Články

Barzal dostal trest od NHL. O zápas o prežitie nepríde + video
23. 06. 2021 - Oddelenie hráčskej bezpečnosti NHL potrestalo hviezdneho útočníka Islanders Mathewa Barzala za krosček na obrancu Lightning Jana Ruttu z piateho zápasu semifinálovej série.
Barzal krosčekoval Ruttu do tváre. Trotza jeho konanie sklamalo + video
22. 06. 2021 - Hviezdny útočník tímu New York Islanders, Mathew Barzal, ohrozil svoju účasť v kriticky dôležitom zápase svojho tímu v sérii tretieho kola play-off proti Tampe, keď sa zbytočným zákrokom nechal v pondelok vylúčiť do konca zápasu.
Fanúšikovia Islanders už vykúpili všetky permanentky do novej arény
22. 06. 2021 - Tím New York Islanders momentálne bojuje o postup do finále Stanleyho pohára proti tímu Tampa Bay Lightning s využitím svojej starej haly Nassau Coliseum. Už o štyri a pol mesiaca však dôjde k veľkému otvoreniu modernej UBS Arény.
Do zostavy Islanders by sa v sobotu mohol vrátiť „Wally“
19. 06. 2021 - Útočník Oliver Wahlstrom by mohol hrať v sobotnom štvrtom zápase semifinálovej série medzi tímami New York Islanders a Tampa Bay Lightning.
Trotz zúril: Lightning strelili gól so siedmimi hráčmi na ľade + video
16. 06. 2021 - Stav druhého zápasu semifinálovej série medzi Tampou a Islanders bol vyrovnaný 1:1, keď v 14. minúte druhej tretiny poslal domácich do vedenia Ondřej Palát. Bol to pritom kontroverzný gól.
Varlamov po kolízii zamieril do šatne. Islanders následne skórovali + video
16. 06. 2021 - Brankár Islanders Semion Varlamov nedochytal prvú tretinu druhého zápasu semifinálovej série proti Tampe po tom, čo do neho vrazil domáci útočník Brayden Point.
Islanders sa proti Bruins darilo. Nadviažu na to v play-off? Séria štartuje zajtra
28. 05. 2021 - Vo štvrtok sme spoznali druhú dvojicu druhého kola play-off, keď Carolina postúpila cez Nashville a stretne sa s Tampou. V tom čase sme však už poznali aj termín začiatku série medzi Bostonom a Islanders. Odštartuje už v sobotu.
Mladý útočník Islanders utrpel zranenie pri nepeknej kolízii + video
25. 05. 2021 - Islanders sa v pondelok tešili z dôležitého víťazstva 3:2, po ktorom rovnakým pomerom vedú v sérii proti Penguins. Útočník Oliver Wahlstrom sa však z toho so spoluhráčmi tešiť nemohol.

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_num_rows() in /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/listovanie.php:4 Stack trace: #0 /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/obsah.php(500): include() #1 /www/s/l/u4131/public_html/_sub/islanders/index.php(42): include('/www/s/l/u4131/...') #2 {main} thrown in /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/listovanie.php on line 4