SlovakNHL.sk

Články

Vráti sa Sergačov z Tampy naspäť do Montrealu?
22. 05. 2020 - Obranca Michail Sergačov má len 21 rokov a za sebou tri plné sezóny v drese tímu Tampa Bay Lightning. Dvere do NHL mu však otvoril tím Montreal Canadiens. Mohol by sa doň ako obmedzený voľný hráč teraz vrátiť cez tzv. offer sheet?
Kings a Canucks chcú posilniť obranu. Spomína sa aj Černák
11. 05. 2020 - Tímy Los Angeles Kings a Vancouver Canucks by si radi vylepšili zadné rady. Medzi možnými posilami kanadského tímu sa pritom spomína aj jeden obranca spod Tatier.
Sergačov verí, že sa s Lightning dohodne na zmluve
08. 05. 2020 - Mladý obranca Michail Sergačov sa ešte nerozprával s vedením tímu Tampa Bay Lightning o novej zmluve, ale potenciálny obmedzený voľný hráč nepochybuje, že sa na nej so svojím zamestnávateľom dohodne.
Tampa si upísala nádejného ruského obrancu
08. 05. 2020 - Tím Tampa Bay Lightning sa vo štvrtok dohodol na podpise trojročnej nováčikovskej zmluvy s nádejným ruským obrancom Dmitrim Semykinom. Potvrdil to generálny manažér Julien BriseBois.
Stamkosovi pauza prospela: Myslel som si, že prídem o zápasy play-off
27. 04. 2020 - Pred pár dňami tréner tímu Tampa Bay Lightning, Jon Cooper, povedal, že Steven Stamkos bude pripravený na návrat do akcie, keď sa sezóna obnoví. Teraz to podčiarkol aj samotný kapitán ktorý sa zotavoval z operácie brušného svalstva.
Hráči si prázdne hľadiská ani nevšimnú, tvrdí Cooper
26. 04. 2020 - Hlavný tréner tímu Tampa Bay Lightning, Jon Cooper, už má skúsenosť s vedením svojho tímu v prázdnej aréne. Aj preto si myslí, že to pre hráčov nebude predstavovať žiadny problém.
Stamkos bude pripravený hrať pri obnovení sezóny
25. 04. 2020 - Kapitán tímu Tampa Bay Lightning, Steven Stamkos, by mal byť zotavený a pripravený hrať, ak NHL obnoví sezónu. V piatok to povedal o svojom zverencovi tréner Jon Cooper.
Cooper dúfa, že Tampa dostane šancu dokončiť svoj nedokončený biznis
15. 04. 2020 - Hlavný tréner tímu Tampa Bay Lightning, Jon Cooper, trvá na tom, že príliš nepremýšľa o zahanbujúcom konci minulej sezóny, no dúfa, že v tejto sezóne dostane jeho mužstvo ešte šancu vynahradiť si to a zabojovať o Stanleyho pohár.
McDonagh sa modlí: Chce v tomto roku ešte bojovať o Stanleyho pohár
02. 04. 2020 - Skúsený obranca tímu Tampa Bay Lightning, Ryan McDonagh, stále dúfa, že spolu so svojimi spoluhráčmi ešte dostane v tejto sezóne šancu bojovať o druhý Stanleyho pohár v klubovej histórii.
Černáka čaká veľký nárast platu, Tampu veľké problémy?
22. 03. 2020 - Rozhodnutie NHL prerušiť sezónu 2019/20 pre hrozbu nového koronavírusu vytvorilo neistotu nad situáciou, ktorý nastane po návrate do akcie. Ohrozené sú ligové príjmy, ktoré majú priamy vzťah s výškou platového stropu. A to by mohlo ovplyvniť viacero tímov.

1 / 101 > >>

 

Posledný zápas

10. 03. 2020
TOR 
-
 TBL

2:1

(1:0, 0:1, 1:0)

Nasledujúci zápas

TBL 
-
 PHI
12. 03. 2020 -

Novinky z tímu

26. 03. 2020 - Tím Tampa Bay Lightning sa v týchto ťažkých časoch snaží pomôcť tým, ktorí to potrebujú. Kapitán Steven Stamkos v stredu oznámil, že hráči tímu venujú 500 000 jedál seniorom, rodinám s ekonomickými problémami a deťom s nedostatkom potravy v oblasti Tampy, ktorých situácia sa zhoršila v dôsledku pandémiu nového koronavírusu.

12. 02. 2020 - Slovenský obranca Erik Černák odohral v utorkovom zápase Tampy proti Pittsburghu 23 minút a 23 sekúnd aj napriek tomu, že sa stal terčom tvrdého bodyčeku Jareda McCanna, ktorý ho poslal k ľadu. Z neho po chvíľke vstal a duel dohral a po boku Victora Hedmana podal veľmi dobrý výkon. McCann, ktorý Slováka narazil zozadu, za to dostal dve minúty:

15. 01. 2020 - Slovenský obranca Erik Černák a jeho český spoluhráč z Tampy Jan Rutta sa stretli v súboji o to, kto lepšie pripraví vajcia. Kuchársky súboj dopadol lepšie pre Ruttu, ktorému k tomu pomohla aj cibuľka. Černákovi zase nepomohlo ani pridanie slaniny. Celý súboj si môžete pozrieť na tomto videu:

Aktuálne v diskusii


Vújtek (03.10.2016 - 08:14:40):
môze byt Brigant nie, napr. Jakubech áno ... ale vzdy si to Hapal logicky obháji a hned sa k tomu aj musel v médiach vyjadrovat zatial čo Ernie by musel vzdy obhajovat tak 1/4 zostavy minimálne a ked sa ho na to niekto z tých pár novinárov opýta tak ešte sa cíti podráždený, akoby nemali ani právo.... na druhu stranu aspon sa nám tu kazdý rok stará o hlavnu tému. Fakt sa teším uz o mesiac na turnaj do Norska koho zoberie. :-D

peto10 (03.10.2016 - 01:29:04):
Ale páni už dosť!!! Toto je téma o MSJ a nie o futbale, našej lige alebo o projekte. O tom môžte diskutovať v príslušných témach. Toto je téma čisto o nomináciách a o samotných majstrovstvách.

Slováci v tíme

Reklama

O tíme v kocke

Vznik:
Aréna: (kapacita: )
Adresa:
Oficiálny web:
Farma(AHL):
Najväčšie úspechy:
Vyradené čísla:
Slováci v tíme: