SlovakNHL.sk

Špekuluje sa o výmene mladej hviezdy Sabres. Je to divné, reaguje

V poslednom čase sa v skupine hráčov, ktorí by mohli byť vymenení pred prestupovou uzávierkou, začalo objavovať meno Caseyho Mittelstadta. Mladý útočník tímu Buffalo Sabres však bol prekvapený, keď sa o tom dopočul.

„Je to v skutočnosti divné. Len som sedel doma a sledoval NHL Network a z ničoho nič sa tam predhodilo moje meno. Bolo to pre mňa prekvapujúce, ak mám byť úprimný. Samozrejme, je to niečo, čo som predtým nezažil,“ povedal Mittelstadt pre Buffalo News.

Mittelstadt je na cesta za svojou najlepšou sezónou v NHL, keď v prvých 46 zápasoch zaznamenal 12 gólov a 39 bodov. Vlani v 82 dueloch vyprodukoval 15 gólov a 59 bodov.

Dvadsaťpäťročný rodák z Minnesoty sa v lete môže stať obmedzeným voľným hráčom po tom, čo mu vyprší kontrakt s cap-hitom 2,5 milióna amerických dolárov. Rokovania o novej zmluve ešte nezačali, ale hráč dal jasne najavo, že by rád zostal v Buffale.

„Nebola tam naozaj žiadna komunikácia. Myslím si, že generálny manažér vie, že tu chcem byť. V podstate krvácam farbami Sabres,“ povedal Mittelstadt. „Moja lojalita patrí hráčom v našej šatni. Milujem to tu, rád tu hrám. Mám rád chlapcov v šatni. Sú mojimi bratmi.“

// Publikované: 24. 01. 2024
 

Posledný zápas

15. 04. 2024
TBL 
-
 BUF

2:4

(0:1, 1:2, 1:1)

Nasledujúci zápas

Žiadne zápasy nie sú naplánované.

Novinky z tímu

27. 03. 2024 - Útočník Jack Quinn by sa mohol vrátiť do zostavy Buffala už v stredajšom zápase proti Ottawe. V utorok trénoval s tímom po prvýkrát od zranenia dolnej časti tela, ktoré utrpel 27. februára. Korčuľoval bez obmedzení vo formácii s Dylanom Cozenskom a JJ Peterkom.
08. 03. 2024 - Buffalo vo štvrtok oznámilo, že večerný duel proti Nashvillu odohrá bez útočníka Tagea Thompsona. Toho trápi zranenie hornej časti tela, ktoré sa posudzuje len na dennej báze. V základnej zostave ho nahradil Lukáš Rousek.
16. 02. 2024 - Ukko-Pekka Luukkonen, brankárska jednotka Buffala, vynechal štvrtkový zápas proti Floride pre ľahšie zranenie dolnej časti tela. Jeho stav sa posudzuje na dennej báze. Povaha zranenia ani to, kedy ho utrpel, nebolo špecifikované. Sabres hrajú ďalší zápas v sobotu v Minnesote. Počas absencie Luukkonena bol do prvého tímu povolaný z AHL Dustin Tokarski.

Aktuálne v diskusii


Vújtek (03.10.2016 - 08:14:40):
môze byt Brigant nie, napr. Jakubech áno ... ale vzdy si to Hapal logicky obháji a hned sa k tomu aj musel v médiach vyjadrovat zatial čo Ernie by musel vzdy obhajovat tak 1/4 zostavy minimálne a ked sa ho na to niekto z tých pár novinárov opýta tak ešte sa cíti podráždený, akoby nemali ani právo.... na druhu stranu aspon sa nám tu kazdý rok stará o hlavnu tému. Fakt sa teším uz o mesiac na turnaj do Norska koho zoberie. :-D

peto10 (03.10.2016 - 01:29:04):
Ale páni už dosť!!! Toto je téma o MSJ a nie o futbale, našej lige alebo o projekte. O tom môžte diskutovať v príslušných témach. Toto je téma čisto o nomináciách a o samotných majstrovstvách.

Slováci v tíme

V súčasnosti v tíme nepôsobí slovenský hráč. V minulosti obliekali dres Sabres Miroslav Šatan, Milan Bartovič, Radoslav Hecl a Andrej Sekera.

Reklama

O tíme v kocke

Buffalo Sabres

Vznik: 1970
Aréna: KeyBank Center (kapacita: 18 690)
Adresa: KeyBank Center, One Seymour H. Knox III Plaza, Buffalo, NY 14203-3096
Oficiálny web: www.sabres.com
Farma(AHL): Portland Pirates
Najväčšie úspechy: 2x finále Stanley Cupu (1975, 1999)
Vyradené čísla: 2 (T.Horton), 7 (R.Martin), 11 (G.Perreault), 14 (R.Robert), 16 (P.LaFontaine), 18 (D.Gare), 39 (D.Hašek), 99 (W.Gretzky)
Slováci v tíme: Miroslav Šatan, Milan Bartovič, Radoslav Hecl, Andrej Sekera