnet verí, že sa generálny manažér tímu New York Islanders, Lou Lamoriello, vypytuje svojich kolegov z ostatných tímov NHL, či by nemali záujem urobiť s ním výmenu.
Chára sa vrátil do New Yorku a vzdoroval času + video
06. 11. 2023 - Bývalý slovenský obranca Zdeno Chára sa v nedeľu zúčastnil prestížneho Newyorského maratónu. Vyčnieval výškou a opäť si neurobil hanbu ani výkonom.
Hviezda Islanders dostala od NHL maximálnu pokutu + video
06. 11. 2023 - Oddelenie hráčskej bezpečnosti NHL v nedeľu informovalo, že potrestalo útočníka tímu New York Islanders, Mathewa Barzala, pokutou vo výške 5000 amerických dolárov za vysokú hokejku voči obrancovi Tonymu DeAngelovi z tímu Carolina Hurricanes.
Mali by Islanders vymeniť alebo vykúpiť svojho kapitána?
26. 10. 2023 - Arthur Staple z The Athletic čelil otázke, či prišiel čas, kedy by sa tím New York Islanders mal začať zaoberať výmenou alebo vykúpením kapitána Andersa Leeho.
Chára ukradol šou na maratóne. V Bostone sa aj s dvoma Čechmi dočkal historickej pocty
16. 10. 2023 - Zdeno Chára našiel po hokejovej kariére svoju vášeň v behu. A že sa mu venuje poctivo, dokázal aj v Lowelli, kde pôsobil na začiatku svojej profesionálnej hokejovej kariéry v zámorí.
Islanders podpísali zmluvu s devätnásťročným obrancom
14. 09. 2023 - Tím New York Islanders podpísal v stredu trojročnú nováčikovskú zmluvu s kanadským obrancom Isaiahom Georgeom.
Parise nepríde do kempu Islanders. Podpíše zmluvu neskôr?
12. 09. 2023 - Generálny manažér tímu New York Islanders, Lou Lamoriello, potvrdil, že veterán Zach Parise nepríde do tréningového kempu, no nevylúčil, že so skúseným krídeníkom spojí sily neskôr počas ročníka.

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_num_rows() in /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/listovanie.php:4 Stack trace: #0 /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/obsah.php(500): include() #1 /www/s/l/u4131/public_html/_sub/islanders/index.php(199): include('/www/s/l/u4131/...') #2 {main} thrown in /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/listovanie.php on line 4