Kyle Connor rozhodol v poslednej minúte zápas i spečatil hetrik + video

Winnipeg si vo štvrtok poradil s Anaheimom pomerom 3:2. O všetky tri góly sa pritom postaral jediný muž – Kyle Connor.

Americký krídeník pritom spečatil svoj hetrik víťazným gólom v poslednej minúte zápasu, keď 54 sekúnd pred koncom tretej tretiny prelomil nerozhodný stav.

Connor predtým skóroval aj v 13. minúte druhej tretiny, keď v presilovke vyrovnával na 1:1. V 15. minúte tretej tretiny poslal Jets do vedenia, ktoré však vydržalo len 28 sekúnd.

Dvadsaťpäťročný rodák z Michiganu dosiahol svoj tretí hetrik v kariére, pričom v predošlých 14 zápasoch tejto sezóny skóroval len dvakrát. Dokopy má na konte 15 bodov.

Viac hetrikov ako Connor dosiahli v klubovej histórii len Iľja Kovaľčuk (11), Patrik Laine (8), Mark Scheifele (5) a Nikolaj Ehlers (4).

Novinky z tímu

03. 03. 2024 - Winnipeg nastúpil na sobotný zápas proti Caroline bez obrancu Brendena Dillona a útočníka Gabriela Vilardiho. Prvý menovaný ochorel, druhého sužuje zranenie hornej časti tela. Vilardi sa zranil vo štvrtkovom zápase proti Dallasu a momentálne nie je známe, ako dlho by mohol pauzovať.
05. 02. 2024 - Tím Winnipeg Jets sa vráti do akcie v utorok proti Pittsburghu a k dispozícii bude mať už aj útočníka Marka Scheifeleho, ktorý vynechal predošlých šesť zápasov pre zranenie dolnej časti tela. „Teraz je už všetko v poriadku. Prestávka prišla v dobrom čase,“ poznamenal Scheifele po nedeľnom tréningu, ktorý absolvoval bez obmedzení.
13. 01. 2024 - Hlavný tréner Winnipegu Rick Bowness v piatok informoval, že stav jeho hviezdneho zverenca Marka Scheifeleho sa bude posudzovať na dennej báze. Útočník utrpel vo štvrtkovom zápase proti Chicagu zranenie dolnej časti tela a Bowness dokonca nevylúčil, že by mohol byť k dispozícii aj v sobotu proti Philadelphii.

Vújtek (03.10.2016 - 08:14:40):
môze byt Brigant nie, napr. Jakubech áno ... ale vzdy si to Hapal logicky obháji a hned sa k tomu aj musel v médiach vyjadrovat zatial čo Ernie by musel vzdy obhajovat tak 1/4 zostavy minimálne a ked sa ho na to niekto z tých pár novinárov opýta tak ešte sa cíti podráždený, akoby nemali ani právo.... na druhu stranu aspon sa nám tu kazdý rok stará o hlavnu tému. Fakt sa teším uz o mesiac na turnaj do Norska koho zoberie. :-D

peto10 (03.10.2016 - 01:29:04):
Ale páni už dosť!!! Toto je téma o MSJ a nie o futbale, našej lige alebo o projekte. O tom môžte diskutovať v príslušných témach. Toto je téma čisto o nomináciách a o samotných majstrovstvách.