Jurčo

Tomáš Jurčo
Chicago Blackhawks

Dátum narodenia: 28. 12. 1992
Miesto narodenia: Košice, SVK
Výška: 188 cm
Váha: 85 kg
Draft: Detroit, 2011 (35. miesto)
SlovakNHL.sk

Najnovšie články

Jurčo nechce predbiehať, no podľa experta podpíše s Chicagom novú zmluvu
Po tom, čo tím Chicago Blackhawks spečatil nové zmluvu s útočníkmi Vinniem Hinostrozom a Johnom Haydenom, mu zostali už len traja potenciálni obmedzení voľní hráči. A medzi nimi je aj slovenský útočník Tomáš Jurčo.

Chorý Jurčo nehral, Chicago prehralo. Kučerov je stobodový
V piatok sa v kanadsko-americkej NHL odohrali štyri zápasy, v ktorých sa slovenský hráč nepredstavil - Tomáš Jurčo ochorel. Z dôležitej výhry sa tešilo St. Louis, Nikita Kučerov pokoril 100-bodovú métu a Penguins si zaistili výhodu domáceho ľadu.

Jurčo nebodoval pri výhre nad Blues, Kings a Ducks majú isté play-off
V stredu sa v kanadsko-americkej NHL odohrali tri zápasy, v ktorých sa z výhier tešili Chicago, Anaheim a Buffalo. Tomáš Jurčo nebodoval. Play-off si zaistili Ducks a Los Angeles, ktorému k tomu pomohli Blackhawks.

Video: Jurčo zranil Varlamovova a prispel k historickému zápisu
Bol blízko k čistému kontu, ale slovenský útočník mu ho nechtiac zmaril. Ruský brankár Semion Varlamov totiž utrpel zranenie po tom, ako do neho Tomáš Jurčo vrazil.

Tatar asistoval, Jurčo s mínuskou
V šiestich piatkových zápasoch sa predstavila iba dvojica slovenských útočníkov. Tomáš Tatar asistoval pri výhre Las Vegas, kým jeho bývalý spoluhráč Tomáš Jurčo nebodoval pri prehre Chicaga na nulu. Toronto i Tampa Bay dosiahli míľniky.

© 2018 SlovakNHL.sk | Osobné údaje a cookies