SlovakNHL.sk

Sabres sa vraj chcú zbaviť celého platu Jacka Eichela

Ak sa tím Buffalo Sabres odhodlá vymeniť svojho niekdajšieho kapitána Jacka Eichela, bude to chcieť urobiť tak, aby mu na hviezdneho útočníka nezostala spomienka v platovom rozpočte.

„Momentálne je jednou z najväčších prekážok v akvizícii Jacka Eichela to, že si Sabres nechcú ponechať žiadnu časť z jeho platu,“ poznamenal Elliotte Friedman z televízie Sportsnet.

„Platí však, že sú ochotní rozprávať sa o kontraktoch, ktoré by mohli vo výmene získať, aby ju zrealizovali. Je to však stále zložité, pretože je tak veľa tímov blízko k stropu a Eichel má stále v zmluve štyri roky s 10 miliónmi dolárov za sezónu.“

O potenciálnej výmene Eichela sa rozpráva od konca minulej sezóny, ale jej uskutočniteľnosť komplikuje fakt, že sa strany ešte nedohodli, ako vyriešia jeho problémy s krkom. Ostatné tímy by aj mali záujem, ale nechcú získať mačku vo vreci, a tak sú opatrné.

// Publikované: 17. 10. 2021
 

Posledný zápas

29. 11. 2021
BUF 
-
 SEA

4:7

(0:3, 2:2, 2:2)

Nasledujúci zápas

FLA 
-
 BUF
02. 12. 2021 -

Novinky z tímu

07. 11. 2021 - Brankár Craig Anderson vynechal sobotný zápas Buffala proti Detroitu pre zranenie hornej časti tela. Tréner Tony Granato nevedel povedať viac o jeho stave, pretože ho lekári stále vyšetrujú. Zatiaľ sa posudzuje na dennej báze. Štyridsaťročný Anderson odchytal v tejto sezóne šesť zápasov s bilanciou 4-2-0 a 92,1% úspešnosťou zákrokov. Pri absencii ho nahradil Aaron Dell povolaný z Rochesteru (AHL).
04. 08. 2021 - Tím Buffalo Sabres najal do pozície asistenta trénera svojho záložného tímu Rochester Americans z nižšej AHL svojho niekdajšieho kapitána Michaela Pecu. Niekdajší útočník, ktorý má už 47 rokov, stále žije v oblasti Buffala a poslednú sezónu strávil ako rozvojový tréner Washingtonu Capitals. Predtým pracoval ako tréner a generálny manažér v tíme Buffalo Junior Sabres z OJHL. Vo svojej novej pozícii nahrádza Adama Maira, ktorý bol povýšený na riaditeľa hráčskeho rozvoja.  
28. 07. 2021 - Buffalo podpísalo novú jednoročnú zmluvu v hodnote 750 000 amerických dolárov s útočníkom Drakeom Caggiulom. Dvadsaťsedemročný Kanaďan odohral v minulej sezóne za Coyotes a Sabres 38 zápasov so ziskom 10 bodov (3+7). Či bude hrať v budúcej sezóne v mužstve s Jackom Eichelom je stále otázne. Ryan Kennedy z The Hockey News však priniesol informáciu, čo Buffalo chcelo za svojho kapitána od Vegas. Išlo vraj o Reillyho Smitha, Paytona Krebsa, Nica Haugeho a prvé kolo draftu. Či sa obe strany na výmene dohodnú, zostáva stále vo hviezdach.

Aktuálne v diskusii


Vújtek (03.10.2016 - 08:14:40):
môze byt Brigant nie, napr. Jakubech áno ... ale vzdy si to Hapal logicky obháji a hned sa k tomu aj musel v médiach vyjadrovat zatial čo Ernie by musel vzdy obhajovat tak 1/4 zostavy minimálne a ked sa ho na to niekto z tých pár novinárov opýta tak ešte sa cíti podráždený, akoby nemali ani právo.... na druhu stranu aspon sa nám tu kazdý rok stará o hlavnu tému. Fakt sa teším uz o mesiac na turnaj do Norska koho zoberie. :-D

peto10 (03.10.2016 - 01:29:04):
Ale páni už dosť!!! Toto je téma o MSJ a nie o futbale, našej lige alebo o projekte. O tom môžte diskutovať v príslušných témach. Toto je téma čisto o nomináciách a o samotných majstrovstvách.

Slováci v tíme

V súčasnosti v tíme nepôsobí slovenský hráč. V minulosti obliekali dres Sabres Miroslav Šatan, Milan Bartovič, Radoslav Hecl a Andrej Sekera.

Reklama

O tíme v kocke

Buffalo Sabres

Vznik: 1970
Aréna: KeyBank Center (kapacita: 18 690)
Adresa: KeyBank Center, One Seymour H. Knox III Plaza, Buffalo, NY 14203-3096
Oficiálny web: www.sabres.com
Farma(AHL): Portland Pirates
Najväčšie úspechy: 2x finále Stanley Cupu (1975, 1999)
Vyradené čísla: 2 (T.Horton), 7 (R.Martin), 11 (G.Perreault), 14 (R.Robert), 16 (P.LaFontaine), 18 (D.Gare), 39 (D.Hašek), 99 (W.Gretzky)
Slováci v tíme: Miroslav Šatan, Milan Bartovič, Radoslav Hecl, Andrej Sekera