Články

Winnipeg prišiel o Lowryho na viac ako mesiac + video
21. 01. 2020 - Hlavný tréner tímu Winnipeg Jets, Paul Maurice, v pondelok informoval, že zranenie Adama Lowryho nie je krátkodobé a potrvá minimálne mesiac, kým klub začne zvažovať jeho návrat do akcie.
Maurice nesúhlasil s rozhodnutím. Poučil sa však z Tortorellu + video
05. 01. 2020 - Tréner Winnipegu Paul Maurice nesúhlasil s rozhodnutím ligy udržať v platnosti gól Minnesoty z predĺženia sobotného duelu, ale nechcel kritikou rozhodcov riskovať žiadnu pokutu.
Jets bude minimálne mesiac chýbať obranca
03. 01. 2020 - Hlavný tréner tímu Winnipeg Jets, Paul Maurice, vo štvrtok oznámil, že obranca Nathan Beaulieu vynechá minimálne mesiac pre zranenie dolnej časti tela.
Silvester priniesol v NHL tri hetriky. Neal napodobnil zápis Gretzkyho! + video
01. 01. 2020 - Prelom rokov 2019 a 2020 bol v NHL bohatý na góly aj na viacgólových strelcov. Až traja hráči zaznamenali hetrik, ktorým doviedli svoje tímy k výhram. Dvaja z nich sa zapísali do klubovej histórie, pričom James Neal dokonca napodobnil toho najlepšieho.
Štyria hráči na waiver listine, vrátane dvoch „Olejárov“
29. 12. 2019 - Tri tímy umiestnili v sobotu na waiver listinu nechránených hráčov dokopy štyroch hráčov. Tí budú 24 hodín dostupní ostatným tímom. Ak nezaujmú, budú môcť byť poslaní do záložných tímov z nižšej AHL.
Bude hostiteľom ďalšieho Winter Classic Minnesota?
23. 12. 2019 - Už o niekoľko dní nás bude čakať novoročný Winter Classic, ktorý sa odohrá v Dallase. Už teraz sa však myšlienky pomaly koncentrujú aj na zápas pod holým nebom, ktorý sa odohrá v roku 2021.
Wheeler prekonal Kovaľčukov rekord a ohrozuje ten Hossov + video
22. 12. 2019 - Kapitán tímu Winnipeg Jets má za sebou pamätný večer. Blake Wheeler sa podieľal na sobotnej demolácii Minnesoty 6:0 dvoma bodmi, vďaka čomu sa stal novým klubovým rekordérom v ich počte. Taktiež sa priblížil k rekordu slovenskej legendy NHL.
Jets zapísali dvoch hráčov na listinu zranených
19. 12. 2019 - Tím Winnipeg Jets v stredu zapísal na listinu zranených hráčov útočníkov Andrewa Coppa a Mathieua Perreaulta. Z Manitoby zase povolal krídelníkov Masona Appletona a Jansena Harkinsa.
Porozpráva sa s disciplinárkou: Farabee zbytočným zákrokom zranil Perreaulta + video
16. 12. 2019 - Mladý útočník Joel Farabee nedohral nedeľný zápas Philadelphie proti Winnipegu po tom, čo ho rozhodcovia poslali pod sprchy po spornom bodyčeku na Mathieua Perreaulta.
Winnipeg uvoľní svojho útočníka švédskej reprezentácii
14. 12. 2019 - Švédska reprezentácia, ktorá bude súperom Slovenska v základnej skupine blížiacich sa majstrovstiev sveta juniorov, sa môže tešiť na ďalšiu posilu zo zámoria.

Novinky z tímu

20. 01. 2020 - Winnipeg v nedeľnom zápase stratil body aj útočníka Adama Lowryho. Ten utrpel zranenie na konci prvej tretiny zranenie hornej časti tela, keď do takto neho vrazil útočník Drake Caggiula:

17. 01. 2020 - Obranca Winnipegu Carl Dahlström sa v utorkovom zápase proti Vancouveru vrátil do základnej zostavy, ale duel pre neho nedopadol ideálne – hoci v ňom získal svoj prvý bod (asistenciu), utrpel aj zlomeninu ruky. S ňou bol vo štvrtok zapísaný na listinu zranených. Dvadsaťštyriročný Švéd odohral v tejto sezóne 15 zápasov, zvyšné strávil na tribúne. Okrem asistencie zaznamenal aj štyri „mínusky“ a šesť trestných minút.
10. 01. 2020 - Krídelník Logan Shaw bol vo štvrtok umiestnený na waiver listinu nechránených hráčov. Ak si ho z nej nikto nestiahne, Winnipeg ho pošle do záložného tímu Manitoba Moose z AHL. Dvadsaťsedemročný Kanaďan odohral v tejto sezóne 25 zápasov, v ktorých zaznamenal dva góly a asistenciu. V priemere hrával sedem minút na zápas. V posledných piatich dueloch bol len zdravým náhradníkom.

Vújtek (03.10.2016 - 08:14:40):
môze byt Brigant nie, napr. Jakubech áno ... ale vzdy si to Hapal logicky obháji a hned sa k tomu aj musel v médiach vyjadrovat zatial čo Ernie by musel vzdy obhajovat tak 1/4 zostavy minimálne a ked sa ho na to niekto z tých pár novinárov opýta tak ešte sa cíti podráždený, akoby nemali ani právo.... na druhu stranu aspon sa nám tu kazdý rok stará o hlavnu tému. Fakt sa teším uz o mesiac na turnaj do Norska koho zoberie. :-D

peto10 (03.10.2016 - 01:29:04):
Ale páni už dosť!!! Toto je téma o MSJ a nie o futbale, našej lige alebo o projekte. O tom môžte diskutovať v príslušných témach. Toto je téma čisto o nomináciách a o samotných majstrovstvách.