12 San Jose Sharks 9 3 5 1 7 3 24 32 2-2-0 1-3-1 3-5-1
13 Dallas Stars 11 3 7 1 7 3 23 32 1-2-1 2-5-0 3-6-1
14 Chicago Blackhawks 7 2 3 2 6 2 19 22 2-2-2 0-1-0 2-3-2
15 Minnesota Wild 9 3 6 0 6 3 21 32 2-1-0 1-5-0 3-6-0

Z - odohrané zápasy, V - víťazstvá, P - prehry, PP - prehry po predĺžení, BODY - body, GF - strelené góly, GA - inkasované góly, Doma - štatistika zápasov hraných doma, Vonku - štatistika zápasov hraných vonku, Posl.10 - bilancia v posledných 10 zápasoch, Séria - aktuálna séria(V(výhra)/P(prehra) N-krát po sebe)

Novinky z tímu

21. 10. 2019 - Skúsený center Bryan Little sa v nedeľu vrátil do zostavy Winnipegu po tom, čo vynechal úvodných deväť zápasov sezóny pre následky otrasu mozgu. V stretnutí proti Edmontonu odohral 16 minút a 17 sekúnd, pričom si pripísal dve strelecké pokusy a dve trestné minúty. Jets vyhrali 1:0 po nájazdoch. Little v minulej sezóne odohral všetkých 82 duelov so ziskom 41 bodov (15+26). V priemere hrával necelých 16 minút na zápas.
14. 06. 2019 - Center David Gustafsson podpísal trojročnú nováčikovskú zmluvu s tímom Winnipeg Jets, ktorý ho draftoval vlani zo 60. miesta. Devätnásťročný Švéd má za sebou ročník v švédskej SHL. V 36 zápasoch v drese HV71 nazbieral 12 bodov za dva góly a desať asistencií. Na prelome rokov reprezentoval Švédsko na juniorských majstrovstvách sveta. V piatich zápasoch zaznamenal tri asistencie.
07. 06. 2019 - Tím Winnipeg Jets podpísal nové jednoročné, dvojcestné zmluvy s krídelníkmi JC Liponom a Sethom Griffithom, ktorí v sezóne 2018/19 šancu v NHL nedostali. Dvadsaťpäťročný Lipon odohral za Manitobu 60 zápasov so ziskom 11 gólov a 15 asistencií. V minulosti odohral za Winnipeg deväť duelov so ziskom asistencie. O rok starší Griffith si v nižšej AHL pripísal 16 gólov a 41 asistencií v 69 stretnutia. V NHL už hrával za Boston, Toronto, Floridu a Buffalo. V 79 zápasoch zaznamenal 19 bodov (8+11).

Vújtek (03.10.2016 - 08:14:40):
môze byt Brigant nie, napr. Jakubech áno ... ale vzdy si to Hapal logicky obháji a hned sa k tomu aj musel v médiach vyjadrovat zatial čo Ernie by musel vzdy obhajovat tak 1/4 zostavy minimálne a ked sa ho na to niekto z tých pár novinárov opýta tak ešte sa cíti podráždený, akoby nemali ani právo.... na druhu stranu aspon sa nám tu kazdý rok stará o hlavnu tému. Fakt sa teším uz o mesiac na turnaj do Norska koho zoberie. :-D

peto10 (03.10.2016 - 01:29:04):
Ale páni už dosť!!! Toto je téma o MSJ a nie o futbale, našej lige alebo o projekte. O tom môžte diskutovať v príslušných témach. Toto je téma čisto o nomináciách a o samotných majstrovstvách.