Marinčin

Martin Marinčin
Toronto Maple Leafs

Dátum narodenia: 18. 02. 1993
Miesto narodenia: Košice, SVK
Výška: 196 cm
Váha: 89 kg
Draft: Edmonton, 2010 (46. miesto)
SlovakNHL.sk

Najnovšie články

Marinčinove šance na prvý tím sú malé, tvrdí odborník
Slovenský obranca Martin Marinčin si užíval minulý ročník v nižšej AHL, kde sa mu darilo a na jeho adresu chodili slová chvály. Pred kempom Maple Leafs tak boli očakávania zvýšené. Vyzerá to však tak, že aj v novej sezóne bude jeho miesto v tíme Marlies.

Marinčin i Černák zvíťazili, Tavares opäť žiaril + video (príprava)
V siedmich piatkových prípravných zápasoch NHL sa predstavili aj dvaja Slováci. Obrancovia Martin Marinčin ani Erik Černák nebodovali, ale tešili sa z výhier svojich tímov. John Tavares strelil aj v druhom zápase za Toronto dva góly.

Marinčin predĺžil zmluvu s Torontom o jeden rok
Slovenský obranca Martin Marinčin dostal minulý pondelok kvalifikačnú ponuku. Posledný týždeň jeho agent strávil rokovaniami s Torontom, ktoré vyvrcholili dohodou o lacnejšom jednoročnom kontrakte.

Daňo a Marinčin majú v rukách kvalifikačné ponuky. Kto ďalší ich dostal?
V pondelok o piatej hodine popoludní východného času nastala v NHL uzávierka, do ktorej mohli tímy predkladať kvalifikačné ponuky svojim obmedzeným voľným hráčom. A dva tímy ich dali aj slovenským hokejistom.

Finále AHL: Marinčin je šampiónom. Rozhodujúci duel vyhrali Marlies + video
V nižšej Americkej hokejovej lige sa vo štvrtok uskutočnil rozhodujúci zápas finálovej série. Zo svojho prvého Calderovho pohára v histórii sa nakoniec tešili hráči tímu Toronto Marlies s Martinom Marinčinom v zostave.

© 2018 SlovakNHL.sk | Osobné údaje a cookies