SlovakNHL.sk

Hr├í─Źi

Hr├í─ŹPost D├ítum nar. Miesto nar.

 

Posledný zápas

16. 03. 2021
TBL 
-
 FLA

*

()

Nasledujúci zápas

CAR 
-
 TBL
26. 01. 2021 -

Novinky z t├şmu

13. 01. 2021 - ├Üto─Źn├şk Boo Nieves podp├şsal ako neobmedzen├Ż vo─żn├Ż hr├í─Ź jednoro─Źn├║, dvojcestn├║ zmluvu s t├şmom Tampa Bay Lightning. Dvadsa┼ą┼íes┼ąro─Źn├Ż Ameri─Źan odohral v minulej sez├│ne ┼ítyri bezbodov├ę z├ípasy za Rangers. Newyorsk├Ż t├şm ho draftoval z 59. miesta v roku 2012 a odvtedy si za┼ł zahral 76-kr├ít. Strelil pritom p├Ą┼ą g├│lov a pridal 14 asistenci├ş.
10. 01. 2021 - T├şm Tampa Bay Lightning mal patri┼ą medzi t├şmy, ktor├ę od┼ítartuj├║ sez├│nu aj s obmedzen├Żm po─Źtom div├íkom vo svojej ar├ęne. Spolo─Źnos┼ą Vinnik Sports Group, ktor├í vlastn├ş t├şm i Amelie Ar├ęnu, v┼íak v sobotu ozn├ímila, ┼że nakoniec div├íkov na z├ípasy nepust├ş pre n├írast pr├şpadov koronav├şrusu v centr├ílnej Floride. T├Żka┼ą sa to bude aj basketbalov├ęho t├şmu Toronto Raptors z NBA, ktor├Ż v Tampe od┼ítartuje svoju sez├│nu. Opatrenie bude trva┼ą minim├ílne do 5. febru├íra.
31. 12. 2020 - Hviezdny ├║to─Źn├şk t├şmu Tampa Bay Lightning, Nikita Ku─Źerov, podst├║pil v utorok v New Yorku oper├íciu prav├ęho bedrov├ęho k─║bu. Joe Smith informuje, ┼że doktori s├║ presved─Źen├ş o ├║spechu oper├ície, ktor├í by mala vyrie┼íi┼ą hr├í─Źov probl├ęm. Zotavova┼ą by sa mal do konca z├íkladnej ─Źasti.

Aktuálne v diskusii


V├║jtek (03.10.2016 - 08:14:40):
m├┤ze byt Brigant nie, napr. Jakubech ├íno ... ale vzdy si to Hapal logicky obh├íji a hned sa k tomu aj musel v m├ędiach vyjadrovat zatial ─Źo Ernie by musel vzdy obhajovat tak 1/4 zostavy minim├ílne a ked sa ho na to niekto z t├Żch p├ír novin├írov op├Żta tak e┼íte sa c├şti podr├í┼żden├Ż, akoby nemali ani pr├ívo.... na druhu stranu aspon sa n├ím tu kazd├Ż rok star├í o hlavnu t├ęmu. Fakt sa te┼í├şm uz o mesiac na turnaj do Norska koho zoberie. :-D

peto10 (03.10.2016 - 01:29:04):
Ale p├íni u┼ż dos┼ą!!! Toto je t├ęma o MSJ a nie o futbale, na┼íej lige alebo o projekte. O tom m├┤┼żte diskutova┼ą v pr├şslu┼ín├Żch t├ęmach. Toto je t├ęma ─Źisto o nomin├íci├ích a o samotn├Żch majstrovstv├ích.

Slováci v tíme

Reklama

O tíme v kocke

Vznik:
Ar├ęna: (kapacita: )
Adresa:
Oficiálny web:
Farma(AHL):
Najv├Ą─Ź┼íie ├║spechy:
Vyraden├ę ─Ź├şsla:
Slov├íci v t├şme: