Jurčo

Tomáš Jurčo
Chicago Blackhawks

Dátum narodenia: 28. 12. 1992
Miesto narodenia: Košice, SVK
Výška: 188 cm
Váha: 85 kg
Draft: Detroit, 2011 (35. miesto)
SlovakNHL.sk

Najnovšie články

Jurča v kempoch neuvidíme. Má za sebou operáciu
Slovenský útočník Tomáš Jurčo nepodpísal zmluvu s tímom NHL a do dnešného dňa ani nedostal pozvánku do tréningového kempu. Denník Šport priniesol vysvetlenie, prečo sa tak nestalo.

Je september a Tomáš Jurčo je stále bez zmluvy
Slovenský útočník Tomáš Jurčo je v situácii, v ktorej vo svojej kariére ešte nebol. Je september a on je stále bez zmluvy. Podpíše ju pred štartom tréningových kempov alebo v nich bude bojovať na skúške?

Jurčo sa dostal do zoznamu hráčov, ktorý príliš nepoteší
Odborníčka na tím Detroit Red Wings, Helene St. Jamesová, prišla so zaujímavým článkom, v ktorom hodnotila draftové voľby michiganského tímu urobene medzi rokmi 1999 a 2012. Medzi hráčmi, ktorí patrili medzi draftové sklamania, sa našiel aj slovenský hokejista.

Staples: Oilers by to mohli skúsiť s Jurčom
Slovenský útočník Tomáš Jurčo nedostal od Chicaga kvalifikačnú ponuku, a tak sa po prvýkrát vo svojej kariére stal neobmedzeným voľným hráčom. Mohli by ho ďalšie kroky zaviesť do kanadského Edmontonu?

Jurčo, Smith-Pelly, Mrázek medzi hráčmi, ktorí nedostali kvalifikačné ponuky
Tím Chicago Blackhawks sa nakoniec rozhodol, že nepredloží kvalifikačnú ponuku žiadnemu z trojice obmedzených voľných hráčov. Neobmedzeným voľným hráčom sa tak stane aj slovenský útočník Tomáš Jurčo.

© 2018 SlovakNHL.sk | Osobné údaje a cookies