Pánik

Richard Pánik
Arizona Coyotes

Dátum narodenia: 07. 02. 1991
Miesto narodenia: Martin, SVK
Výška: 188 cm
Váha: 89 kg
Draft: Tampa Bay, 2009 (52. miesto)
SlovakNHL.sk

Najnovšie články

Pánik bodoval, Černák sa teší z Prezidentovej trofeje
V štyroch pondelkových zápasoch NHL sa predstavili dvaja Slováci, ktorí sa postavili proti sebe. Richard Pánik bodoval, ale Erik Černák sa tešil z výhry Tampy, ktorá si zaistila Prezidentovu trofej. Elias Pettersson a Steven Stamkos vytvorili klubové rekordy.

Chára a Černák asistovali, Pánik odohral jubilejný duel
V desiatich štvrtkových zápasoch hrali aj štyria Slováci, z ktorých dvaja bodovali. Zdeno Chára a Erik Černák si pripísali po asistencii. Richard Pánik odohral jubilejný duel. Vinnie Hinostroza strelil hetrik, Anders Nilsson a Casey DeSmith vychytali nuly. Tampa Bay si vyrovnala rekord v počte výhier v sezóne.

Tatar hviezdou zápasu proti bývalému tímu, Pánik skóroval pri výhre
V utorok sa v NHL odohralo osem zápasov aj s päťnásobnou slovenskou účasťou. Kým bostonské trio sa z výhry netešilo, Tomáš Tatar a Richard Pánik áno. A svojou mierou k nej aj prispeli. Veľký večer má za sebou Gaudreau, Ovečkin s Malkinom a Priceom dosiahli míľniky.

Pánik strelil jediný gól Arizony, Černák vyhral súboj s Marinčinom
V siedmich pondelkových zápasoch NHL hrali aj štyria Slováci. Z výhier sa tešili dvaja, ale bodoval iba Richard Pánik, ktorý strelil jediný gól Arizony pri vysokej prehre. Súboj slovenských obrancov vyhral Erik Černák. Traja brankári vychytali nuly, Brendan Perlini strelil hetrik.

Video: Druhý najkrajší zákrok týždňa bol proti Pánikovi!
Vychutnajte si tie najlepšie góly, brankárske zákroky a gólové či víťazné oslavy z uplynulého týždňa v NHL, 22. v sezóne. Do jedného z rebríčkov sa nechtiac dostal aj slovenský útočník Richard Pánik.

© 2019 SlovakNHL.sk | Osobné údaje a cookies