SlovakNHL.sk

Články

Černák sa v NHL vyvinul v elitného obrancu do oslabení, znie zo zámoria
25. 11. 2023 - Oslabenia Lightning sú výrazne lepšie, keď je náš Erik Černák na ľade
Skvelé správy pre fanúšikov Tampy: Veľká opora je späť!
24. 11. 2023 - Tím Tampa Bay Lightning bude mať v piatkovom zápase proti Caroline Huricanes k Andreja Vasilevského. Brankárska jednotka sa postaví do brány a zažije svoj sezónny debut.
Na waiver listine sú dvaja hráči: Prišiel aj vítaný signál z Tampy
24. 11. 2023 - Na waiver listine nechránených hráčov sa vo štvrtok ocitli dvaja hráči – útočník Vinni Lettieri z Minnesoty a brankár Matt Tomkins z Tampy Bay.
Cooper priniesol dobré správy o opore Lightning. Návrat v najbližších dňoch?
23. 11. 2023 - Hlavný tréner tímu Tampa Bay Lightning, Jon Cooper, v stredu povedal, že je „naozaj dobrá šanca“, že hviezdny brankár Andrej vasilevskij zažije návrat do akcie počas nadchádzajúceho trojzápasového výjazdu.
Bude dnes Bedarda brániť aj Černák? Sú to pozitívne znamenia
16. 11. 2023 - Slovenský obranca Erik Černák vynechal posledný zápas tímu Tampa Bay Lightning pre zranenie hornej časti tela. Zdá sa však, že by jeho absencie už dlhšia byť nemusela.
Ako to vyzerá s potenciálnym dnešným návratom Erika Černáka?
14. 11. 2023 - Slovenský obranca Erik Černák z Tampy Bay utrpel v sobotu proti Caroline zranenie a hoci bolo možné, že bude hrať už v utorok proti St. Louis, zdá sa, že tomu tak napokon nebude.
Prišli povzbudivé novinky o zranených Slovákoch: Vráti sa jeden už dnes?
14. 11. 2023 - Zranenia momentálne trápia oboch slovenských obrancov v NHL. Dobrou správou však je, že ani jedno zranenie sa nezdá byť vážne. V pondelok o nich prišli novinky, ktoré to jasne naznačujú.
Vasilevskij urobil veľký pokrok. Kedy sa vráti do brány Tampy?
14. 11. 2023 - Elitný brankár Andrej Vasilevskij sa v pondelok vrátil do tréningového procesu tímu Tampa Bay Lightning. Kedy by mohol zažiť sezónny debut? O tom bude mať lepšiu predstavu do pár týždňov.
Obaja zadáci sú zranení: Fehérváry je na listine zranených, o Černákovi povedal tréner len štipku
12. 11. 2023 - Oboch slovenských obrancov v NHL vyradili v priebehu dvoch večerov z hry zranenia. Novinky prichádzajú z Washingtonu i Tampy Bay.
Minnesota robila výmeny: Od Tampy získala skúseného obrancu, od Sharks českého útočníka
09. 11. 2023 - Tím Minnesota Wild urobil v stredu dve výmeny. Partnermi v nich boli tímy San Jose Sharks a Tampa Bay Lightning.

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_num_rows() in /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/listovanie.php:4 Stack trace: #0 /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/obsah.php(500): include() #1 /www/s/l/u4131/public_html/_sub/lightning/index.php(199): include('/www/s/l/u4131/...') #2 {main} thrown in /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/listovanie.php on line 4